Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai ar homeopatiniai/augaliniai vaistai

tiesiog nebezinau....
tiek visokiu nuomoniu...duoti antibiotikus ar dar laukti, kol tikrai nesikomplikuos i ka rimciau....dabar, pvz, vos suserga bronchitu 1metu vaikas ar kiek jaunesnis, gydytojai nelaukia, kol isitikins ar tai virusines kilmes ar bakterines kilmes infekcija-duoda "ant apsaugos' kad blogiau nebutu. BET REZULTATAS? tada taip gali ir pakibt ant antibiotiku....neatsigauna pilnai organizmas, vel susergi. mano pazistmu vaikeliui, kas 2-3men. antibiotikus raso. gerkle, gerkle, limfmazgiai....kosulys.

ir apskritai, maniau jog isvengsim tu antibiotiku. grudinam nuo gimimo, iki 7men. kas antra diena liedavom vandeniu. iki siol (sunui 13men.) maitinu pienu. niekad nekutulojam vaiko. vasara maudomes, visad ropoja po zole-ta prasme, ne po lietaus, zinoma. sedi smeli-zodziu, nelepinam, neauginam "siltnamio" salygom. lyg nepersistengiam. nes yra gi kur vaikus dar labiau grudina. ir vis tiek...10men. pirma kart turejom gert nuo brochito, dabar 13.5men. vel geriam hiconcili.

nebezinau, kaip pabegt nuo tu antibio...ir tiek. ka ne taip darau/?o gal tikrai susirast gydytoja homeopata? kokie homeopat.vaistu pliusai minusai?
mamos, ka jus darot-ko nedarot su vaikais?
Atsakyti
Zuzu, mes pirma bronchita turejom 11men., antra po operacijos (turbut operacinej susalo, nes pusnuogi atnese mad.gif ) 15men., po to sanatorijoj toki beveik bronchita, bet antibiotikus gerem- 18men. Vasara buvom prie juros, papildem jodo atsargas wink.gif , pries 3sav. buvo didele sloga ir bepradedas koset, maniau sakes, vel.. Bet laiku sureagavau, nevedziau i lauka 5dienas ir 3-4 kartus per diena tepdavau/masazuodavau nugaryte bei pedutes Spirig Eucabalus tepaliuku (toks priesbronchitinis). Suveike- kosulys pasitrauke. Dabar geriam vitaminus ir siek tiek saugomes vejo lauke smile.gif Na o neseniai prie namu atsidare Homeopatijos medicinos centras, ten kaip tik buvo eilute ''gydymas vaiku, daznai serganciu persalimo ligomis'', tai dabar sakiau tikrai kreipsiuos pirma pas juos jei ka (tfu tfu tfu). Dar sanatorijoj tokia moteriske pasake recepta nuo kosulio- medus, garstycios, aliejus- reikia uztept ant krutines, atseit l. gerai istraukia, bet cia gal didesniems vaikiukams, nes paaiskink tu tokiam mazam kad nesidraskytu g.gif
Atsakyti
Aš esu tik už homeopatinius vaistus. Mano vaikas jau pora metu nežino kas yra antibiotikas. (jam dabar 5) Nors tris metus nuolat sirgo. Antibiotikas tapo vos ne kasdienybė. Gydytoja buvo vaiką "davarius " vos ne iki bronchinės astmos. Nebežinojau ką ir daryti. Vaikas nuolat dusdavo. Tada draugai rekomendavo puikią gydytoją. Negaliu atsidžiaugti. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į žirniukus ir lašiukus biggrin.gif Dabar jų pagalba vaikas serga max 2 dienas. Liga neprogresuoja. Tik homeopatinių vaistų esmė tame, kad reikia juos gerti vos pajutus negalavimą, nes įsisirgus gydymo procesas pailgėja. Zuzu jei reikės gydytojos telefono - rašyk į privatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hesė: 22 rugsėjo 2004 - 06:17
Mes irgi nuo sio pavasario "persimetem" prei augaliniu vaistuku ir maisto papildu. kol kas patenkinkiti. Anksciau per ziema mano dukra sirgdavo kokiais 3 bronchitais ir dar kokia pora kartu angina. Ziuresim , kas bus sia ziema . Tikiuosi, viskas gerai smile.gif . Jau zinom, kaip greitai issigydyti sloga,ausu uzdegima, angina be antobiotiku, kai uzsigydyti zaizdeles ir nudegimus ir t.t. Zodziu, kuo maziau chemijos, tuo sveikiau.
Atsakyti
Tai gal galėtumėt pasidalinti patirtimi - kokius homeopatinius vaistukus nuo kokių ligų vartojat? smile.gif
Atsakyti
Siūlyčiau visada gydymą pradėti nuo augalinių ar homeopatinių priemonių ir tik po 2-4 dienų,jei situacija negerėja,griebtis "sunkiosios artilerijos".Dabar dažnai daktarai pirmomis dienomis neskuba kišti antibiotikų,ir tai gero daktaro požymis,nes daugumoj atvejų vaikų organizmai paprastesnių priemonių padedami susitvarko su infekcija,na nebent pasireiškia imuniteto stoka- tada be antibiotikų sunku išsiversti,bet lygiagrečiai rekomenduojama naudoti ir natūralius vaistukus bei pasveikus vartoti imunitetą stiprinančias priemones.
Mano kleckui dabar beveik 2.5 metai ir tfu,tfu iki šiol neteko antibiotikų vartoti.Išsisukdavom su ibuprofenu nuo temperatūros ir Umcalor lašeliais.Buvo kelis kartus slogytė,kelis kartus temperatūra,pasikankindavom pora-tris dieneles ir viskas susitvarkydavo.
O homeopatija dar gera tuo,kad valo organizmą nuo ligos sukelėjų toksinų,neleidžia jiems kauptis organizme,skatina patį organizmą kovoti su liga,o ne atsipūtus laukti ,kada vaistai patys už jį su bacilom ir virusais susitvarkys.Be to,paprastai vaikų organizmai būna švaresni nei suaugusių ir greičiau sulaukiamas efektas nei panašiais vaistais gydant tėvelius.
Atsakyti
mamytes, duokite kokias homeopatu koordinates?

