Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno oro uostas (Karmėlava)

QUOTE(Auges @ 2007 11 25, 01:01)
Noriu paklausti, gal kas žinot kiek kainuoja (ir ar yra tokia) prie oro uosto aikštelė, kur galima palikti mašiną savaitei ar ilgesniam laikui?
Arba kur galima sužinot?



Cia rasi Kauno oro uosto automobiliu aiksteles kainas http://www.kaunasair...ang=1&m=2&p=270
Atsakyti
Man irgi neseniai teko lankytis Kauno oro uoste, tai sakiau daugiau niekada. 3 skrydziai per diena o srautas zmoniu nevaldomas. Darbuotojai begioja po sale rekauja, zmones eilej stovi vos ne lauke, saltis pucia pro duris, eile per visa oro uosta susiraiciusi. Kaip labai gerai parase vienas leidinys apie Lietuva uzsienieciams, venkite Kauno oro uosto, nes chaosas ten ne mazesnis nei Heathrow lotuliukas.gif doh.gif Tiesiog jeigu zmogus skrenda pirma karta ir isivaizduoja kad tokiam mazam oro uoste eiliu neturi buti tai gali laisvai i ta checkina ir paveluoti, nes vaizdelis tai neprastesnis nei didziuosiuose Londono ar kitu dideliu miestu oro uostuose.
Na, zodziu, iejus pro checkina ne ka geresnis vaizdelis, zmones surmuliuoja, prirengti ir iskaite lietuviu vaikai verkia rauda, moteru tualetas ta diena buvo taip uzsikises, kad vanduo per virsu bego, o vyru tualete buvo taip prirukyta, kad deguonies visai nebuvo lotuliukas.gif

Be to, man kaip is Vilniaus, tas Kauno oro uostas uzima puse dienos pasiekti doh.gif Tai zodziu, bilietu kainos nera labai jau skirtingos tarp tu pigiu avialiniju ir "brangiu", tai kita syki gerai pagalvosiu pries skrisdama per Kauna.
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2006 07 10, 13:29)
nežinau kur skelbti temą bet manau apie oro uostą reikėtų paskelbti čia.
Taigi šeštadienį važiavom pasiimti atskrendančių giminių į kauno oro uostą. Kaip visada teko palaukt dar apie valnadą. Laukėm salėj kur tuo metu kaip tik baiginėjo įleist žmones į lėktuvą (kur skrido nežinau). Po penkių minučių atbėgo pavėlavusi mama su trim mažom mergytėm ir drauge. Ir niekas nebeįleido....


Netyčia radau šią temą ir pakankamai seną žinutę, bet prisiminiau kaip nutiko man. 2005 Ruošiausi pirmą kartą skrist į Amsterdamą. Vyras vis kartojo svarbiausia iblietai ir pinigai. Aš rami prieš savaitę išsitraukiu dvi žalias knygutes pasidedu koridoriuj ant komodos. Ryte nuvažiuojam į Vilniaus oro uostą, registruoja. Mes kam skubeti, paskui reiks laukti viduj dar tiek laiko, likus kokiam pusvalandžiui einam ir mes registruotis, stovim eilej išsitraukiu pasus, sklaidau, ir mano siaubui, vyro pasas o mano SODRA blink.gif Mano pirmoji kelionė, aš panikoj. Raktus buto palikom vyro seserei, kuri netoliese mūsų gyveno, skambinam jai, ji lekte į mūsų namus ir per visą Vilnių į orouosta, viršydama greitį, vos ne per raudonas. O mus užregistravo ir susitarėm jei nespės tai tiesiog išbrauks iš sarašo. Ir ką, mūsų laimei įlaipinimas vėlavo 15 min. Atbėgau su pasu, kai į lėktuvą ieidinėjo apskutiniai keleiviai. Štai tokas mano primas skrydis smile.gif
Atsakyti
Na , manau dabar jau maziau problemu, kai atsidare naujas pastatas smile.gif man kolkas patinka smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Atgaivinsiu temą. biggrin.gif
Reikės man nusigauti iš Klaipėdos į Kauno oro uostą, radau tik du pasirinkimus - važiuoti mikroautobusu (berods Ollex firma vadinasi), kuris važiuoja tiesiai į oro uostą arba autobusu trenktis į Kauną ir iš ten į oro uostą. Pirmasis atvejis man, kaip studentei, kiek per brangus. Bet dabar galvoju kaip būtų antru variantu. Ar lengvai galima atpažinti tuos 'Kalniečius'? Maždaug kiek laiko reiktų atskaičiuoti autobuso/mikriuko laukimui (jau pačiam Kaune) bei nuvažiavimui iki oro uosto? Ir kur jis ten sustoja, ar jau galima suprasti, kad jau reikia išlipti? lotuliukas.gif
O galbūt kas turi pasiūlyti kokių kitų nusigavimo alternatyvų?
Atsakyti
Kadangi pati vaziavau su savo masina iki Kauno oro uosto, tai labai nesunkiai ji radom, bet maciau kad ir mikriukai ir autobusai iki jo vaziuoja. Tik tikrai nepamenu kokiu numeriu ax.gif
Atsakyti
I kauno oro uosta vaziuoja 29 autobusas smile.gif
ghost_boo, jei bijai nesusigauti tuose Kalnieciuose, tai gali bandyt vaziuoti is Klaipedos traukiniu iki Kauno gelezinkelio stoties, o ten jau lengvai rastum 29 autobusa smile.gif Kelione is gelezinkelio stoties i oro uosta trunka apie 40 min. Placiau cia gali paziureti:
http://www.marsrutai.../Bus,2092,17324
O sustoja prie oro uosto, turetum pamatyti pastata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 24 spalio 2009 - 23:51
QUOTE(Kelsey @ 2009 10 24, 23:48)
I kauno oro uosta vaziuoja 29 autobusas  smile.gif
ghost_boo, jei bijai nesusigauti tuose Kalnieciuose, tai gali bandyt vaziuoti is Klaipedos traukiniu iki Kauno gelezinkelio stoties, o ten jau lengvai rastum 29 autobusa smile.gif  Kelione is gelezinkelio stoties i oro uosta trunka apie 40 min.  Placiau cia gali paziureti:
http://www.marsrutai.../Bus,2092,17324
O sustoja prie oro uosto, turetum pamatyti pastata.


