Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmas pilvo apačioje

Sveikos mamytes,
nauji metai - naujos bedos. Nuo lapkricio pradzios mudu su teveliu intensyviai darbuojames vardan Lietuvos demografines padeties gerinimo smile.gif
Bet va beda, jau gera menesi jauciu nemalonu skausma pilvo apacioje, kaireje puseje. Vis budavo suskausta pries menesines, ir kokia 3-ia diena po menesiniu. Jau gera savaite kai skausmas jauciasi nuolat, o vakar ne pajudet negalejau.
Gydytojai dar galvoja, o as savo ruoztu klausineju visu, gal kas ka zino apie si reiskini. Truputi baugu, mano tetukas visai is proto kraustosi. Norim susilaukti pirmojo vaikelio.
Gal turit kokiu nors komentaru? Busime dekingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyle23 @ 2005 01 14, 11:20)
Sveikos mamytes,
nauji metai - naujos bedos. Nuo lapkricio pradzios mudu su teveliu intensyviai darbuojames vardan Lietuvos demografines padeties gerinimo smile.gif
Bet va beda, jau gera menesi jauciu nemalonu skausma pilvo apacioje, kaireje puseje. Vis budavo suskausta pries menesines, ir kokia 3-ia diena po menesiniu. Jau gera savaite kai skausmas jauciasi nuolat, o vakar ne pajudet negalejau.
Gydytojai dar galvoja, o as savo ruoztu klausineju visu, gal kas ka zino apie si reiskini. Truputi baugu, mano tetukas visai is proto kraustosi. Norim susilaukti pirmojo vaikelio.
Gal turit kokiu nors komentaru? Busime dekingi smile.gif



Sveika prisijungus Zyle23 smile.gif Klausimas ir tau - Ar naudojai prieš "darbus" kontraceptikus? Mes irgi darbuojamės, tai man papilvę labai maudžia per ovuliaciją ( bent jau aš taip manau) - kokias 2-3 dienas...
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 01 14, 19:28)
Sveika prisijungus Zyle23  smile.gif  Klausimas ir tau - Ar naudojai prieš "darbus" kontraceptikus? Mes irgi darbuojamės, tai man papilvę labai maudžia per ovuliaciją ( bent jau aš taip manau) - kokias 2-3 dienas...


sveika, murzinyte smile.gif
kontraceptiku nenaudojau isvis ne karto per savo neilga gyvenimeli. Pamirsau pasakyt, kad didziausi skausmai man buvo 2-3 dienas pries ovuliacija. Hm, labai keista.
Buvau dar karta pas medikus. Tai tie sako, kad sitas reiskinys gali buti nuo suintensyvejusio lytinio gyvenimo (mat pas mus su tetuku vos pries kelias dienas medaus menuo baigesi tongue.gif ). Siaip nieko pikto manyje kol kas nerado.
linkejimai visom mamutems ir tetukams :*
Atsakyti
Na, būtų įdomu pasidalinti savo skausmais... Pastoviai vargina skausmas pilvo apačioje... Radau info, kad "Naujos studijos duomenimis, A tipo botulino toksino injekcijos moterims gali sumažinti lėtinį dubens skausmą. Botulino toksinas (Botox) sumažina raumenų spazmus, kurie atsiranda lėtinių dubens organų uždegimų metu ir sukelia skausmą. Dubens raumenų spazmai sukelia spaudimo ir sunkumo jausmą dubenyje, skausmą lytinių santykių metu ir neretai šlapinimosi sutrikimus." (www.medik.lt)
Gal kas jau išbandėte tokią procedūrą? ar ji efektyvi? gal dar turit kokių patarimų?
Atsakyti
QUOTE(verte @ 2006 10 16, 11:53)
Na, būtų įdomu pasidalinti savo skausmais... Pastoviai vargina skausmas pilvo apačioje... Radau info, kad "Naujos studijos duomenimis, A tipo botulino toksino injekcijos moterims gali sumažinti lėtinį dubens skausmą. Botulino toksinas (Botox) sumažina raumenų spazmus, kurie atsiranda lėtinių dubens organų uždegimų metu ir sukelia skausmą. Dubens raumenų spazmai sukelia spaudimo ir sunkumo jausmą dubenyje, skausmą lytinių santykių metu ir neretai šlapinimosi sutrikimus." (www.medik.lt)
Gal kas jau išbandėte tokią procedūrą? ar ji efektyvi? gal dar turit kokių patarimų?

