Įkraunama...
Įkraunama...

Magdės užgimimas į tėčio rankas

Wow wub.gif na ir istorija!! Sveikinimai didžiausi wub.gif
Atsakyti
Ir dar kalbant apie akusheriu darba. Savo pirma dukryte gimdziau toj pacioj ligoninej, kurioje dabar isikures naturalaus gimdymo centras. I ligonine atvaziavau ne pagal UK standartus t.y be jokios veiklos, 4 cm. atsidarymu. Gydytoja ginekologe po monitoringo ir del to, kad atvaziavau pamacius shviezio kraujo, nusprende musu neishleisti namo, nes itare, kad gali buti kazkas su placenta. Iki nuleidziant vandenis akushere maciau kelis kartus, bet po vandenu nuleidimo niekas mums iki akis nelindo, pasake, kad turim laiko iki vidurdienio ir jei nieko iki to laiko neivyks, tai teks skatinti cheminiu budu. Musu mergyte gime 11:47 val. Galbut ir pirmagime buciau pagimdzius be akusheres, bet gimdant pirma karta mane labai gasdino kraujas. Taigi ta karta, kai jau uzsimaniau stumti ir pamaciau vel nemazai kraujo - MB pakviete akushere ir jau buvo pilnas atsidarymas. Tiesiog ash esu ish tu zmoniu, kurie geriau jauciasi kai aplink pastoviai nesisuka medicinis personalas todel neturiu jokiu priekaishtu akusherems, bet tikiu ir zinau ir tokiu moteru, kurioms butina, kad shalia butu gydytojas...Ypac gimdymo metu.
Uk, jei gimdymas ne komplikuotas tai gydytojo akusherio taip ir nepamatai, viskam 'vadovauja' akusheres smile.gif

QUOTE(bellizimo @ 2014 12 31, 19:31)
Wow  wub.gif na ir istorija!! Sveikinimai didžiausi  wub.gif



Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2015 01 01, 12:35)

Uk, jei gimdymas ne komplikuotas tai gydytojo akusherio taip ir nepamatai, viskam 'vadovauja' akusheres smile.gif
Dekui smile.gif


Tikrai taip. Nors mums su pirma dukryte "atbuline" eiga buvo paskutine minute pastebeta, bet vistiek akusheres gimdyma prieme, gydytojas buvo pakviestas, bet stovejo kampe ir ziurejo biggrin.gif
Atsakyti
o...kad man taip rolleyes.gif Tik noreciau bent iki lovos nubegt biggrin.gif biggrin.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija, skaiciau sulaikius kvepavima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 17 vasario 2015 - 12:32
šaunuolė Gin!!! wub.gif perskaičiau ir prasukau visą filmą kartu su Jumis wub.gif
te auga sveika ir laiminga mažoji sesė! 4u.gif
Atsakyti
Kokia nuostabi istorija 4u.gif
Atsakyti