Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 11 tema

Sveikos undinėlės !
Jau kuris laikas skaitau jūsų forumą ir esu išbandžiusi kai kuriuos tepaliukus ir patarimus.
Sergu jau apie 15 metu, ant kūno ne per daugiausiai pasirodo bet galvoje baisu kas darosi. Tikriausiai dėl to kad labai anksti pradėjau naudoti hormonus ant galvos odos.
Gyvenu Anglijoje jau 6 metai ir prieš kelias dienas atradau tokį kinieciu tepaliuka EBay, kainavo tik pora svaru ir rašo kad naturios sudėties , patepus nuima niežulį iš kart ir jau po dviejų dienų nieko neliko tik baltos dėmeles ant kūno! Pamaniau kad turiu pasidalinti ir tikiuosi kad ir i Lietuva įmanoma parsisiųsti jo rolleyes.gif 4u.gif
https://www.ebay.co....tm/292105301277
Atsakyti
QUOTE(Tomytetomyte @ 2017 05 09, 20:58)
Sveikos undinėlės !
Jau kuris laikas skaitau jūsų forumą ir esu išbandžiusi kai kuriuos tepaliukus ir patarimus.
Sergu jau apie 15 metu, ant kūno ne per daugiausiai pasirodo bet galvoje baisu kas darosi. Tikriausiai dėl to kad labai anksti pradėjau naudoti hormonus ant galvos odos.
Gyvenu Anglijoje jau 6 metai ir prieš kelias dienas atradau tokį kinieciu tepaliuka EBay, kainavo tik pora svaru ir rašo kad naturios sudėties , patepus nuima niežulį iš kart ir jau po dviejų dienų nieko neliko tik baltos dėmeles ant kūno! Pamaniau kad turiu pasidalinti ir tikiuosi kad ir i Lietuva įmanoma parsisiųsti jo  rolleyes.gif  4u.gif
https://www.ebay.co....tm/292105301277


Jį galima pirkti ir per Aliexpress. Ten yra atsiliepimų.
Užsisakiau ir šiuo metu laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinote, jeigu sergant psoriaze atsoka ir nukrenta nagas ar yra vilties, kad dar ataugs ar jau viskas?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2017 05 27, 00:45)
Gal zinote, jeigu sergant psoriaze atsoka ir nukrenta nagas ar yra vilties, kad dar ataugs ar jau viskas?

Būtinai ataugs 4u.gif Neturėjau pusės nagų prieš 10 metų. dabat tfu tfu, viskas vietoje 4u.gif
Atsakyti

Būtinai ataugs 4u.gifNeturėjau pusės nagų prieš 10 metų. dabat tfu tfu, viskas vietoje 4u.gif

Klausimėlis, gal pasidalinsite kuo tepėte ir ką darėte ,kad tie nagučiai augdami prisikabintų. Turiu tą problemą. Nagai auga, bet neprisikabina prie odos😢😢

Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Kaip diagnozuojama zvyneline? Ar atliekami kokie tyrimai?
Dekui
Atsakyti

Daroma biobsija, bet tik tais atvėjais kai neaiški forma. Man kad padarytų biopsiją dviejų konsiuliumų reikėjo. Kantrybės jums ieškant diagnozės. Man tai užtruko du metus.

Atsakyti
QUOTE(Jrtjurate @ 2017 09 06, 15:52)
<p>Daroma biobsija, bet tik tais atvėjais kai neaiški forma. Man kad padarytų biopsiją dviejų konsiuliumų reikėjo. Kantrybės jums ieškant diagnozės. Man tai užtruko du metus.</p>

Man siandien per 5 min diagnozavo zvyneline. Be jokiu tyrimu.
Is kart sako nee, tikrai ne zvyneline.po to kazkodel tapo zvyneline.
Tai ir galvoju gal tyrimus kazkur pasidaryt. Bet kur??? Man galvoje.
Atsakyti
Gana veiksmingai drėkina ir mažina židinukų niežulį, sudirgimą kremas SUDOCREM.. po jo patepimo oda suminkštėja, pamažėja paraudimas.
Atsakyti
Sveiki,
Gal nesunku būtų užpildyti šią trumpą apklausą,susijusią su patogesniu ir efektyvesniu gydymo kūrimu.
Trumpai:
Maždaug prieš puse metų mes davėme jums apklausą apie žvynelinę gydančius pleistrus, tada turėjome tik idėją ir įsivaizdavimą. Dėka jūsų atsakymų mes pasistūmėjome į priekį ir sukūrėme jau veikiantį prototipą, buvome nuvykę į Ameriką ir mūsų produktas buvo pripažintas tarp geriausių. Todėl mes nesustojame ir kitas mūsų žingsnis yra klinikiniai tyrimai, po kurių šį produktą galės naudoti kiekvienas. Tačiau tam mums reikia jūsų žinių, nes tik jūs geriausiai pažįstat šią ligą. Jei skirtumėt vos keleta minučių šiai apklausai, labai prisidėtumėte prie produkto kūrimo bei vystymo 🙂.

https://docs.google....wl7_ZCAyMTE2FEk
Atsakyti
Gal kas gydėtės ir galite pakomentuoti apie Naftalaną. Taip pat domintų patirtis apie photo terapijos gydymui namuose šukos. Gal kas turite, išbandėt?
Atsakyti

Fototerapija man padeda labai, bet aš viso kūno darausi, dėl šukų nieko negaliu pakomentuoti, mačiau yra pirkti, bet poveikio, efektyvumo nžn..

Atsakyti