Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

Tai va mamkos, kokia jūsų nuomonė? Aš tai visada mėgau praktiškas dovanas. Bet kai dovanojom draugui 25 poras kojinių pagalvojau, kad tai ir originalu, ir praktiška. Susimasčiau, gal reik pereit prie originalių dovanų. Ar teko jums kada dovanot originalias dovanas? Kas tai buvo?
Atsakyti
Viskas priklauso nuo to, kokio originalumo laipsnio taip pavadinkim ta dovana wink.gif be to reikia bent jau daugmaz numanyti, kaip tas zmogus reaguos i ta originaluma rolleyes.gif
keletas pvz- drauge savo pazystamui padovanojo viso (butent!!!) kuno masazo abonementa, taigi jubilijato zmona labai supyko, kadangi ji nenorejo, kad kazkas be jos liestusi prie jos vyro...rezultatas-nesusipratimai ir barniai ir beveik nutrukusi draugyste, nes dovana buvo interpretuota kaip bandymas pasiglemzti vyra
kitas priesingas variantas-dovana vestuviu proga- suolis parasiutu dviems thumbup.gif ispudziai begaliniai nuostabus thumbup.gif
mano tevo bendradarbiai vienam savo bendradarbiui dovanojo briedzio ragus (labai brangus, su graziu itvaru, vienu zodziu liuksiskai atliktas darbas)- zmogelis nors ir medziotojas, turintis namie daug trofeju, del ragu supyko, kadangi tuo metu pykosi su zmona ir mane, kad ragai tai uzuomina, kad zmona jam ragus istate...
aaa...dar vienas pvz laugh.gif bet cia jau beveik juodas humoras (atsiprasau jei kam cia pasirodys negrazu wink.gif tai buvo regis dar 12 klasej, klasiokai vienam draugui 18 metu proga iskviete mergaite i namus laugh.gif originalu, bent jau tokioj mazumej smile.gif

vienu zodziu reikia daug ir ilgai pamastytyi, kas tas originalumas ir ar visiems jis tinka...
Atsakyti
QUOTE (kika @ 2004 09 09, 15:35)
Tai va mamkos, kokia jūsų nuomonė? Aš tai visada mėgau praktiškas dovanas. Bet kai dovanojom draugui 25 poras kojinių pagalvojau, kad tai ir originalu, ir praktiška. Susimasčiau, gal reik pereit prie originalių dovanų. Ar teko jums kada dovanot originalias dovanas? Kas tai buvo?

As visada dovanoju originalias dovanas, tik kartais ideju pritruksta.
Atsimenu kai klasiokas issilaike teises - visi suejom, ir nusprendem padovanot tokia savotiska knygute paciu padaryta, tai ten viskas apie masinas, autoavarijas, ir kitokius eismo ivykius suklijuota is laikrasciu (net buvo ir 10 metu senumo) - nugi ir mum atrakcija beklijuojant buvo, ir tam klasiokui juoko daug, dar priedo padovanojom modeliuka mazyti biggrin.gif tai tikrai juokingai atrode.

Dar neprisimenu kam dovanojau dideli dideli skalbimo bliuda pilna popcornu thumbup.gif thumbup.gif sake pati geriausia dovana- nes visi gerem per gimce alu, o popcornu tikrai netruko biggrin.gif

Vyrui per kaledas (buvo pinigu trukumas) padovanojau dideles siltas vilnones kojines pilnas prikimstas saldainiu jo megstamu. Sakes, nesitikejau tokios reakcijos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jetus, taip staigiai neprisimenu visko, prisiminsiu daugiau parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
Mes nesenai draugams įkurtuvių proga padovanojom šepetį unitazui valyti ir kibirą. laugh.gif
Atsakyti
O man labai patinka originalios dovanos wub.gif o ir pati stengiuosi ka nors tokio sumastyti ir kitiems.
Atsakyti
man irgi labai patinka gauti ir paciai siusti orginalias dovanas... wub.gif

