Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušinienės & omletai

nugi pasidalinkit savo firminiais recepteliais  :)
Atsakyti
Vija, taigis jau kazkas patare pakepinti spinatus ant sviesto, o po to kiausinius sumesti wink.gif Jau isbandziau, niam ;D Dar darau "pagerinta" kiausiniene - omleta: pakepinu ant sviesto pjaustytus laiskinius svogunus, pomidorus, paprika, po to supilu plakini (kiausiniai + pienas) ir ant virsaus surio patarkuoju, krapu petruskiu pabarstau ;D Kita karta laiskinius pjaustytus svogunus + kiausiniai + krapai ir viska maisai maisai, tik neperkepini. Patiko prieskoniu misinys kiausinienei ;D Labai liuks dalykas, juk daznai kepi rytais, "ant greitukiu" wink.gif
Atsakyti
Omletas su pistacijomis

Tai omletas su daržovėmis, pagardintas pistacijomis ir žalumynais. Kepamas orkaitėje.
6 kiaušiniai
2 šaukštai aliejaus
0,5 vidutinio dydžio paprikos
200 g cukinijos (Cukinija)
1 pomidoro (Pomidorai)
juodųjų pipirų
druskos
šviežių žalumynų (krapų, petražolių, baziliko ir pan.)
0,5 stiklinės stambiai sukapotų pistacijų

Įkaitinkite orkaitę iki 1700C.
Išplakite kiaušinius.
Nedidelę kepimo formą ištepkite aliejumi ir į ją sudėkite supjaustytą pomidorą, papriką bei cukiniją. Daržoves neuždengtas kepkite įkaitintoje orkaitėje maždaug 9 min.
Tada suberkite žalumynus, pipirus, supilkite išplaktus kiaušinius bei suberkite smulkintas pistacijas, suberkite druską.
Sumažinkite ugnį orkaitėje iki 1500C, dėkite omletą ir kepkite jį 25-30 min., kol kepinio paviršius pakils ir pagels. Jei omletui dar neiškepus jo viršus pradės degti, uždenkite jį folija.
Išėmę kepinį iš orkaitės, jį šiek tiek atvėsinkite.
Omletą su pistacijomis galima patiekti su šviežiais vaisiais ar salotomis.


Šaltinis: Žurnalas "Kviečiu prie stalo"
Atsakyti
Omletas su šparagais

6 kiaušiniai
800 g šparagų (Šparagai)
60 g sviesto arba margarino
2 šaukštai vandens
druskos
cukraus
salotų arba petražolių lapelių

Maišytuvu išplakti kiaušinius su vandeniu, pasūdyti, išpilti į keptuvę ant pakaitintų riebalų.
Kepinti 8-10 min., kol omletas sukietės (viršus turi būti panašus į želė, o apačia truputį rusva).
Šparagus išvirti sūdytame ir saldintame vandenyje.
Gerai nusunktus sudėti vienoje omleto pusėje, pašlakstyti ištirpintu sviestu.
Omletą sulenkti ir atsargiai perdėti į pusdubenį.
Supjaustyti ir papuošti salotų arba petražolių lapeliais.


Šaltinis: Žurnalas "Kviečiu prie stalo"
Atsakyti
Omletas su silke

1 silkės filė
2 kiaušiniai
0,5 stiklinės pieno
žali krapai
malti juodieji pipirai
aliejus kepimui
Papuošimui:
1/2 mažo pomidoro (Pomidorai)
poras
krapai

Kiaušinius išplakame su pienu, paskaniname krapais bei pipirais.
Silkę supjaustome pailgais gabalėliais ir sudedame į kiaušinių plakinį.
Omletą iškepame keptuvėje su aliejumi ir papuošiame susmulkintais krapais, pomidoro pusele, poru.


Šaltinis: Žurnalas "Kviečiu prie stalo"
Atsakyti
DANi
kur tas omletas su spinatais?
Mano vyras tarp kitko irgi megejas kepinti svogunu laiskus. Iskvailinu as kiekvienakart, kad sudirbeja naturprodukt - man zymiai skaniau zali uzbarstyti...

VIKSRELI
tikejausi rast isbandytu JUSU FIRMINIU RECEPTU, o ne copy-paste is knygutes, zurnalo ar interneto wink.gif
O butent Kvieciu prie stalo namuose visa kalna. Ir siaip pas mane popierines recepturos nors tvenkinius tvenk. O internete galim pacios susirast syki jau cia sedim.
Atsakyti
Pakepinu svogunus (galvas, ziedeliais) ir pomidorus (tik nulupu zieves, kad po burna nesiveltu) + megstami prieskoniai, zoles ir uzpilu viska kiausiniais - plaktais arba 'cielais'. Surio galima deti galima nedeti - ziurint kokio sotumo norisi.  

