Įkraunama...
Įkraunama...

Meškiukas/kačiukas sapniukas

Paieškoje nieko neradau ape sapniukus, tai sukūriau temą apie juos. Man labai įdomu, ar kas nors yra juos išbandę? Kaip reguoja į juos mažyliai? Kaip pačios lopšinės skamba - ar kokybiški įrašai? Ir svarbiausia - ar tos dainelės padeda mažyliams užmigti? rolleyes.gif
Atsakyti
Turim tokį jau senokai, mažei patinka, visas lopšines moku dainuot biggrin.gif Yra keturios lopšinės įrašytos, kokybiškai įrašyta, lopšinių garsumas reguliuojasi, Galima įrašyt iki dešimt min savo pasaką ar lopšinę, bet garsas nebūna lb aiškus, mano pačios balsas nelb atpažįstamas. O migdys vaiką ar ne, sunku pasakyt, kikevienas vaikiukas skirtingas smile.gif
Atsakyti
Gal matėt jų akcijinių kurnors?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 11 23, 19:31)
Gal matėt jų akcijinių kurnors?

Trečiadienį senukuose bus 30% nuolaida, ir kažkada maximoje bus 40% , norfa neturi Sapniukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai super! Abejonių tada nebeturiu thumbup.gif Kolegė irgi labai teigiamai atsiliepė apie Sapniukus.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 11 23, 20:31)
Gal matėt jų akcijinių kurnors?

As e-senukuose maciau kad jie 72 lt tik iki ketvirtadienio. Tai ir didziuju miestu senukuose turetu buti
Atsakyti
Mielosios, gal matėtė Kaune Maximoje kurioje nors likusių rožinių Sapniukų? Akropolio Maximoje jau nėra šiandien.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 04, 10:31)
Mielosios, gal matėtė Kaune Maximoje kurioje nors likusių rožinių Sapniukų? Akropolio Maximoje jau nėra šiandien.

Jau radau smile.gif
Atsakyti
Mes turime taip pat Sapniuką. Maniškiui 1m.3mėn. Patinka,nes šviečia.Didesnio susidomėjimo kol kas nerodo.Labiaus patinka Fisher Price šuniukas.wink.gif
Atsakyti
Mes irgi isigijom ta sapniuka, bet as juo likau nusivylus. Nesuprantu, gal jis pas mus su defektu, bet pastoviai sviecia leteneles, jos neissijungia. Taip pat kas nuvyle mane, tai lopsines- neina nustatyt kad jas visas grotu. Padainuoja viena- ir reik vel patiems ijungti. O mano mazajai vienos mazai. Reik kokiu 10 min, kad uzmigtu...Taip tai butu saunus draugas miegui...
Atsakyti
Mes turėjome pasakorių, tai vaikučiai labai mielai klausė pasakų. Kasdien vis tų pačių po kelis kartus smile.gif Bet migdančiai jų neveikdavo. Jiems tai būdavo kaip atrakcija, legaliai atitolinanti miegą smile.gif
Atsakyti
Mano mergaitei labai labai patiko wub.gif Tik ismetem deze ir neturim instrukcijos, o labai norim irasyti pasaka. Gal kas galite padeti, kaip tai padaryti? ax.gif
Atsakyti