Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 11 tema

user posted image

Sena tema

Toliau dalinamės undinėlių vargais ir džiaugsmais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžiukė @ 2015 02 24, 11:15)
user posted image

Sena tema

Toliau dalinamės undinėlių vargais ir džiaugsmais  4u.gif


Po gimdymo vel ji zaraza aktyvet pradejo. Ypac galvoj doh.gif na bet ka padarysi... prie juodosios juros vazinet brangoka vacation1.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos, jungiuosi prie Jūsų, nes nebežinau kur ieškot pagalbos verysad.gif turiu šią bėdą jau 13 metų, nuo ankstyvos paauglystės. Ačiū Diev, kad tik galvoje ir dar tokioje mažai matomoje vietoje - ant sprando... Kuo tik netepiau, dabar net nesurašyciau visų. Mama vežė ir bpas bobutes ir pas žolininkes, niekas nepadėjo. Aišku, hormoniniai tepalai numalšindavo, bet tik tol kol tepdavavau. Būdavo pagerėjimų ir pablogėjimų, bet štai po gimdymo praėjus pusmečiui siaubingai išvešėjo, jau pusę galvos apimta verysad.gif Kas pikčiausia, kad ir būdama nėščia ir maitindama tepiau hormoninius tepaliukus, gydytojos teigimu nieko tokio, galima, nes mažas plotas, bet pasiskaičiau temas ir negera dabar, kad daugeliui visgi neleido, tai kas per mano gydytoja ten buvo (beje, dvi taip liepė daryt) doh.gif
Šiuo metu kartais patepu Elocon losjonu, kai jau labai niežti, galvą plaunu su Ducray šampūnu. Visgi, tikriausiai teks pradėti prisižiūrėti maistą, nes karaliauja saldumynai, pieno produktai, bandelės...

Turėjau mintį pas Tulčiną važiuoti, mamos draugei padėjo, jau kuris laikas rami oda, bet prisiskaičiau neigiamų atsiliepimų, tai vėl esu pasimetusi...

Ech, prirašiau daug apie nieką, bet išsliejau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki tureiu šią logą enai tai atsiranda tai išnyksta. Dabar,kai darbe nešiojo į uodegą surištus plaukus suaktyvėjo ir nat matosi,bei ėmė niežtėti galvą,ko ankščiau nebuvo. Ar galėjo turėti tam įtakos surišti plaukai ar tai tiesiog sutapimas?
Žadu vėl eti pas odos gydytoją bet eilės ilgos.
Yra minčių ,atsisakyti ilgų plaukų,nes pleiskanų,kurie,kaip kokie miltai plaukuose ir niežulio nebegaliu pakęsti.
Atsakyti
QUOTE(Fibse @ 2015 04 01, 23:27)
Sveiki tureiu šią logą enai tai atsiranda tai išnyksta. Dabar,kai darbe nešiojo į uodegą surištus plaukus suaktyvėjo ir nat matosi,bei ėmė niežtėti galvą,ko ankščiau nebuvo. Ar galėjo turėti tam įtakos surišti plaukai ar tai tiesiog sutapimas?
Žadu vėl eti pas odos gydytoją bet eilės ilgos.
Yra minčių ,atsisakyti ilgų plaukų,nes pleiskanų,kurie,kaip kokie miltai plaukuose ir niežulio nebegaliu pakęsti.

Su plauku ilgiu tai neturi nieko bendro.Visa priežastis jūsų viduje.
Atsakyti
Ilgis žinau,kad neturi.Bet kai riši plaukus į uodegą,skaičiau,kad kraujotkai galvos nėra gerai ir pan.
Mąstau ar tai susiję su mano pleiskanom.
Nes mano žvynelinę nevisai tipine.
Dabar netgi tikiuos,gal ji praėjus ir tai tik paprastos,bet bjaurios pleiskanos
Atsakyti
QUOTE(Fibse @ 2015 04 03, 23:36)
Ilgis žinau,kad neturi.Bet kai riši plaukus į uodegą,skaičiau,kad kraujotkai galvos nėra gerai ir pan.
Mąstau ar tai susiję su mano pleiskanom.
Nes mano žvynelinę nevisai tipine.
Dabar netgi tikiuos,gal ji praėjus ir tai tik paprastos,bet bjaurios pleiskanos

Pamėginkit pavartoti 100% arbatmedžio aliejaus. Aliejus turi būti grynas be jokių priemaišų. Vieną kartą dienoje ant arbat. šaukštelio grietinės užlašinate 1 lašelį arbatmedžio aliejaus ir suvalgote.
Pleiskanos ,tai požymis,kad organizme gausus kiekis grybelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 04 balandžio 2015 - 11:04
ačiū reikės pamėginti
Atsakyti
QUOTE(Fibse @ 2015 04 05, 20:52)
ačiū reikės pamėginti
užtektų įsipilus šampūno į saują įlašinti lasiuka arbatmedzio aliejaus ir plauti galvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvaja @ 2015 04 05, 22:14)
užtektų įsipilus šampūno į saują įlašinti lasiuka arbatmedzio aliejaus ir plauti galvą  4u.gif

Tai bus tik momentinis efektas,tam kartui.
Atsakyti
Žvynelinę turiu daug metų, su ja susigyvenau ir visiškai nebekovoju.
Tik kažkas atsitikę mano nagams... Vienas rankos nagas ir du rankos nagai pažeisti, atrodo kaip ir lyg grybelis, bet bandžiau gydyti nuo grybelio, jokio efekto. Ar psoriazė gali pažeisti nagus?
Atsakyti
QUOTE(RJ282 @ 2015 04 07, 20:04)
Žvynelinę turiu daug metų, su ja susigyvenau ir visiškai nebekovoju.
Tik kažkas atsitikę mano nagams... Vienas rankos nagas ir du rankos nagai pažeisti, atrodo kaip ir lyg grybelis, bet bandžiau gydyti nuo grybelio, jokio efekto. Ar psoriazė gali pažeisti nagus?

taip gali
Atsakyti