Įkraunama...
Įkraunama...

Vasaros peizažai

Naujas konkursas: „Vasaros peizažai“


Vasaros gamtovaizdžiai ir vietovaizdžiai be galo žavūs ir unikalūs, gal todėl šiuo metų laiku beveik nesiskiriame su fotoaparatu. Šiame konkurse tikimės didžiulės gamtos motyvų įvairovės! Siųskite mums gražiausius savo vasaros peizažus, užfiksuotus poilsio, kelionių, atostogų metu. Nesvarbu, kokia fotografija tai būtų – grynasis, marinistinis, urbanistinis ar kt. peizažas.

Tik nepamirškite – paprasti dalykai yra patys gražiausi (apsieikime be kompiuterinio dirbtinumo...)

Sugalvokite nuotraukai pavadinimą. Prieš tai perskaitykite jau dalyvaujančių konkurse nuotraukų pavadinimus ir įsitikinkite, ar jis nesikartos. Pavadinimą prašome rašyti lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž). Jei tai vietovaizdžio peizažas, paminėkite kokia tai vietovė. Galbūt kažkas sužavėtas jos grožio panorės ir pats ten apsilankyti!

Prieš siųsdami nuotrauką konkursui būtinai susipažinkite su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! Jas rasite ČIA:

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2006 08 16 - 2006 08 30.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2006 08 31– 2006 09 06.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto

Užburkit mus vasaros gamtos vaizdų magija ir laimėkit firminių supermama.lt prizų!


[ Peizažas – kūrinys, vaizduojantis vietovaizdį, gamtos reiškinį, reginį. Vietovaizdis, gamtovaizdis.]
Atsakyti
Kaip supratau, nuotraukoje žmogeliukai nebūtini g.gif
Atsakyti
man ir taip atrodo, gražus bus konkursas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 08 16, 08:59)
Kaip supratau, nuotraukoje žmogeliukai nebūtini g.gif



išleidžiam žmogeliukus atostogų nuo konkursavimo mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif jau nusiunčiau savo nuotraukytę ir dar gražių turiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 16, 08:18)
išleidžiam žmogeliukus atostogų nuo konkursavimo  mirksiukas.gif

aa, tai žmonių negali būti nuotraukoje, tik peizažas?
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 16, 08:48)
[ Peizažas – kūrinys, vaizduojantis vietovaizdį, gamtos reiškinį, reginį. Vietovaizdis, gamtovaizdis.]
hm....pažiūrėjau, kokios fotkės įdėtos....visos tokios standartinės...manoji šiek tiek kitokia, tačiau atitinka anksčiau duotą Aurėjos terminą, kas yra perizažas, tai tikiuosi, kad mano nuotrauką patvirtins... 4u.gif
Atsakyti
pagaliau bus konkursas tiesiog atgaiva akims ir sielai rolleyes.gif thumbup.gif , tik jei pavydas nesuės, kad pasulyje taip gražu, o pats visko nepamatysi tongue.gif ...
Atsakyti
Nemoku įdėt nuotraukos verysad.gif O dalyvaut norėčiau unsure.gif
Atsakyti
wov... kaip fain... na, ir aš dalyvausiu ax.gif
Atsakyti
Ar gali būti nuotraukoje vidinio gamtos pasaulio dalykai? Tarkim nufotografuotas koks vabalėlis, o ne kokia tai jūra ar kopos? smile.gif
Atsakyti
Nuostabus konkursas thumbup.gif Aš jau išsiunčiau savo nuotraukytę. Bus tikrai į ką akytes paganyti smile.gif
Atsakyti