Įkraunama...
Įkraunama...

1998 metų vaikai, Bendraujam,dalinamės, diskutuoja

Tęsiame (nors ir lėtai) biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 03 balandžio 2015 - 13:18
QUOTE(Nikuna @ 2015 04 03, 13:18)
Tęsiame (nors ir lėtai)  biggrin.gif

svarbu į priekį biggrin.gif

maniskis is Lietuviu temos surinko 17 balu. biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolis thumbup.gif
Atsakyti
tęsiam tęsiam 4u.gif
Atsakyti
Laba, na, tai kaip gyvenat biggrin.gif

maniškis išstypo biggrin.gif tai sportuoja, tai nebesportuoja.... norėjo motokroso, bet nusprendė, kad reikia dviračio doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Maniškė sustojo ties augimu jau pernai... nebeaugs turbūt,iki mamos trūksta kokių gerų 5cm.,į močiūtę pasidavė tikriausiai ax.gif Laukia vasaros šilumos,sportuoja,lanko aerobiką ir pan smile.gif
Atsakyti
Laba,

na, mergaitės (dažnai) anksčiau pradeda augti, anksčiau ir sustoja biggrin.gif dukterėčia (metais jaunesnė už Dovydą) vis buvo aukštesnė, o jau berods pernai sustojo.... mano brolis praaugo savo buvusius klasiokus tik būdamas studentu smile.gif

Atsakyti
merginos nežinau ar atsidaro nuoroda, gal kas gali paspausti like, dalyvauja mano Martyna , labai nedaug liko blush2.gif būtų labai didelis ačiū
https://www.facebook...4...e=1
Atsakyti
QUOTE(Li_ @ 2015 04 10, 10:16)
merginos nežinau ar atsidaro nuoroda, gal kas gali paspausti like, dalyvauja mano Martyna , labai nedaug liko  blush2.gif  būtų labai didelis ačiū
https://www.facebook...4...e=1


gražuolė, jau balsavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 04 10, 11:05)
gražuolė, jau balsavau  thumbup.gif

atsidaro ane?
nes man neatidaro ..ačiūū labai
Atsakyti
Tikrai labai grazi panele smile.gif Pasidalinau su draugais ax.gif Is visu mano akiai verciausia nugalejimo ax.gif
Turbut yra pasirasiusi su kazkokia kompanija kontrakta?Mano dukterecia pasirasiusi,tai N metu negali kitur dalyvaut,10 stukiu grestu bauda doh.gif O kviecia tiesiog gatvese net.. Gal gerai,kad ji pati nelabai nori sieti ateities su modelio karjera.. As tai manyciau,kad visai neblogai.. ax.gif Daug graziu mergaiciu aplink,bet yra isskirtinumu siai veiklai,tai gal ir gerai butu isnaudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2015 04 10, 13:08)
Tikrai labai grazi panele  smile.gif

ačiū 4u.gif
iš tikro aš ir nenoriu kad ji labai sietų , šiaip daug kur dalyvauja, ir reklamose ir fotosesijose įvairiose, bet man kažkaip pirmoje vietoje mokslai smile.gif kol kas sutariam tuo klausimu 4u.gif
dar kitu klausimu, ar konkrečiai žino vaikai kur studijuos (LT ar užsienyje) ir ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li_: 10 balandžio 2015 - 12:17