Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

Susiduriau su tokia beda - dar budama anglijoje naudojau duonos kepimo masina, ir viskas super, skani puri duona per 3 val! thumbup.gif na ir sugalvojau isigyti cia, tiesa, masina pirkta ne cia, bet ne tas esme.
Jau kepiau gal 4 kartus ir nei karto nepavyko kaip turi buti! doh.gif kaltinu tai miltus tai mieles, i duona net nebuvo panasi, nepakilo visai.
Tai vat, klausimas, kas turit ir naudojat, kokius KONKRECIIAI miltus ir mieles naudojat? Ar viskas gaunas gerai?

Bandysiu dabar kiekvienos firmos miltus, gal sakau rasiu tinkamus g.gif
Atsakyti
labai susigundžiau nusipirkti duonkepę.Ką jūs manote apie duonkepes? Ar reikalingas daiktas virtuvėje? gal kas turit? patarkit kuri gera?
Atsakyti
tai negi nieks nekepa duonos?
Atsakyti
QUOTE(Lina25 @ 2006 10 28, 17:19)
tai negi nieks nekepa duonos?

g.gif tai vat, man ir toks klausimas kilo, del ko ir tema uzvedziau..

Siaip, pas amne yra daewoo, bet kad neisiena duonos iskept cray.gif
kai buvau uzsienyje, kepdavau kasdien, ir labai labai patiko, duona thumbup.gif
ir su vaisiais gali pasidaryti, ir rupia ir kokia nori, labai skanu ir svarbiausai issitrauki silta duona is masinos.bet musu miltai gal ne tokie ar mieles, o gal ta masina, kad cia iskepti neisiena, nesuprantu ka reikia daryti doh.gif
Atsakyti
as taip pat planuoju isigyti duonkepe- tai nuostabus dalykas, kai per nakti gali palikti kilti tesla, o ryte ant stalo jau garuoja ka tik iskepta duona. Tik klausimas kokios firmos duonkepe geriau pirkti? vienu kaina apie 400-600lt, kitas galima isigyti uz 100-300 lt. Ar verta moketi vien tik uz varda, ar pigesnes lygiai tos pat kokybes kaip ir brangesnes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 lapkričio 2006 - 15:14

Prieš kelis metus pirkau duonkepę.Iš pradžių kepdavau duoną kasdien, bet greit atsibodo. Kepdavau tik baltą duoną. Kartais įdėdavau aguonų arba razinų.Dar ten galima nustatyti , kad tik užminkytų tešlą picai, bandelėms.Man geriausiai iškildavo tešla iš Malsenos Karališkųjų miltų. Aš juos tik ir naudojau. Mielės geriausiai tinka mėlynais pakeliais .Geras dalykas tikrai, bet mums atsibodo. 4u.gif Duona skaniausia karšta. thumbup.gif Galvoju, kad brangiai mokėti neapsimoka.
Atsakyti
Kaip tik labai ieskojau info apie duonos kepima, receptus duonkepese. Ir stai radau tema! biggrin.gif thumbup.gif

As turiu duonkepe tokia:
user posted image
Ja pirkau tevui, masinu turguje uz 30 lt. Nebuvo instrukcijos. Bet apziurejus atrode apynauje, net lipdukas nuo mygtuku nenuluptas. Ka galejau issiverciau (uzrasai vokiski, o as nei bum bum), supratau, kad galima kepti balta duona, rupia duona, maisyti tesla, net marmelada gaminti. Bet vistiek truksta info. Gal kuri turite skaneri ir galetu nuskanuoti savo duonkepes instrukcija, kaip daugmaz naudotis, gal yra elementarus receptai? Buciau labai dekinga. 4u.gif
Kepiau rupia duona, is ekologisku miltu (kvietiniai rupus miltai - taip ant pokelio raso), dejau mieliu, sviesto, cukraus ir druskos. Uzstaciau kepti ant funkcijos, skirtos kepti 1 kg balta duona su traskia pluta (rupiu miltu funkcijoj traskio plutos nebuvo, vietoj jos greitas kepimas). Tai gal kazka ne taip pasirinkau. g.gif Duona siaip nesusmuko, bet labai idomiai pasiskirste, iskepe kaip kubiliukas, i kuri galima butu sriubos pilti.
Dar klausimas: kai isminko tesla, ar pries kepima isimate mentele?
Atsakyti
buna tokiu duonkepiu, kad vakare palieki tesla pakilti pacioje duonkepeje ir uzprogramuoji, kad tam tikru laiku isijungtu kepimo rezimas ir ryte jau butu galima traukti silta garuojancia duona
Papildyta:
QUOTE(viva @ 2006 11 29, 09:26)
Kaip tik labai ieskojau info apie duonos kepima, receptus duonkepese. Ir stai radau tema!  biggrin.gif  thumbup.gif

