Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnesių šuo su charakteriu

Dekui uz greita atsakyma 4u.gif
Skaitau kitus sunu forumus ir randu, kad jei aplinka saugi narvas nera butinas, todel ir turiu abejoniu. Mes turim suniukui lova kuri butu jam poilsio, miego zona. Bet prireikus palikti ji 4-iom valandom juk butu geriau erdvesnej aplinkoj, kaip pvz vonia (pries tai uztikrinus sauguma, jokiu prieinamu chemikalu ir pan, vanduo, zaislai, tualeto vieta ir pan) negu narve. Ar as klystu?
Atsakyti
drinks_cheers.gif Man atrodo, kad patalpoj geriau.
Savo mažiuką palieku kambaryje, aišku, prieš tai apžiūrėjom, kas galėtų kelt grėsmę.
nusipirkom boxą, kad kelionėse ar svetimoj vietoj šuniukas jaustųsi saugus, įprastoje aplinkoje. Tai jei nori, turi galimybę įlysti ir jaustis kaip urve.
Atsakyti
Man labai patiko šis straipsniukas - http://www.k9web.com...qs/crating.html
Net mano vyras sutiko pirkti narvą, nors prieš perskaitant buvo nusiteikęs priešiškai. mano galva narvas ne tik saugiam palikimui, bet ir mokymui reikalus atlikti lauke. nes pvz bent jau maniške ką iškakoja puse suvalgo, kita puse po namus išrutulioja. Na tai tikrai neturiu noro kasdien šveisti namus jau nekalbant apie smarvę. ir visi graužimai, tai sieną priėjo graužia, tai rankenėlę, tai spintelės kampą. bet ką. Tai kai esu namuose - sėkmingai sudrausminu ir nebedaro, o kai pats šuo savivaliaus tai ir grauš beleką, o auklėto po laiko negali. Labai džiaugiuosi šiuo sprendimu, šuo jau žino kas yra VIETA, turi žaislą skirtą tik buvimui narve, su juo užsiima. Kai esam namuose narvas atidarytas, pati ilipa paguli, pati išlipa. Kai išeinu irgi viskas tvarkoje, pradžioj filmavau palikdama - šiek tiek pacypauna ir nurimsta. Dabar gal jau ir nebecypauna, nefilmuoju, o kaimynai nesiskundžia. Be to senukuose dabar narvam 35-40proc akcija.
Atsakyti
Norejau pasidalinti, kad mums vonios kambarys puikiai veikia vietoj narvo. Jame yra suniuko lova, tualetas, jo dubeneliai, kambarys erdvus ir sviesus ir suo megsta ten buti. Pats nueina ten miegot, o jei tenka palikti kelioms valandoms jokiu verkimu ar nepasitenkinimo nera, durys uzdaromos tik nakti ir kai jis paliekamas vienas. Aciu visiems uz patarimus 4u.gif
Atsakyti