Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynuku mamytes 2013

QUOTE(Kimora @ 2015 09 29, 13:32)
Viską perskaičiau,tikrai sunki pradžia, mano vyram kažkaip visai lengvai
(piupiupiu)
Labai smagu pamatyti Tavo mergaites, kokios išaugusios ir kokios skirtingos  wub.gif Skiria auklėtojos darželyje?


Skiria lengvai, jos visai nepanasios:)) na nebent su kepurem:) viena ilgu plauku ir tamsi, kita trumpuciu plauku ir sviesi 4u.gif

na situacija lyg po truputi gereja, verkia vis maziau, kol kas vesim tik puse dienos smile.gif

na mano damoms suejo du si men, bet sneka tikrai nemazai, matyt pereme is manes, nes as megstu kalbet, netgi su savimi biggrin.gif keliu zodziu sakinius varo, tik aisku daug netaisyklingu garsu yra 4u.gif
Atsakyti
Kimora, prisijuokiau is tavo vaiko biggrin.gif protingas Adomelis!
Mano irgi pastoviai po simtus kartu 'kas cia' , nors aisku irgi zino atsakymus, tik oi ne viska moka atkartot.
Gal pasidalinsite kokios jusu vaiku knygeles siuo metu mylimiausios? Noriu papirkt nauju, nors dabar Kake Make skaitomiausia smile.gif Ir pagalvojau reik po truputi ruostis Kaledu seneliui, laikas ziauriai greit bega unsure.gif

Tiesa, Kimora, o kaip tavo savijauta? Kada terminas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poou: 01 spalio 2015 - 13:41
QUOTE(Kimora @ 2015 09 30, 23:13)

Tai vos neapsivoziau biggrin.gif



lotuliukas.gif jauciu ta pati reakcija butu lotuliukas.gif BEt rimtai atrodo nieko jie ten nepamena, is tokios kudikystes - kur tau.. as tokiu bajeriu jau ne karta pastebejau nors nekalba mano - tai jei kalbetu isvis jauciu linksma butu biggrin.gif

QUOTE(poou @ 2015 10 01, 14:39)
Gal pasidalinsite kokios jusu vaiku knygeles siuo metu mylimiausios? Noriu papirkt nauju, nors dabar Kake Make skaitomiausia smile.gif Ir pagalvojau reik po truputi ruostis Kaledu seneliui, laikas ziauriai greit bega unsure.gif


Mums kolkas labiausiai pasiteisino minienciklopedijos (3 knygyciu rinkinys) ir lyg "spalvu knyga" vadinasi - raudonu virseliu pominksciu, ir po puslapi splavai skirta su trumpa istorija ir atitinkamos spalvos daiktu pripiesta... Pastaroji tai ir vyresniems manau labai faina, ir siaip zodynui plesti tinkama nes daug sinonimu, jau musu baigiamu pamirsti ir vartoti zodeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poou @ 2015 10 01, 14:39)
Kimora, prisijuokiau is tavo vaiko biggrin.gif protingas Adomelis!
Mano irgi pastoviai po simtus kartu 'kas cia' , nors aisku irgi zino atsakymus, tik oi ne viska moka atkartot.
Gal pasidalinsite kokios jusu vaiku knygeles siuo metu mylimiausios? Noriu papirkt nauju, nors dabar Kake Make skaitomiausia smile.gif Ir pagalvojau reik po truputi ruostis Kaledu seneliui, laikas ziauriai greit bega unsure.gif

Tiesa, Kimora, o kaip tavo savijauta? Kada terminas?

Pas mus tų knygų visokių visokiausių,nuo lipdukų knygelių iki enciklopedijų, aš taigi silpnybe turiu pirkti biggrin.gif
Maniškiai mylimiausios neturi, jiems bile skaityk, arba su jais uzduoteles daryk.

Mano terminas Balandzio pradzioje. Dvynukai ant vyro gimtadienio, sitas vaikiukas turetu būti ant maniškio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2015 09 03, 15:51)

Beja, o kaip jums su darzeliu ten baigesi? Tai visgi negavot?


negavom schmoll.gif 3 ir 4 vietoj dabar stovi. su aukletoja snekejau tai sake kad niekas nezada iseit... tai geriausiu atveju matyt kita rugseji mus pakvies

QUOTE(poou @ 2015 09 24, 21:17)
Sveikos 4u.gif 
Favorituose tema, tai net keista matyt iskelta i virsu smile.gif
Aciu Kimora, kad teiraujies, dabar jau labai viskas susistygavo, mazoji auga lauke vezime, ramus stebuklas smile.gif Pirmi du adaptaciniai men, tiesa, buvo sunkus, chaosas buvo namie del visu triju skirtingu poreikiu.
Bet labai dziaugsmo inese i musu seima, pilnatve ir ramybe jauciu sirdy wub.gif
Kaip tavo vyrukai? Ar grizai i darba, jei berniukai eina darziukan?

o bigsmile.gif kazka praleidau g.gif kada gime mergyte? koks vardas? wub.gif

QUOTE(Kimora @ 2015 09 25, 19:27)
prisijungiau, planuotas netyčiukas gavosi, kaip ir poou.  smile.gif
Galvojom po gero pusmečio pradėti planuoti, bet atėjo anksčiau  blush2.gif


sveikinu clap.gif wub.gif nestuke.gif

QUOTE(Kimora @ 2015 09 29, 21:09)
Kalba viska, sakiniais, pradejo dvieju metu ir dvieju savaiciu. Skaiciuoja, zino daugelio spalvu, formu pavadinimus. Tik r raide sunkiai taria.. Pvz ratai sukasi arba ruda spalva pasako lengvai, bet traktoriukas, traukinukas r netaria.