As turiu duonkepe tokia:
user posted image
Ja pirkau tevui, masinu turguje uz 30 lt. Nebuvo instrukcijos. Bet apziurejus atrode apynauje, net lipdukas nuo mygtuku nenuluptas. Ka galejau issiverciau (uzrasai vokiski, o as nei bum bum), supratau, kad galima kepti balta duona, rupia duona, maisyti tesla, net marmelada gaminti. Bet vistiek truksta info. Gal kuri turite skaneri ir galetu nuskanuoti savo duonkepes instrukcija, kaip daugmaz naudotis, gal yra elementarus receptai? Buciau labai dekinga.  4u.gif
Kepiau rupia duona, is ekologisku miltu (kvietiniai rupus miltai - taip ant pokelio raso), dejau mieliu, sviesto, cukraus ir druskos. Uzstaciau kepti ant funkcijos, skirtos kepti 1 kg balta duona su traskia pluta (rupiu miltu funkcijoj traskio plutos nebuvo, vietoj jos greitas kepimas). Tai gal kazka ne taip pasirinkau.  g.gif  Duona siaip nesusmuko, bet labai idomiai pasiskirste, iskepe kaip kubiliukas, i kuri galima butu sriubos pilti.
Dar klausimas: kai isminko tesla, ar pries kepima isimate mentele?




idomi kaina nes kiek man teko ziurineti, maziau 100 lt neradau, aisku turguje neiskojau.. kol kas. biggrin.gif o kas gamintojas? juk turetu buti parasytas pavadinimas ant prietaiso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2006 11 28, 21:00)
Prieš kelis metus pirkau duonkepę.Iš pradžių kepdavau duoną kasdien, bet greit atsibodo. Kepdavau tik baltą duoną. Kartais įdėdavau aguonų arba razinų.Dar ten galima nustatyti , kad tik užminkytų tešlą picai, bandelėms.Man geriausiai iškildavo tešla iš Malsenos Karališkųjų miltų. Aš juos tik ir naudojau. Mielės geriausiai tinka mėlynais pakeliais .Geras dalykas tikrai, bet mums atsibodo.  4u.gif Duona skaniausia karšta. thumbup.gif  Galvoju, kad brangiai mokėti neapsimoka.

mes ir bandėm iš tų miltų, nu nesigauna ir viskas verysad.gif aš nesuprantu kame čia reikalas.. ar ta mašina bloga.. nors pirkta nauja, litais pavertus gaunas iš vis nenormali suma 250 doh.gif nes čia anglijoj pirkta..

tai dabar ir nebekepu supykus ir stovi ji, nes jau tiek išbandžiau ir nepakyla taipo, kaip turi būti, o duona kokia skani būna.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2006 11 29, 14:37)
buna tokiu duonkepiu, kad vakare palieki tesla pakilti pacioje duonkepeje ir uzprogramuoji, kad tam tikru laiku isijungtu kepimo rezimas ir ryte jau butu galima traukti silta garuojancia duona
Papildyta:
idomi kaina nes kiek man teko ziurineti, maziau 100 lt neradau, aisku turguje neiskojau.. kol kas.  biggrin.gif  o kas gamintojas? juk turetu buti parasytas pavadinimas ant prietaiso?  g.gif

Kaina tokia radau del to, kad masinu turguje prekiauja ivairiais daiktais, sendaikciais visokiais. Ten pries kelis metus radau super dalyka - inhaliatoriu, kuris tiesiog gelbetojas kai vaikai laringitu serga. O mokejau tik 20 lt.
Pavadinimas Brotbackautomat WK84300
Atsakyti
ar pigiau paciai kepti?noreciau irgi nusipirkti, bet vis dar svarstau, patarkit...
Atsakyti
Pati apie duonkepes sužinojau įlindus į skyrelį - kulinarinės idėjos - duonos kepimas. Ten ir receptukų ir patarimų gavau. Taip pat ir nuorodų į užsienietiškus adresus. Įsigijau ir esu patenkinta. Pirkau senukuose čekišką ETA 238lt. dar ir dovanų dvi dėžutes pusiau gatavo mišinio gavau. Na brangesnės daugiau funkcijų turi. (pvz. galima užprogramuoti, kad rytre atsikėlę rastumėte šiltą duonytę)Puikiai maišo ir kildina mielines tešlas. Topo centre yra bomann 185 lt., kiek mažesnės. Duonai kepti naudojami 550C miltai. Juodai duonytei išsikepti reikalingas raugas.
Atsakyti