man taipat pastoviai vargina skausmas pilvo apacioje ir daznas slapinimas ,sunkumo jausmas g.gif pilvo apacioj doh.gif
kai pavartojau antibjotikus aspamox tai jauciu kad po ju vartojimo taip negerai pilve ir net tarpvieteje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(verte @ 2006 10 16, 11:53)
Na, būtų įdomu pasidalinti savo skausmais... Pastoviai vargina skausmas pilvo apačioje... Radau info, kad "Naujos studijos duomenimis, A tipo botulino toksino injekcijos moterims gali sumažinti lėtinį dubens skausmą. Botulino toksinas (Botox) sumažina raumenų spazmus, kurie atsiranda lėtinių dubens organų uždegimų metu ir sukelia skausmą. Dubens raumenų spazmai sukelia spaudimo ir sunkumo jausmą dubenyje, skausmą lytinių santykių metu ir neretai šlapinimosi sutrikimus." (www.medik.lt)
Gal kas jau išbandėte tokią procedūrą? ar ji efektyvi? gal dar turit kokių patarimų?



Botulino injekcijos poveikis irgi neilgalaikis, be to Lietuvoj tokios praktikos manau, kad nėra.
plius, skausmas yra dėl kažkokios priežasties, kurią reikia šalinti, nes priešingu atveju, efektas trumpalaikis, o skausmas vėl atsinaujins.
Atsakyti
Įdomu ar daug yra mamų kovojančių su dubens nervų uždegimu? doh.gif kaip kovojat? ar dažnai jums kartojasi? unsure.gif
Atsakyti
bet situs uzdegimus as galvoju sukelia bakterijos ir reikia naudoti antibjotikus g.gif
Atsakyti
kas per bakterijos? g.gif
kaži ar įmonamo išsigydyti be antibiotikų? g.gif gal žinot kokių liaudiškų priemonių? g.gif
man uždegimas prasideda jei tik kojos atšąla g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 16 spalio 2006 - 12:18
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 16, 13:07)
kas per bakterijos?  g.gif

man uždegimas prasideda jei tik kojos atšąla  g.gif


na pvz.mazojo dubens uzdegima sukelia yvairios bakterijos (stafilokokai,streptokokai,e.coli) lytiskai plintancios ligos ir pan.reikia daryti tepinelius paseli istiriamos bakterijos ir jos gydomos,o persalant dazniausia buna pusles uzdegimas arba slapimtakiu.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 10 16, 13:22)
na pvz.mazojo dubens uzdegima sukelia yvairios bakterijos (stafilokokai,streptokokai,e.coli) lytiskai plintancios ligos ir pan.reikia daryti tepinelius paseli istiriamos bakterijos ir jos gydomos,o persalant dazniausia buna pusles uzdegimas arba slapimtakiu.
g.gif



g.gif mano tepinėliai geri buvo g.gif rekia bandyti dar info pasieškoti internete g.gif

ar seniai vargsti su šiom bėdom? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 16, 13:31)
g.gif mano tepinėliai geri buvo  g.gif rekia bandyti dar info pasieškoti internete  g.gif

ar seniai vargsti su šiom bėdom?  unsure.gif 


o paseliai? na kur paima tepineli ir augina bakterijas? o siaip vargstu jau beveik metai laiko pageriu antibjotikus nustoja o siaip po kiek laiko vel atsinaujina. g.gif
Atsakyti