Ar i juos reikia kreiptis vaiku susirgus ar reikia is anksto - ligu profilaktikai?
Atsakyti
kazkaip kvailai temos pavadinimas ivardintas.
Negali buti pries ar uz, nes tikrai yra tokiu situaciju, kai neapseisi tik su homeopatiniais vaistais, o prireiks ir antibiotiku. Tik nereikia vaikui tik pradejus blogiau jaustis kisti antibiotikus - va tada galima homeopatinius vaistus bandyti ir ziureti ar organizmas tu vaistu pagalba iveiks liga ar ne.
Ir tikrai nesuprantu, kodel dauguma tevu i antibiotikus ziuri kaip i koki bauba g.gif
Ir protingai naudojant antibiotikus jie tikrai nebus nesibaigianciu ligu priezastis.
Atsakyti
Antibiotikai griauna organizmo sugebejima priesintis ligoms. Maniskiui neteko ju gerti, nors kelis kartus pediatre primygtinai siule. Su homeopatiniais gijama leciau, bet organizmas pats priesinasi sukelejui.

Is aplinkiniu pavyzdziu man susidaro ispudis, kad antiobiotikai - baubas. ir kad tie vaikai, kuriems jie duodami, serga daug dazniau.
Atsakyti
QUOTE (ievalota @ 2004 09 24, 08:52)
Antibiotikai griauna organizmo sugebejima priesintis ligoms.

protingai vartojant antibiotikus, jie organizmui nekenkia.
Negi dar kaip maziems vaikams reikia aiskinti, kad geriant antibiotikus, kartu reikia naudoti ir pvz jogurto kapsules arba gefilus. Taip pat neuzmirsti ir vitaminu.
BEt kokiu vaistu ilgas vartojimas alina organizma.
Atsakyti
Silvute, bet man sakinys "antibiotikai gali buti nekenksmingi" skamba panasiai "kad prie lengvu narkotiku nepripranta". Nepyk wink.gif

Na geriausiu atveju as juos pavadinciau "neisvengiamu blogiu". Bet cia tik mano kukli nuomone wub.gif
Atsakyti
Man toks klausimas persasi- "kam nuodytis antibiotikais, jei yra budu juos apeiti?"
Atsakyti