Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinio raštingumo ugdymas

Vaikas ir pinigai - kiekvienam tėveliui aktuali tema. Vienam aktualu, kad taupytų, kitam - kad išleistų, trečiam - kad kelionė į parduotuvę nevirstų drama ar tragedija, kad vaikas suprastų pinigų reikšmę ir vertę...

KAIP SAVO ATŽALAS AUKLĖJATE JŪS? pasidalinkite patirtimi, literatūra, renginiais.

Aš asmeniškai sudalyvavau viename labai gerame seminare - "Kaip išmokyti vaiką taupyti?". Galiu rekomenduoti visiems tėveliams.
Sekantis toks renginys bus Vilniuje Lapkričio 19d. ISM universitete. JIS NEMOKAMAS. Renginį vedė profesionali lektorė, dviejų vaikų mama. Tikrai išgirdom naudingų patarimų.

Jeigu kas norit apsilankyt, čia paprasta google docs registracijos nuoroda.. (ir adresas tikslus su laiku).

https://docs.google....Cg4deo/viewform

O jeigu jau buvot ir norit pasidalint įspudžiais tai prašom smile.gif
Atsakyti
Gal pasidalinsit, ka is to seminaro zadat pritaikyti savo vaikui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2014 11 04, 12:57)
Gal pasidalinsit, ka is to seminaro zadat pritaikyti savo vaikui? smile.gif


Labas. Pritaikysim daug ką, tiesiog viskas su laiku ir po biški. Svarbiausia mano akimis, kad vaikas pajaustų pinigų reikšmę, o ne manytų, kad ateina ta diena kada tėvams juos kažkas duoda arba jie išlenda iš "dėžutės" ant sienos prie parduotuvės.

Taip pat pritaikysim kelis metodus kaip išmokyti taupyti vienam rimtesniam daiktui, kaip tą padaryti greičiau, kodėl gali nepasisekti ir dėl ko. smile.gif

Pasakoti tikrai galėčiau ir daugiau, tiesiog visko nesurašysiu, o ir emocijos neperteiksiu smile.gif
Atsakyti
Domina
Atsakyti
man tai keistai atrodo, kad siuolaikines moterys net seminaruose turi dalyvauti, kad ismoktu vaikus taupyti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti