Įkraunama...
Įkraunama...

KEIČIAME VESTUVINIUS ŽIEDUS

Sveikutės 4u.gif
Situacija tokia, prieš keletą metelių susituokėme, kukliai, paprastai, su sidabriniais žiedukais - nes norėjome, kad viską išsikeltume patys be tėvų pagalbos ir pan. Tačiau dabar gaminame auksinius žiedukus, ir vis kyla mintys, kaip reikėtų įdomiau "PAKEITIMĄ" paminėt, įamžint ir pan. Nes nesinorėtų, kad va pasiėmėm pas juvelyrą, apsimovėm žiedus ir psio... Gal turite kokių įdėjų, kaip manote smile.gif?
Atsakyti
sulaukit kokio nors jubiliejaus, 5 ar 10 metu ir ta proga nediduka baliu galit padaryt pvz. su buvusiais liudininkais ar ir su buvusiu pulku (nuo noru ir galimybiu priklauso). Galit nelabai istaigingai, kad ir prie ezero visi vaziuot, saslykus kepti, o prie saulelydzio atnaujint savo priesaika ir ziedus vienas kitam uzmaut. Na, kazkas tokio ax.gif
Atsakyti
Mes irgi turime dvejus žiedelius, tik situacija atvirkščia, susituokėme su auksiniais (vyro tėvų), o perėjome prie sidabrinių, kadangi 1. tausojame tėvų palikimą. 2. aš nemėgstu aukso, o vyrui vienodai, 3. žiedas tai simbolis ir nemanau, kad jis būtinai turi būti brangus smile.gif kol kas jokių ceremonijų netūrėjome. Šiaip vienas kitam užmovėme, bet aš svajoju dar kartą nuvykti į Norvegiją ir kalnuose dviese be kitų akių atnaujinti priesaika wub.gif Na mano tokia nuomonė, kad santuoka dviejų žmonių reikalas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidutea: 15 lapkričio 2014 - 22:53