va pvz. per naujuosius, tiksliau 30d., vienam savo DRAUGUI nusiunciau toki labai super smelio laikrodi, gelyciu puokstute ir atvirute. Staigmena buvo butent ta, kad sias visas dovaneles jam pristate negriukas, apsirenges kaip pasiuntinukas< na cia geliu parduotuves siulo tokia atrakcija> ... tai va tas mano draugas buvo labai nustebintas, ir sake, kad labai labai dziaugiasi. plius tai buvo pirmas kartas kai moteris jam dovanoja gelyciu, o ne atvirksciai wub.gif

ir tokiu panasiu dalyku esu daug darius... labai myliu staigmenas... nuolat stebinu zmones:) laugh.gif biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Originalios dovanos yra puiku tačiau kartais būna irgi persistengiama. Reik žinoti, kam tą originalią dovaną dovanoji - ir ar žmogus tikrai vertins tą originalumą g.gif

Beje, kiek žinau vienam vaikinukui (na jis vis mergaitės sau nesusiranda) gimtadienio proga draugai taipogi buvo nupirkę jam mergaitę pasilinkmsinti laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
labai megstu gauti ir dovanoti originalias dovanas thumbup.gif vis linksmiau gyventi
Atsakyti
Na va greit pasensiu visais metais. Reikia darbe surengti gimtadienio vakareli, noriu ko nors originalaus. Ne paprasto vyno pagerimo, bet kokio mini sou. Gal kas turit kokiu ideju. Galvojau apie kokteiliu vakareli, bet nezinau receptu is ko juos maisyti, galvoju gal kokia tema padaryti vakara. Zodziu HELP, padekit, nes man fantazijos truksta.
Atsakyti
surenk kaukių vakarėlį kokia nors tematika,manau tikrai originalu ir smagu bus thumbup.gif
Atsakyti
Kokie kokteiliai tave domina - stipresni , saldesni ar is koto isverciantys nors geriant nesijaucia tongue.gif sakykim su vaisiais galima paruost ; ispjauscius dideli arbuza ir jame patiekt ir t.t. Keletas receptu :

ABRIKOSINIS APELSININIS
3 centilitrai apelsinų sulčių
3 centilitrai abrikosų sulčių
4 centilitrai likerio
1 centilitras brendžio
Papuošimui:
1 kokteilinė vyšnia
1. Į indą kokteiliams ruošti įdėti kelis ledo gabaliukus.
2. Supilti visus priedus, indą stipriai pakratyti ir gėrimą iškošti į kokteilio taurę.
3. Kokteilinę vyšnią pasmeigti smeigtuku ir padėti ant taurės krašto.

SLYVINIS
4 centilitrai slyvinės
3 centilitrai citrinų sulčių
3 centilitrai cukraus sirupo
1 šviežia arba iš kompoto išimta slyva
1. Į indą kokteiliams ruošti įdėti kelis ledo gabaliukus.
2. Supilti visus priedus, stipriai pakratyti indą ir gėrimą iškošti į kokteilio taurę.
3. Šviežią arba iš kompoto išimtą slyvą pasmeigti ant kokteilinio smeigtuko ir įdėti į taurę.

Sis tiktu i arbuza( degtinė „Lithuanian”, „Keglevich” melionu, apelsinų sultys)+ arbuzas gabaleliais smulkintas wink.gif

Cia paziurek kaip patiekiama thumbup.gif http://www_klaipedah...&type=n&lang=lt

Nezinau ar kuo pavyko padet , nes konkreciau reiketu zinot is kokiu gerimu nori ruost kokteilius , nes knygoj , kuria turiu ju daug , o knyga atrodo taip : http://www.patogupir...N=9986-854-04-0
Atsakyti
Radau tema apie kokteiliu receptus http://www.supermama...?showtopic=1026
Atsakyti