Įkraunama...
Įkraunama...

Tulearo bišonai

QUOTE(Dalelė @ 2014 11 26, 23:45)
Kaip keista, "Pieniškame šokolade" man būtent nurodė 4000 lt. kainą  unsure.gif  Tai net buvau nustebusi, kad jie tokie brangūs. O kissiai kaina mažesnė, įdomu tikrai  g.gif


Tai aš iš karto klausiau apie šunelį namams, tai ir kaina žemesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 11 27, 00:45)
Kaip keista, "Pieniškame šokolade" man būtent nurodė 4000 lt. kainą  unsure.gif  Tai net buvau nustebusi, kad jie tokie brangūs. O kissiai kaina mažesnė, įdomu tikrai  g.gif

O Jūs nespėliokit ir paklauskit. Nereikia bijot veisėjų lyg kokio baubo. Aš beveik galiu garantuoti, kad jei buvo skirtingos vados, skirtingo perspektyvumo šuniukai, tai ir kainos atitinkamai skiriasi. Jei pvz. vadoj buvo du perspektyvesni šuniukai, o vienas namams, tai kokią kainą veisėjui sakyti, jei namams šuniukas jau parduotas ar užsakytas? Juk savaime aišku, likę šuniukai su perspektyva bus didesnės kainos.
Atsakyti
Be to, skirtingų vadų šuniukų kainos skiriasi. Žinau, kad viena vada tuo pat metu, kai mes pirkome buvo brangesnė, nes kalytę vežė sukergti į Belgiją, tai atitinkamai bendros išlaidos matyt buvo didesnės ir šuniukai brangesni. Veislyne šitų dalykų neslepia, tikrai galima nuoširdžiai pasikalbėti, jei rimtai svarstote, ne pirmą kartą skambinate/ teiraujatės.
Atsakyti
Aš aplamai klausiau kiek kainuoja Tulearo bišonai ax.gif . Na, bet aš jų dar neperku. Aplamai dar nenusprendžiau kokio antro šuns man reikia. Vis dar renkuosi smile.gif . Manau be vasaros tikrai jokio sprendimo nepriimsiu. Noriu dar į World Dog Show nuvažiuoti, dar ir iki to laiko įvairių parodų bus. Tad, žvalgysiuos ax.gif Dabar namuose turiu 3 dienoms du jorkus pasaugoti, tai pratinuosi prie mažų šunų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos :-) .Labai susidomejau Tulearo bisonais,bet kaip kazkas minejo,info mazoka...O ju kailis(plaukai) skiriasi,nei havanos bisonu?Prieziura ta pati,ar paprastesne? g.gif
Atsakyti
nežinau kaip Havanos bišonai prižiūrimi, bet Tulearo tai siaubingai veliasi, kailis kaip vata (ne veltui ir pavadinimas toks), ne slidus, ne krentantis, tuoj sukasi į sąvalas.
Šiaip šio šuns kailio priežiūra labai sudėtinga, visą vargą atperka tik nepaprastas jų protingumas.

O dėl kainos kaip anksčiau kažkas pasisakė tai visisškas blefas - vienas veislynas po tris šimtus eur niekaip parduot šuniukų negalėjo metus laiko...ir ne todėl, kad brokuoti ar kažkas negerai, tiesiog nepopuliari veislė, daug priežiūros ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2015 11 24, 10:10)
Sveikos :-) .Labai susidomejau Tulearo bisonais,bet kaip kazkas minejo,info mazoka...O ju kailis(plaukai) skiriasi,nei havanos bisonu?Prieziura ta pati,ar paprastesne?  g.gif

Sveika,

su didžiuliu liūdesiu bei iš begalinės meilės šiai veislei noriu atsakyti į Jūsų klausimą. Su liūdesiu, nes mūsų nuostabioji gerutė Maya dingo prieš kelias dienas sausio 1d., ne tą daugeliui šuniukų baisią fejerverkų naktį, bet kitą dieną.. Nepaliaujam jos ieškoję, laukiam ir tikimės, jog sugrįš namo, kad žmonės, kurie ją priglaudė visgi mums paskambins..

