Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis virdulys

Sveikos, supermamos. Būtų įdomu sužinoti, kokius elektrinius virdulius naudojate. O gal išvis geriau paprasti arbatinukai? Va noriu įsigyti naują virdulį ir nežinau, kokį. Kažkada nusipirkome iš turgaus el. virdulį, tai teko išmesti, nes smirdėjo plastmase, gal tada geriau metalinis, ar yra gerų plastmasinių. Šiaip tai man plastmasiniai gražesni. Aš manau, kad virdulio kokybė, kaip ir kitų prekių priklauso nuo kainos. Kokia Jūsų nuomonė?
Atsakyti
naudoju plastmasini, bet ne su spirale, o su kaitinimo plokstele ant dugno, daug paprasciau isvalyti... esu patenkinta... beabejo, kad pigus nebus ypatingos kokybes....

sekmes issirenkant....
4u.gif
Atsakyti
O kokios fimos Tavo virdulys?
Atsakyti
Aš planuoju pirkti Philips Cucina kurį tais smile.gif Labiausiai man patinka, kur užvirus vandeniui pasigirsta toks skambaliukas (na, kaip mikrobangės cvaktelėjimas wink.gif ) Tosk apie 129 Lt mačiau kainuoja. Be 'pribumbasų' gali nusiprikti už 89-109 Lt (priklausomai kur rinksiesi smile.gif
Geriau rinktis ne su spirale, bus mažiau problemų prižiūrint.
Atsakyti
pirk philips, bet nepagailek 100lt, nes jei uz 30 lt ka nors pirksi bus blogai, mes turim viena jau daug metu ir viskas geraj, nieko nesmirda o kas pigius nusiperka tai keicia ir keicia
Atsakyti
Aš kaip tik ir žiūrinėjau philipsus, man jie patiko, ir į tuos su skambučiu atkreipiau dėmesį. O iš pat pradžių buvau nusprendusi, kad pirkti kokį paprastą pigų arbatinį ir keisti jį kas metai ar du, nes mūsų vanduo labai kietas ir taip prikalkėja, kad nespėju virinti nuo kalkių. Dabar galvoju, kad geriau pirkti gerą virdulį ir naudoti pirktinį geriamą vandenį. Ir vanduo skanesnis ir sveikesnis, ir su virduliu nebus problemų. O kokį vandenį jūs pilate į virdulį?
Atsakyti
Aš turiu Bosh metalinį. kad be spiralės tai labai gerai ir dėl to, kad valyt paprasčiau, ir dėl to, kad patogu vaikui tyrelę pašildyt pastčius ant dugno. Bet maniškis man nepatinka, nes palyginti garsiai ūžia kol užverda.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 09 17, 12:03)
Aš kaip tik ir žiūrinėjau philipsus, man jie patiko, ir į tuos su skambučiu atkreipiau dėmesį.


Tai ir sakau, kad jis geras smile.gif Aš tai turiu Brita filtrą ir iš jo pilu vandenį. Pas mane vanduo su juodom dalelėm smile.gif

Aišku, pirk truputį brangesnį, nereiks keisti greitu metu.
Atsakyti
Mes kaip tik dabar pakeitėm. Plastmasinis, be spiralės. Binatone vadinas. Mokėjom 90lt. Kol kas patenkinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 09 17, 12:03)
Aš kaip tik ir žiūrinėjau philipsus, man jie patiko, ir į tuos su skambučiu atkreipiau dėmesį. O iš pat pradžių buvau nusprendusi, kad pirkti kokį paprastą pigų arbatinį ir keisti jį kas metai ar du, nes mūsų vanduo labai kietas ir taip prikalkėja, kad nespėju virinti nuo kalkių. Dabar galvoju, kad geriau pirkti gerą virdulį ir naudoti pirktinį geriamą vandenį. Ir vanduo skanesnis ir sveikesnis, ir su virduliu nebus problemų. O kokį vandenį jūs pilate į virdulį?

Mes perkam paprastus iš prekybos centrų. Bent porą metų veikia, kartais ir ilgiau. Renkuosi tik su ta plokštele dugne ir dabar jau žiūriu, kad šone nebūtų jokių "stikliukų" (ant jų paprastai būna surašyti kiekiai), nes paskutinis virdulysk, veikęs kelis metus ėmė leisti vandenį būtent pro tą stiliuką doh.gif
Tėvai turi tą Philips'ą, tai viskas ok, bet labai jau ilgai reikia laukti ko, užvirs doh.gif
O vandenį pilu tik pirktinį, nes tik tokį maistui vartojame blush2.gif
Atsakyti
O man labiau patinka su spirale smile.gif . Turėjom tą su kaitinimo elementu, tai labai garsiai ūžia ir palyginus daug lėčiau užverda nei su spirale. O dėl valymo,tai man tas pats ax.gif ir su spirale ir su kaitinimo tuo dugneliu vienodai valosi smile.gif . Ir dar su spiralėm lengvesni biggrin.gif .
Atsakyti
Tai gal tada geriau su spirale, jei su kaitinimo elementu garsiai ūžia verysad.gif Bet gal ne visi tokie. Dėl užvirimo tai vistiek juk greitai užverda, ne taip kaip paprastas arbatinis. O tie philipsai kažin ar triukšmingi?
Atsakyti