Su spinatais darau panasiai kaip Dani, tik kepinu viska ant aliejaus.
Atsakyti
QUOTE
VIKSRELI
tikejausi rast isbandytu JUSU FIRMINIU RECEPTU, o ne copy-paste is knygutes, zurnalo ar interneto wink.gif
O butent Kvieciu prie stalo namuose visa kalna. Ir siaip pas mane popierines recepturos nors tvenkinius tvenk. O internete galim pacios susirast syki jau cia sedim.



Dauguma esu isbandzius ir ne vienu nenusivyliau [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/5/rryumy.gif[/img]. Jei nenori naudotis mano receptais, tai ir nesinaudok. Nieks per prievarta tau nepersa [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/pray.gif[/img]!

O rasau gale recepto is kur imta, nes kitaip pazeisciau autorines teises. Juk ir tu pati darai nevisada is galvos, o imi ir is knygu, zurnalu, ineto... Ir jei randi kitur geresniu recepteliu - prasom ir su mumis pasidalint ;D! Su malonumu isbandysim [img]http://www.supermama.com/gtchat/images/chef.gif[/img].
Atsakyti
QUOTE



Dauguma esu isbandzius ir ne vienu nenusivyliau ;D. Jei nenori naudotis mano receptais, tai ir nesinaudok. Nieks per prievarta nepersau tau! O rasau gale recepto is kur imta, nes kitaip pazeisciau autoriners teises. Juk ir tu pati darai nevisada is galvos, o is knygu, zurnalu, ineto. Ir jei randi kitur geresniu recepteliu - prasom ir su mumis pasidalint ;D! Su malonumu isbandysim wink.gif.



O as esu nusivylusi ir ne vienu, ir visokiu veju buna prirasyta. Todel noreciau ISBANDYTU smile.gif
Atsakyti
[smiley=daemon.gif] [smiley=daemon.gif] [smiley=daemon.gif] [smiley=daemon.gif]

omletas greitas ir geras dalykas, bet jei jį darai su pribumbasais tai tenka ir ilgiau paplušėti.
Aš tai gaminu omletą su sukepintomis daržovėmis (paprika, morkos, svogūnai, česnako skiltelė, cukinija, vorčesterio padažas ir vegeta), kepdama daržoves įpjaustau duonos gabaliukų, o paskui užpilu kiaušinio ir pieno plakinį. Baigiant kepti užberiu svogųnų laiškų, krapų, ir užtarkuoju sūrio. Patiekti galima su majonezu, garstyčiomis ar pomidorų padažu.
Pabandykit, vaje kaip skanu.[color=Blue][/color]
Atsakyti
As rasau savo firminio "prancuzisko" omleto recepta,kuriuo apzavejau savo vyreli.Beje,viskas lietuviskom vyriskom porcijom imama ;D

7-8 kiausiniai
1-2 saukstai sviesto ar aliejaus
druska,pipirai
keli svogunu laiskai ar 0,5 galvutes
kuokstas krapu,petrazoliu(jei kas megstat-peletruno)
5 riekeles "daktariskos" desros ar gabalaitis sonines

Pirmiausia isplaku kiausinius,sudedu prieskonius.Svogunus pakepinu,kubeliais supjaustau desra,suberiu i plakini.Sviesta ar alieju reikia ikaitinti,supilti i plakini,gerai isplakti,o keptuve dar truputi pakaitinti.Tada viska supilti i keptuve ir nemaisyti!!!Kai prades pustis,svelniai pabadyti sakute,bet nepazeisti apacios.Kepti apie 5min.Tada perlenkti per puse (tik atsargiai,nes gali subyreti!) ir-i lekste.As puosiu zalumynais,padarau linksma veida  :D arba tiesiog kecupu pripiesiu sirdeliu [smiley=1800.gif] [smiley=1800.gif].
PASTABA:prancuzai niekuomet nepila pieno,man taip irgi skaniau.Receptas nesudetingas,bet iki tobulo rezultato reikia padirbet(man tik is 5-6 karto pavyko skaniai pagamint).Labai lengva prisvilint!Skanaus [smiley=eda.gif] biggrin.gif
Atsakyti
o as kad omletas issipustu-visda uzdengiu keptuve ir siek tiek sumazinu ugni. smile.gif visada labai gerai iseina. :)pabandykit,jei nedarot taip.
Atsakyti