OHO blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip laikotes?
Kimora kaip tu?? Gal jau zinote broliukas ar sesyte bus? smile.gif
Atsakyti
Nepabuk cia pusmeti ir va tau kiek naujienu !!! Sveikinimai esamai, busimai ir planuojanciai mamytei !!! Na bet jus ir pavarot ! Saunuoles smile.gif O as kaip Sandrute biggrin.gif Kada nors, nu gal ant senatves biggrin.gif
O maniskiai 2.8 metu jau. Visa dama su vyru smile.gif Pasipykstam, susitaikom tai taip ir gyvenam. Adomas kalba prastai, bet labai galvos nesuku. Svarbu as suprantu.
Atsakyti
QUOTE(poou @ 2015 12 10, 22:51)
Kimora kaip tu?? Gal jau zinote broliukas ar sesyte bus? smile.gif

Zinom - broliukas. Sitie broliai labai laukia, darzeyje giriasi ir taip su pilvu kalbasi, sake broli myles ir nemus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės! Oho, kiek naujienų pas jus! Sveikinu poou su trečia mergyte flirt.gif ir Kimorą su trečiu vyruku showoff.gif . Kokios jūs šaunuolės thumbup.gif . O aš kaip Sandrute ir Repka, net nesvarstau apie trečią atžalą, kažkaip ir 2 vyrukais (dabar jiems 2,5 m.) pakankamai užsiėmimo, be to, jei kartais ir pasvajoju, tai apie mergytę, bet čia gi loterija, ir nuojauta kužda, kad mergyčių mūsų kompanijoj nebus wink.gif.
Maniškiai visai sėkmingai darželį lanko. Žinoma, po ilgesnės pertraukos, pvz., po ligos ar atostogų, be noro eina, ir vyresniajam ne viena didelė ašara nurieda prie darželio durų, bet vis dėlto jiems daug lengviau, kad turi vienas kitą - nusibraukia ašarą, nosį į rankovę nusivalo, paima brolį už rankos eina į grupę, drąsiai ir ryžtingai. Kiti grupės vaikai ilgiau verkia...
Maniškiai skirtingi, ir ūgiu šiek tiek skiriasi, ir plaukų spalva, ir net kūno spalva. Tai darželio auklėtojos juos lengvai atskiria. Aš pati tai mėgstu juos skirtingai rengti, panašiai, kad derėtų vienas šalia kito, bet ne vienodai. Tai dėl šio nusistatymo dažnai sudėtinga būna vaikams drabužius išrinkti, nedažnai pasitaiko to paties modelio skirtingų (ir gražių!) spalvų drabužių. Be to, jie tokie kūdoki, tai gana sudėtinga būna kelnes ar šortus nupirkti, kurie nekristų, o su petnešom nepatogu. Kimora, o kaip tau sekasi savo kūdiems vyrukams kelnes nupirkti?
Mano vaikai kalba skirtingai: vyresnysis viską bando atkartoti, ir daug žodžių jau pasako, aišku, netaisyklingai, ir net kartais pasako sakinukus iš 2 žodžių irnesakyk.gif , bet brolis tai vis niekaip nepradeda kalbėti, toks įspūdis, kad nedrįsta, sako visokius au au, miau, pyp pyp, tūtū, bet daugiau nelabai ką, nors šiaip tai viską puikiai moka išaiškinti, net papasakoti, bet jis daugiau rankomis, gestais, mimika parodo, o ne žodžiais. Aš kol kas per daug nesijaudinu, nes pati pradėjau klabėti tik sulaukusi 3 metų, iki tol visai nekalbėjau, o nuo trejų pradėjau kalbėti taisyklingais sakiniais rolleyes.gif
Taip mes gyvenam, laukiam pavasario ir šviesesnių vakarų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinistra @ 2016 01 27, 13:42)
Kimora, o kaip tau sekasi savo kūdiems vyrukams kelnes nupirkti?



Ne Kimora, bet atsakysiu - perku tik tokias kurios su tom spec gumelem viduje, kur gali juosmens ploti reguliuoti (raso adjustible waist). Cia kalbu apie visokias kelnytes daugiau klaiskinio tipo, dzinsiukus ir panasiai. O "traningines" tai paprastai kazkaip nekrenta, arba ziuriu kad bent us raisteliais butu. Nes kitaip tia pamestu iskart kelnes maniskiai doh.gif
Atsakyti
Aaaaa sveikos 4u.gif simtas metu cia nebuvau...... ax.gif lekiu skaityti kuom gyvenate bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, kaip gyvuojat? smile.gif Atrodo tik gimdem dvynius, o va jau i trecius metus zengiam bigsmile.gif

Kimora, vis apie tave pagalvoju. Gi jau turetum tureti mazyli?? 4u.gif Papasakok smile.gif
Atsakyti