Įkraunama...
Įkraunama...

2013 rugpjūtinukai ir jų Mamitės:) (40/116 tema)

QUOTE(spunke @ 2015 03 12, 08:23)
Beeet kazkqop prasidejo pas mus isterijos sad.gif( zviegia, krenta ant keliu ir verkt su cypimu pradeda.. ar turetumet kokiu patarimu? Bandau kalbetis tuo metu su ja, bet kad net saves per jos zviegima negirdziu tai kur jau ji girdes.. nedaznai taip bent karta per diena pasitaiko...

Nu viena mama buvo pasakojus tokį būdą dėmesio nukreipimo. Kad kai atsigula ant žemės ir isterikuoja galima atnešti kokią antklodėlę ir sakyti oi pavargo vaikutis miego nori ir užkloti biggrin.gif mums vieną kartą teko panaudoti, tai suveikė biggrin.gif atsikėlė iškart ir apsiramino. Kai kurie vaikai nenori tokiose situacijose kalbėtis kai jie emociškai labai susijaudinę, kai kuriems geriau pabūti atskirai, ir tik kai apsiramina tada galima pakalbėti ramiai. maniškė irgi tokioje situacijoje net bėga nuo manęs. Tai aš tiesiog palaukiu ramiai, paskui ji pati ateina, pasiimu ant kelių ir ramiai pasakau, kad negalima kažko dėl kažko, kad geriau jau paimkim ir padarykim tą arba aną.. na priklausomai dėl ko kilo isterija..Sunku tokiose situacijose tikrai. Neveltui daug literatūros yra šia tema smile.gif Kaip sekasi su darželiu pratintis? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Siandien isbuvo 2 valandas, bet paaiskejo kad ir tiek buvo per daug, nuejau pasiimti tai asaroti jau buvo pradejusi, ka palikau sake kad buvo viskas gerai, neverke, buvo i sporto sale nueje, zaide su paspirtuku. Mano spejimas kad ji norejo ir i grupe parsinesti ji bet neleido ir del to asaros pradejo byreti smile.gif nes is namu iseiti jau buvo problema kad negalejo i lauka vezimelio su lelyte nestis. Man asmeniskai labai sunku isleisti vaika, man rodos as nepasiruosusi visai ir blogai jauciuosi kad noriu issaugoti darbo vieta uzuot buvus su vaiku namuose.

Isterijos lyg ir praejo po to karto ir tfu tfu tfu nebebuvo daugiau smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *yummy*mummy*: 28 sausio 2016 - 12:15
Kud kudak kud kudak vištitės ant laktos tupi - kiaušinukus peri ir kudakuoja, kudakuoja kud kudak kud kudak biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, norečiau prie jūsų prisijungti smile.gif mano mergytė taip pat gimus rugpjuti ir 2013metais, didelė panelė jau 4u.gif Gal tarp čia diskutuojančių yra mamyčių iš Klaipėdos, norinčiu retsykiais nueit išgerti kavos, nes dabar neturiu su kuo schmoll.gif
Atsakyti