Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo Ex

O laiminga ir as senai nenoriu buti, as noriu gyvenime ramybes, balanso, laime irgi emocija ir ji isvargina :)

O tu tikra, kad autore laime suvokia kaip tu? Nes man tai pvz laime ne emocija. Dziaugsmas, liudesys yra emocijos. Laime yra busena, vidine pilnatve. Ir tai tikrai nevargina. 

Atsakyti
QUOTE(brekcija @ 2018 01 10, 10:34)
Šiandien ryte galvojau paklausiu - ar yra tokia paslauga, kaip "vaikinas pagal iškvietimą" - bet ne intymiems santykiams, o tiesiog pabuvimui apkabintai, kartu su ramiu geru vaikinu? biggrin.gif nežinot? Sumokėčiau, išsikviesčiau smile.gif


O va cia moterys stebisi, kad tokie sutverimai, kaip as, turi pasisekima tarp moteru.

Pasirupina buitimi ir finansais,
svarbiausia emocinis artumas,
abipusis supratimas...
istikimybe ir atsidavimas
Na geriausia drauge tik vyro kune... bent kuri laika.

Lieka tik - "ka aplinkiniai pasakys" problema. tai cia jei surandi toki sutverima...

Bet tokiu dalyku uz pinigus - nenupirksi.
Seksas su kazkokiu ten apmokamu turetu buti slykstu, nebent esi nimfomanke.
Kazkur representacijos, kazkur iseiti pasirodyti - irgi tur but nereikia.
Tokiu dalyku uz pinigus sunkiai nupirksi...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 01 10, 14:31)
O va cia moterys stebisi, kad tokie sutverimai, kaip as, turi pasisekima tarp moteru.

Pasirupina buitimi ir finansais,
svarbiausia emocinis artumas,
abipusis supratimas...
istikimybe ir atsidavimas
Na geriausia drauge tik vyro kune... bent kuri laika.


Tokiu dalyku uz pinigus sunkiai nupirksi...

As tik stebiuosi kaip moterys graibsto vyra- moteri. Va sitas man idomu tikrai ir uzduodu klausima ne pirma karta.

Is situ isvarfytu punktu ir vyrai turi , kurie ir pagal dokumentus ir pagal savo fiziologija vyrai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 01 10, 14:07)
Tu nepakvietei manes niekur. Forumas laisvas ir prieinamas visiems, tiesiog buvo idomu paskaityti ( nors senai , pirmoj temoj buvau jau ten ) apie Dieva.  Bet atejus naujai  pamaciau, kad ten sedi dvi beprotes ezoterikes( tu ir tavo Vaizgante) ir kalba su dievais, tvindo Vilniu, gyvena ar tai 6 evoliucija ar tai 600 metu, siuntineja mirties liudijimus... Ir save laiko sveiko proto ir turinciomis galiu biggrin.gif
Boze, boze...
Nesinervuok, ramybes tau  dvasines 4u.gif.

Ir baik, beprote, tema tersti. Jei turi ka pasakyt man asmeniskai - az parasyk.

Pasinaudok savo patarimu ir man nuo dabar biggrin.gif protinguole biggrin.gif a-ž rašyk, nes smirdi jau visame forume.

Tam ta tema ir yra, ne apie tave gi joje šnekėti, nors matomai tu labai norėtum biggrin.gif Dar kartą tavęs klausiu, jei turi dar nors kiek razumo ir sąžinės, tai atsakyk: per tą tavo garbinamą religiją, visuotiną kaip tu sakai ar niekas nesikreipia į Dievą, neprašo jo ko nors, nesišneka su juo, ženklo atgal nelaukia? Tu kaltini mus tuo, ką daro visi tikintys. Tu pajuokinėji tai, kuo pati tiki ir ką pati darai, jei tiki. Vadinasi esi absoliuti pustakiaušė ir debilė biggrin.gif
Atsakyti
Idomu, ar nera kokiu savipagalbos grupiu sia tema? Manau, daug kam praverstu.
O rasti zmogu, kuris isklausytu - galima. Bet kuriam norisi issipasakoti ir issiverkti ant peties - jau sunkiau. Kuris nuosirdziai apkabintu - dar sunkiau.
Jau keli metai gyvenu be apkabinimo ir to labai truksta. Bet labai truko ir gyvenant su paskutiniu ex. Taigi jau geriau buti vienai, nei su vyru i kuri negali atsiremti. Nes taip palieki erdves tinkamam vyrui.
Arteja pavasaris, saule jau aktyvesne, reikia eiti i lauka, judeti, kai akys uzsidegs nuo malonumo jausti savo kuna ir mintys issivalys, tuomet tos degancios akys kazkam bus kaip kelrode zvaigzde biggrin.gif
Isbandziau ant saves - kai pradejau i viska ziureti atviromis akimis, tai zmones net gatveje prieina pakalbinti smile.gif ne tik vyrai - vaikai, senukai smile.gif tikiu, kad viena diena prieis ir vyras, kuris man patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 10, 15:09)
Pasinaudok savo patarimu ir man nuo dabar  biggrin.gif protinguole biggrin.gif a-ž rašyk, nes smirdi jau visame forume.