Kelsey, dėkui už info. smile.gif Galvojau ir šitą, kad traukiniu, bet kad nėra tiesioginio, o su persėdimu man jau dėl laiko blogai, nei vienas tinkamu laiku nenusigaus. Kątik sumąsčiau, kad jei autiku važiuosiu Kaunan, tai reikės dėdės vairuotojo prašyti, kad ten sustotų ir praneštų man (tik kad nepamirštų). biggrin.gif
Atsakyti
29 autobusas sustoja ir prie autobusų stoties visai šalia, ir Kalniečiuose -kt gatvės pusėj. Iš Kalniečių dar važiuoja krūva mikroautobusų į Karmėlavą (iš jų beveik visi į oro uostą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo herbas: 26 spalio 2009 - 19:00
QUOTE(Keit @ 2006 07 10, 12:29)
nežinau kur skelbti temą bet manau apie oro uostą reikėtų paskelbti čia.
Taigi šeštadienį važiavom pasiimti atskrendančių giminių į kauno oro uostą. Kaip visada teko palaukt dar apie valnadą. Laukėm salėj kur tuo metu kaip tik baiginėjo įleist žmones į lėktuvą (kur skrido nežinau). Po penkių minučių atbėgo pavėlavusi mama su trim mažom mergytėm ir drauge. Ir niekas nebeįleido, nors lėktuvas po to dar mažiausiai pusę valandos stovėjo. Visur kur tik galėjo prašėsi ta mama kad juos įleistų, visi siuntė pas kažkokią registratorę (nors tiksliai nežinau kas ten tokia). Jau verkdama su mažute mergyte ant rankų maldavo kad įleistų, kad pirmadienį jai įdarbą, kad kaip jai gyventi jei neišskris. Siaubas kaip turėjo jaustis tie vaikai matydami verkiančią mamą  verysad.gif  . O ta ožka administratorė nė nesiruošė net piršto pajudint kad įleistų, tik vis kartojo kaip užsikirtusi plokštelė "pavėlavot ir mes neleisim, tokia kompanijos politika". O lėktuvas kaip stovėjo taip ir nesiruošė skristi. Gal kokį pusvalndį ta mama verkdama vis prašėsi kad įleistų. Taip skaudėjo širdį matant tokią neteisybę. Visi laukiantieji žiūrėjo ir piktinosi protest.gif . O ta registratorė dar pasikvietė kitą darbuotoją ir vos ne moralus tai mamai atskaitinėt pradėjo, tipo pati kalta kad vėluoja, pati rizikuoja... Man taip norėjosi nueit ir išspardyt subinę tai žiurkei bash.gif  . Galiausiai lėktuvas išskrido. cry.gif  Ta mama nusprendė bandyt ieškot kitose kompanijose gal dar kur atras kaip išskrist. Mintyse linkėjau kad tik jai pavyktų, kad spėtų laiku grįžti su savo mažulytėm mergytėm, dviem iš jų dar nei dviejų metukų nebuvo  2.gif  cray.gif

Dar esu girdėjus kad ten nuolatos visokias izdivalkes daro, bagažo kiekvieną gramą sveria, prie visokių šūdų kabinėjasi... Žodžiu tragedija o ne oro uostas  spam.gif

Dabar yra labai sugriežtintos taisyklės.Ta "mama"ne į parduotuvę susiruošė.
Papildyta:
QUOTE(tauromama @ 2008 10 20, 00:36)
Na , manau dabar jau maziau problemu, kai atsidare naujas pastatas  smile.gif  man kolkas patinka smile.gif  biggrin.gif

Normalus orouostas,o kad esat žioplos tai nėra ko girtis.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 31, 11:26)
Dabar yra labai sugriežtintos taisyklės.Ta "mama"ne į parduotuvę susiruošė.
Papildyta:

Normalus orouostas,o kad esat žioplos tai nėra ko girtis.

Viskas ten oro uoste normalu. Čia ryanair kompanija nenormali. Bet manau bet kur pavėlavus į lėktuvą neįleidžia(išskyrus Azijoje kur visi atsipūtę). Panašų vaizdą teko stebėti ir Londone kai čekas pavėlavo į lėktuvą 2 min. Mėtė savo daiktus tuščioj salėj, ir sužinojau kad jie ir vartoja žodį k**va biggrin.gif .
Atsakyti
atnaujinu temele wink.gif ieskau kaip nusigauti is Vilniaus i Kauno oro uosta, bet reikia lapkricio 1d., nedarbo diena, tai idomu kaip cia kas vaziuoja g.gif
Atsakyti