Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio mėnesio vaikai laukia Kalėdų

Sveikutes, ziuriu temos jau nebera..Issibegiojo visos...

Mano 4 mete auga gerai, siuo metu vel kankina alergija nezinia kam..Tai kankinames.Bet kaip nors iveiksime. Viskas bus gerai. Tik buna taip sunku, nusvyra rankos..Pilvukas auga kaip ant mieliu..Jau 28, 29 sav.



Renkuos vezima..Kaip jums toks vezimukas Hauck Malibu ?

vezimukas, radau tik uz mazesne kaina

Gal kas turejote, gal kas juos matete gyvai? unsure.gif

Domina ju +, -.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 gruodžio 2014 - 17:16
Paskaiciau internete nuomoniu ir atsoko noras...smile.gif

Pasikalbejau viena. smile.gif cool.gif
Atsakyti
Labas, leiskite savo vaikams paskambinti siuo numeriu 8 70044700. Ten kalba tikras kaledu senelis.
Skambučiai į 700-osios linijos telefono numerius yra apmokestinami, kaip į kitą tinklą ir yra skaičiuojami į minimalų mėnesinį mokestį.
Vaikai patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 12 19, 19:40)
Labas, leiskite savo vaikams paskambinti siuo numeriu 8 70044700. Ten kalba tikras kaledu senelis.
Skambučiai į 700-osios linijos telefono numerius yra apmokestinami, kaip į kitą tinklą ir yra skaičiuojami į minimalų mėnesinį mokestį.
Vaikai patenkinti.

Mes ne spalio vaikai,bet netycia uzejau,ir dekoju uz numeriuka bigsmile.gif thumbup.gif tuoj meginsim paskambint bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Amelita, tu neviena su keturmete čia ax.gif
Mano ketrumetis, jau tikras keturmetis su savo nuomone, norais ir svajonėmis. Vis laukia kada jam bus penkiari - labau jau imponuoja penkių pirštų kombinacija.
Dideli jau tie mūsų vaikai, tokie faini faini wub.gif
Atsakyti
Labas. smile.gif Smagu, kad yra gyvu. smile.gif

O man va jau 33 sav. Laukiu leliuko, po poros savaiciu keliausiu i santariskes pasirodyt gyd, nes bus 3 CP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 sausio 2015 - 20:55
Smagy didelės šeimos. Mano pačios aplinkoje yra daug šeimų turinčių tris vaikus ir šiaip žmonės ryžtasi daugiau vaikų turėti. thumbup.gif
Lauksim žinių apie jūsų naująjį šeimos narį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitolda @ 2015 01 24, 08:54)
Smagy didelės šeimos. Mano pačios aplinkoje yra daug šeimų turinčių tris vaikus ir šiaip žmonės ryžtasi daugiau vaikų turėti.  thumbup.gif
Lauksim žinių apie jūsų naująjį šeimos narį  wub.gif

Po gero men jau bus ziniu.☺
Atsakyti
Ar kas nors skiepijotės nuo meningokoko B?
Šiandien sužinojau, kad yra tokie skiepai. Kaina 399 Lt. Spėju čia tik 1 dozė. Jei reikia kelių dozių, tai suma didės...

skiepas
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2015 01 24, 12:31)
Po gero men jau bus ziniu.☺



Zinios tokios. wub.gif Gime man sunelis 3620 gr, 52 cm. Ivyko viskas labai greitai. Gimdykloje prabuvau 18 min. Visas gimdymo procesas truko 3 val nuo pirmu saremiu. Pagimdziau pati, po pries tai buvusiu 2 CP.

Dabar maniskis 5900 gr, 58 cm. Maitinu MP. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 23 balandžio 2015 - 11:09
Amelita, sveikimai sulaukus sūnaus.
O jau gimdymo istorija - tai iš fantastikos - taip greitai ir lengvai thumbup.gif

Kaip auga mažius? Kaip sesės?
Atsakyti
Labas, aciu uz sveikinimus. smile.gif Maziukas auga gerai. Dabar 3 men. 2 dienos, buvome pries pora dienu svertis, tai mazylis jau 7 kg, 61 cm. Man labai jau didelis, palyginus su kitais vaikeliais. Siandien vaiku darzelyje buvo svente, tai maniskis buvo didesnis uz 8 men. mergyte. Auga, auga gerai. Valgo pienuka. Siaip viskas gerai. Jei ne berimai. Kankinuos su dietom jau 1,5 men. Svoris maziuko auga, o mano jau toks kaip pries 3 vaikus. Na, nieko atsigausiu. Svarbu maziukui viskas butu gerai, bet kol kas neatrenku nuo ko cia tie berimai. Kita savaite bandysim pasikalbet su alergologais, gal ka patars, koki tyrimuka padarys. Dabar sunku man su maistu, atsidarau saldytuva ir uzdarau, atrodo, kad nuo visko beria. Nevartoju jokiu saldumynu, kiausiniu, pyragu, bandeliu, sausainiu, pieno, varskes, jogurtu, kefyro ir t.t.
Atsakyti
Maniskis jau pradejo ropineti. Kaip man grazu. Pirmoji dukra visai neropojo, antroji paropojo gal 10 metru ir vaikscioti pradejo. O sis pradejo sliauzioti, paskui po truputi ropineti. Pats jau atsiseda. Saunuolis. smile.gif Ryt keliausime pas alergologus. Darysim alerginius tyrimus t.y duriukus. Ziuresime ar kas nors pasikeite nuo vasaros pradzios. Siaip odyte dabar visai grazi. Na 8-9 balai is 10. Man cia didelis pasiekimas. smile.gif Dabar mano itarimai yra: ryziai, balti miltai, morka, moliugas. Aisku kiausinis, pieno produktai.. Ziuresim ka cia tie tyrimai parodys.

Saulute sviecia. smile.gif Fainas rudenelis. Tik galetu buti para ilgesne ne 24 val. O pvz. 36, tada viska speciau smile.gif

Ai dar nemalonia zinia isgirdau sia savaite. Mire mano vaiku gydytoja. Siaubas kaip gaila zmogaus. O tokia buvo superine gydytoja. Tokia svytintinti. Taip dziaugesi mano treciu vaikeliu. Atejus namo, net isbuciavo mane ir vyra..Gydytoja pakirto 4 stadijos kepenu vezys. Pries 1,5 men ja maciau..Ejome su maziuku svertis. O dabar jau niekada nepamatysime. Ausyse dar skamba jos balsas. Kai prisimenu ją, tai ji visada buvo tokia gerai nusiteikusi, tokia besisypsanti iki ausu...
Atsakyti