Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

Kai buvau sanatorijoje, priziurinti gydytoja papasakojo apie produktus su kordicepsu (toks grybas, naudojamas kinu medicinoje). Kadangi nesu is tu, kurios su stacia galva puola prie visokiu naujoviu (kuriu ir kaina - blink.gif ), isigijau tik kelis pakelius "Sun Way" arbatos. Bet kadangi esu is tu, kuriu daiktai igyja "kojas", zinoma, pameciau tos gydytojos koordinates. doh.gif
O dabar, artejant ligu ir depresiju sezonui, labai noreciau dar nusipirkt tos arbatos. Gal kas nors zinot, kas uzsiima siu preparatu platinimu Vilniuje? Nes man, deja, nepasitaike tokiu sutikt, o ir is pazistamu niekas net girdejes apie juos nebuvo..
Atsakyti
Tos arbatos nežinau, bet aš gėriau kordicepso piliules imunitetui stiprinti, jos yra iš tianshi papildų. Gal ir arbata iš ten pat?
Atsakyti
Tai gal kas gali placiau papasakoti apie si produkta,kainas ir t.t.
Atsakyti
Sios arbatos pakelis kainuoja 4 lt. Is to pakelio reik per diena daryti 4 kartus arbata (kad silpnetu joje esanciu medziagu koncentracija,- arbata kelianti tonusa, tai vakare gali buti problemos su miegu). Gydomos ivairiausios ligos (gal greiciau - negalavimai), nuo ju priklauso ir vartojimo trukme. Veikia ir antidepresiskai. Tai man ir patiko.
Tiesa, esu labai nedrausminga vartotoja, tai arbata gerdavau kartais tik 2 ar 3 kart per diena ir nelygiais tarpais, bet jos poveikio man uzteko. Galbut dar suveike ir "placebo efektas"? wink.gif
Ka bukletelyje skaiciau, dabar neatkartosiu, bet gydo tais preparatais vos ne viska.. Arbata is ju pigiausia, nes is visu preparatu joje maziausiai kordicepso. Pagrindinis klausimas buvo, ar nesukels alergijos, todel arbata ir rinkausi.Kitu kainos net neklausiau.
Atsakyti
QUOTE (Ugra @ 2004 09 21, 09:51)
Tos arbatos nežinau, bet aš gėriau kordicepso piliules imunitetui stiprinti, jos yra iš tianshi papildų. Gal ir arbata iš ten pat?

Labai gali buti. Gal turi koordinates, is ko pirkai (jei tai Vilniuje)? Ir ka gali pasakyt apie poveiki?
Atsakyti
Aš naudoju iš tianshi firmos kordiacepsą ir cinką. Efekto tokio, kokio sulaukiau net nesitikėjau. Vaikas ir vyras (na ir aš) per tą laiką nė karto nesirgom. Per pusantrų metų. Net sloga neprikibo. Bet mes ir biocinką naudojam per visas epidemijas ar kai sloga bando kibti, tiksliau pagrinde biocinką, o kai jaučiam, kad rimtai kimba kažkas, geriam ir kordiacepsą.
Atsakyti
O kur galima nusipirkti Kaune?
Atsakyti
Na, o aš kordicepsą gėriau vasarą (dėl ginekologinių problemų), todėl poveikio nepajutau, nes tuo metu ir taip nesergu. Bet galvoju vėl įsigyti, nes esu girdėjusi teigiamų atsiliepimų. Be to, aš negaliu gerti paprastų vitaminų, nes veidą nusėja sausos dėmės. O nuo šių papildų šalutinio poveikio nepajutau. Dėl kainos- aš pirkau išpakuotas piliules: 20piliulių-32 lt.
Atsakyti
Esu naujoke siame forume ir noreciau pritarti tiems, kas giria kordicepsa. As pati nebeisivaizduoju gyvenimo be jo, todel zinau apie tai labai daug. Tiesiog labai tuo domiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 06 gruodžio 2005 - 18:19
QUOTE(oderis @ 2004 10 20, 15:05)
Esu naujoke siame forume ir noreciau pritarti tiems, kas giria kordicepsa.  As pati nebeisivaizduoju gyvenimo be jo, todel zinau apie tai labai daug. Tiesiog labai tuo domiuosi.

Tai gal gali papasakoti ka nors placiau.Butu idomu suzinoti apie si produkta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 06 gruodžio 2005 - 18:20
Šiek tiek žinių. Kordicepsas yra stiprus antibiotikas, bet jis yra natūralus, išgautas iš Kinijoje augančio grybo, todėl neturi neigiamo poveikio.Jis veikia labai plačiai, t.y. gydo įvairiausius užsisenėjusius uždegimus, stiprina imunitetą, turi poveikį netgi vaisingumui.Geriant Kordicepsą nerekomenduojama gerti alkoholio.Tiek Kordicepsas, tiek Biocinkas, ir arbata (ji vadinasi antilipidinė arbata) apie kurią čia kažkuri minėjo yra iš firmos Tianši.Tai labai aukštos kokybės produktai, jie visi 100 procentų natūralūs ir 100 procentų įsisavinami organizmo.Bet geriausias poveikis yra, kai yra geriama pagal gydytojo sudarytą sistemą. Be to reikia žinoti ir kaip tuos produktus vartoti, nes pvz. arbata vienokį poveikį turi, jeigu ją geri karštą ir visai kitokį, jeigu geri šaltą.
Tianši produktų yra ir specialiai vaikams, pvz. kalcis.
Aš kai kuriuos produktus vartoju, bet prieš tai man gydytoja iš akių rainelės ištyrė ką aš turėčiau gydyti ir sudarė sistemą.Beje, buvau apakusi blink.gif kaip iš akies raineles įvardijo visas ligas, kuriomis esu sirgusi ir visas sveikatos problemas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 06 gruodžio 2005 - 18:20
Nuostabiai teisingai parase Misliuke, bet norint papasakot viska apie visus Tianshi produktus, reiktu perrasyti 200 puslapiu knyga.

O diagnostiku yra ivairiu. Folio, akies raineles, kompiuterinis testavimas, ir t.t. Ir visos jos puikiai uzsirekomendavo sustatant programas.
Atsakyti