Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip padaryti obuolių tyrelę

Bandau duoti mamos užaugintų obuoliukų, bet niekaip nesigauna iš jų padaryti tyrelės g.gif Jie kietoki ir lieka gumuliukų. Patarkit, kaip darote tyreles? Nesinori dėti trečdalio obuoliuko į kokteilinę, ar yra kitų būdų ax.gif ?
Atsakyti
Aš obuolį tiesiog gremžiu su šaukšteliu, gaunasi labai gera tyrelė ir nieko trinti nereikia. Dar galima per bulvių tarką tarkuoti, bet man tai čia jau daugiau terliojimosi, paprasčiau su šaukšteliu gremžt ir tiesiai į burnytę 4u.gif
Atsakyti
Nusipirk turguj plastmasine tarka, su metaline tarkuoti kudikiui negalima 4u.gif Nera sudetinga ta trecdali obuolio sutarkuoti, keliolikos sekundziu reikalas, o irplaunasi ta tarka labai lengvai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Aš irgi bandžiau gremžti, bet maniškis nesulaukia, kol gremžiu, zyzia, kad greičiau duočiau doh.gif . Pabandysiu su tarka patarkuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Noreciau paklaust labiau patyrusiu mamyciu, kaip ruosiate pvz. obuoliu ar slyvu tyreles ziemai. parsiveziau prinokusiu alyviniu obuoliuku ir noriu mazajai nors pora stiklainiuku tyreles padaryti ziemai, bet nezinau kaip daryti kad nesurugtu. Ar reikia deti cukraus, ar ne, pakaitinti ar deti tik sutrinta ir t.t. Pakonsultuokite:)))
Atsakyti
su tarka bulwine sutarkuoju ir wiskas.jei jau su tarka daug terliojimosi o tai jau su sauksteliu gremziant maziau?o tarkuoju per mataline tarka ir nieko baisaus.
Atsakyti
Su tarka paprasciau ir greiciau. Tikrai mazesne tikimybe del gumuliuku... smile.gif
Atsakyti
Su metaline aišku kad galima, bet išlieka žymiai mažiau vitaminų, tad jums spręsti kas geriau vaikui g.gif
Atsakyti
as obuoli duodu su saukstuku pagremzus ir viskas labai gerai gaunasi, kaip tyrele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daliagpr @ 2006 09 06, 10:35)
Bandau duoti mamos užaugintų obuoliukų, bet niekaip nesigauna iš jų padaryti tyrelės  g.gif Jie kietoki ir lieka gumuliukų. Patarkit, kaip darote tyreles? Nesinori dėti trečdalio obuoliuko į kokteilinę, ar yra kitų būdų ax.gif ?



Tarkuojam tarka. Tikrai jokų problemų dėl jos išplovimo neiškilo.
Dėl gumuliukų : kuo vaikas didesnis, tuo net patartina, kad košelėse, tyrelėse ir panašiai būtų kietų gumuliukų.
Jei vis dėlto nori sutrinti obuolį kokteilinėje ir gauti tyrelę, reikia įpilti truputi skysčio, tada masė būna vientisesnė.
Tikiuosi padėjom?
Atsakyti
O gal kas bandėte obuolių tyrelės pasiruošti žiemai?
Atsakyti
QUOTE(Laumiux @ 2006 10 03, 19:29)
O gal kas bandėte obuolių tyrelės pasiruošti žiemai?



Šiaip nebandžiau bet gera įdėja thumbup.gif , manau galima paruošus,- užšaldyti kameroje, juk užšaldyti kameroje vaisiai ir daržovės nepraranda daug vitaminų.
Ir be cukraus tikrai nesugęs thumbup.gif , o jei daryt stiklainiuke tai be cukraus turbūt neišsiversim.
Na reiks tikai pasidaryt.

P.s. o aš šiandien su blenderiu obuolį sumaliau ir liuks buvo šiek tiek gumuliukų, bet nieko tokio.
Atsakyti