Tam ta tema ir yra, ne apie tave gi joje šnekėti, nors matomai tu labai norėtum biggrin.gif Dar kartą tavęs klausiu, jei turi dar nors kiek razumo ir sąžinės, tai atsakyk: per tą tavo garbinamą religiją, visuotiną kaip tu sakai ar niekas nesikreipia į Dievą, neprašo jo ko nors, nesišneka su juo, ženklo atgal nelaukia? Tu kaltini mus tuo, ką daro visi tikintys. Tu pajuokinėji tai, kuo pati tiki ir ką pati darai, jei tiki. Vadinasi esi absoliuti pustakiaušė ir debilė biggrin.gif

Beprote, jei nori kazko manes paklausti - klausk az.
Viesai dabar tave siunciu ant tavo ciuciko anos vietos. Atsiknisk, nelaimele.
Atsakyti

Idomu, ar nera kokiu savipagalbos grupiu sia tema? Manau, daug kam praverstu.


zinoma, kad yra. pvz bendrakeleiviai.lt 

Atsakyti

Brekcija , cia tau :) 

https://www.youtube....h?v=SCZgGVqVsbY

 Zinok nesi viena, kuri kencia, ir kuri kankinasi , deja deja, toks tas gyvenimas, tai kenciam verkiam, tai juokiames  :4u: 

Atsakyti

Ačiū labai visiems kalbantiems su manim :4u: tikrai viską viską perskaitau, įsigilinu pamąstau. Daug prirašėt vėl labai gerų dalykų, nuoširdžių, atliepiančių. Kaip čia ir kalbėjom, reikia stengtis man nebesimurkdyti, jau daug išsikalbėjau čia su jumis :) irgi terapija ir savipagalbos grupė gavosi.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 01 10, 14:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ubuntu***" data-cid="71954962" data-time="1515586239"><div><p></p><p>O laiminga ir as senai nenoriu buti, as noriu gyvenime ramybes, balanso, laime irgi emocija ir ji isvargina smile.gif</p></div></blockquote><p>O tu tikra, kad autore laime suvokia kaip tu? Nes man tai pvz laime ne emocija. Dziaugsmas, liudesys yra emocijos. Laime yra busena, vidine pilnatve. Ir tai tikrai nevargina. </p>


Butent, laime tai dazniausia trumpa zmogaus busena. Paradoksas prie laimes, kaip ir priprantama, tai kas anksciau nese laime, tampa savaime suprantamu, kasdienybe, net virsta rutina, kuri pradeda erzinti.

Todel laime yra SIEKIAMYBE.
Juk neveltui sakoma bukite atsargus savo noruose. Nes kartais norai pildosi ir ne visada ju issipildymas atnesa trokstama laime.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 01 10, 15:31)
O va cia moterys stebisi, kad tokie sutverimai, kaip as, turi pasisekima tarp moteru.

Pasirupina buitimi ir finansais,
svarbiausia emocinis artumas,
abipusis supratimas...
istikimybe ir atsidavimas
Na geriausia drauge tik vyro kune... bent kuri laika.

Lieka tik - "ka aplinkiniai pasakys" problema. tai cia jei surandi toki sutverima...

Bet tokiu dalyku uz pinigus - nenupirksi.
Seksas su kazkokiu ten apmokamu turetu buti slykstu, nebent esi nimfomanke.
Kazkur representacijos, kazkur iseiti pasirodyti - irgi tur but nereikia.
Tokiu dalyku uz pinigus sunkiai nupirksi...

Tu esi narcizas.
Nieko daugiau nerasai, kaip tik 'I, Me and Myself'

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 01 11, 18:13)
Tu esi narcizas.
Nieko daugiau nerasai,  kaip tik 'I,  Me and Myself'


Vell klisti... jau greiciau sedziu depresijoje, nei patenkintas savastimi.

Bet juk nelaimingu labiau nekencia nei laimingu (kuriu irgi nekencia bet dar BENT pavydi)
Atsakyti