Įkraunama...
Įkraunama...

Vieni vaikai namuose

Mano vaikai krtais apie valanda pabuna vieni...
7.5m ir 2.5m
Viskas prasideda nuo stebejimo bei pokalbiu apie atsokomybe ir uzimtuma. Jeigu vaikai sugeba graziai zaisti, piesti kitam kambare be suaugusiuju isikisimo valanda-dvi, tai naturalu kad turint veiklos pabus ir vieni valandele. Jo lab yra kompiuteris, telefonai. Jei pritruksta fantazijos naudojam sitas technologijas.
Atsakyti
Mūsų vaikai: 10, 8 ir 4 metų pabūna valandą ar dvi vieni, t.y. vis trys kartu.

Vyresnieji patys nuvažiuoja ir parvažiuoja autobusu iš mokyklos, važiuoja patys į muzikos mokyklą, žodžiu, visą miestą jau pažįsta ir visuomeninio transporto maršutus.

Man tai visiškai normalu, pati taip augau, užaugau savarankiška ir atsakinga, nelaukiu, kad kas nors nuves už rankos, pasakys, ką daryti, ar dar geriau - padarys už mane smile.gif
Atsakyti
Retkarčiais palieku kelioms valandoms, dabar kai baigėsi vasaros atostogos, abu eina į mokyklą, to retai prireikia. Dukrai 10, sūnui 8, jie be problemų pabūna, jei reikia, pakankamai savarankiški yra. 10mečio su trimečiu abejoju ar palikčiau, išeitį visada galima rasti, planuoti laiką, arba paprašyti kaimynų, draugų, kad pažiūrėtų.
Atsakyti
nuo kokių 5m pratinau ilgindama laiką, pabūt vieną. kai nedaug galimybių kažkam palikt, tai man atrodo reikalinga, kad moka savarankiškai pabūt. per kelis metus dar neprisidirbo nieko baisaus.
Atsakyti