Apie mūsų patirtį, trukusią 1,5 metų. Važinėdama po šunų parodas su Maja ir stebėdama kitus šunis, vis galvodavau ir iki šios nesuprantu, kodėl ši veislė Lietuvoje tokia nepopuliari. Manau, tikrai ne dėl priežiūros. Galbūt, tiesiog taip susiklostė. Nes yra daug šalių ir viena iš jų JAV, kur ši veislė net labai populiari. Be to, kad šie šunys man labai gražūs, iššskirčiau dar keletą jų gerųjų bruožų.
Pirmiausia, didesnio kompanjono neįsivaizduoju. Šis šuo yra visada šalia žmogaus, ką bedarytum, jis bėga paskui - ar šluoji kambarius, ar tiesiog judi iš vieno kambario į kitą, šunelis visada dalyvauja kartu. Kai pvz. dirbu prie kompiterio ir Maya miega šalią padėjusi galvą man ant kojos, atsistoju ko nors paimti, ji jau tipena linksmai kartu. Tiesiog neįtikėtinas nenuilstantis kompanjonas.
Kita nenuginčijama tiesa yra tai, kad Tulearai - tikrai protingi ir lengvai besimokantys šunys, nereiklauaja kažkokios ypatingos dresūros.
Trečia, puikus ryšys su vaikais. Mūsų šeimoje auga trys vaikai, du vyresnėliai jau dideli, tad Maya labiausiai žaisdavo su mažiausią keturmete mūsų dukryte.
Ketvirta, nesišeria ir neturi šunims būdingo kvapo. Man tai didžiulis pliusas, nes sūnus yra alergiškas gyvūnams, bet Maya jam nesukėlė jokios alerginės reakcijos.
Nors be galo draugiškas šunelis, bet visada lojimu įspėdavo apie besiartinančius prie namų svečius.
Sveikatos problemų neturinti veislė. Šuniukai gyvena ilgai ir išlieka žaismingi iki pat senatvės.
Ką galiu pasakyti apie priežiūrą. Nuostabiai minkšti ir švelnūs plaukai reikalauja priežiūros, bet aš ne manau, kad lkritiškai daug. Ir štai kodėl. Mane ištiko panika dėl šukavimo maždaug aštuntą Mayos mėnesį, kai prasidėjo intensyvus plaukų augimas.Maniau tų sąvelų niekada nesugebėsiu iššukuoti. Ir tada nuvažiavau į šunų kirpykla bei pasikalbėjau su labai gera kirpėja, kuri man pasakė, jog nesąmonė, kad tiek kančių sukelia šukavimas, taip negali būti ir niekas niekur tokių šunų neveistų, jei taip būtų. Reikia tiesiog pritaikyti šiam šuniui tinkamą kosmetiką, įsigyti geras šukas ir problema turėtų būti išspręsta. Nuo tada kirpykloje daugiau nesilankėme, pati šukuodavau ir netgi ruošdavau parodai savo šunį. Nusipirkau puikias skirtingas kelių paskirčių šukas (nepigios, bet verta), keletą šampūnų ir kondcionierių. Su šiuo arsenalu šukuodavau Mayą kartą per savaitę po maždaug valandą, bei generalinį iššukavimą darydavau prieš maudymą ir po jo (maždaug kartą per 1,5-2 mėn.). Todėl manau, kad tas vargas tikrai nėra labai didelis. Na, o jei ir tai jums atrodo perdaug, visada yra variantas apkirpti šunį ir neturėti sąvelų problemų apskritai (du kartai per metus apkirpsit ir viskas bus kuo puikiausiai).
Dar man sukėlė abejonių čia išsakyta mintis, jog kai kurie Tulearai niekaip neparduodami daugiau, nei metus. Tesa sakant, nesu mačiusi tokių skelbimų. O Pieniškas šokoladas - pagrindinis veislynas, daug šuniukų parduoda į užsienį ir ilgai netrunka, kai naujos vados jau nebūna.

Atsakysiu į visus klausimus, jei dar tokių turite.. Aš tikrai rekomenduoju Tulearus ir man jie labai skirtingi, nei Maltos ar Havanos viskuo.
O štai čia mūsų mylima Maya, sušukuota ir kasdienybėje:

user posted image
user posted image
user posted image

PRAŠOME VISUS PAPLATINTI KUO PLAČIAU FACEBOOKE:
https://www.facebook...t...e=3
Atsakyti