Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
labai noriu pasisiuti silta kostiumeli, gal galit pasakyti kur yra vilniuje audiniu parduotuves.... nes visur kur uzeinu, tai tik uzuolaidines medziagos. o man noretusi kazko siltesnio...
Atsakyti
zinau viena is gedo prospekto eini i vilniaus gatve g.gif unsure.gif ir prieini cool.gif
o kita kazkur sv. ignoto, kartu su mezgimo siulais
dar cup'e virsutiniam aukste
Atsakyti
Pylimo g. prie Lietuvos kinoteatro.
Pylimo g. ir Raugyklos g. kampas
Švitrigailos ir Ševčenkos kampas "Edmisa"
Manto g. prie kalvarijų turgaus(labai didelis pasirinkimas).
Buvusiam "Ibrahime" Kalvarijų g.
Už "Juozapo pasažo"- "Optima forma" ir "Skliautų pynė".
"Siuvėjų gildija" einant iš Pylimo g. link telekomo...
Ai. dar galybė yr- visų nepamenu...
Taip pat Gariūnuose yra atskira audinių rampa...
Atsakyti
bek i Ibrahima, ten gal 10 parduotuviu, visas aukstas vien tik medziagu. viskas vienoj vietoj wink.gif
Atsakyti
As pirmiausiai einu i parduotuve Manto g., tada i Ibrahima. Situ dvieju parduotuviu tikrai pakanka, o VCUP praeita savaite buvau - medziagu jau nera, tik siulai.
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 10 11, 16:28)
Pylimo g. prie Lietuvos kinoteatro.

keik zinau ta pylimo gatvej jau seniai uzdaryta..ten gi dabar tas restoranas italu atsidares,ar cia kokia kita dar yra?
Atsakyti
ne, ji tiesiog persikele i kitas patalpas, bet tam paciam pastate tik i kaire truputi wink.gif

Atsakyti
Mergytes,
patarkite kur nusipirkti nebrangiai medziagos? Noriu siutis kelnes. Zinau, kad Gariunuose parduoda, bet be Gariunu, gal yra kokia parduotuve, kur ne kosmines kainos? Siaip parduotuveje, kaip Ibrahim, medziagu kaina uzkelta. Kur jus perkates dazniausiai medziaga?
Atsakyti
vasarą man siuvo proginę suknelę, tai aplankėm labai daug parduotuvių, bet kainos buvo blink.gif ir ne vienoj parduotuvėj neradau visų 3 medžiagų , kad jos derintųsi. Tai tada nuvarėm į Gariunus ir viską radom. clap_1.gif
Atsakyti
Yra parduotuve prie kalvariju turgaus. Nemazas pasirinkimas ten, kainos ne pacios didziausios
Atsakyti
Man patinka parduotuvyte Kestucio gatveje. UAB "Diteksas".
Atsakyti
Tikrai. Prie Kalvariju turgaus yra tokia parduotuve, Atrodo vadinasi ''Zalia stotele'' g.gif . Jau daug ka pirkau ten.Kostiuminiu medz. pasirinkimas nemazas, kainos kazkur apie 20-30 Lt/m. O kokiu medziagyciu vaikiskai patalynei, seile varvinau, ale nera laiko siuti ...
Be to vasarai lino ten prisipirkau po 7 Lt/m,gabaliuku yra visokiu. Rugsejo men buvo toks ispardavimas, kad pirkau nebloga medz.dukrai sarafanui po 6 Lt/m. Tai,kad paieska medziagu butinai pradekit nuo ten.
Tiesa ir uzuolaidu ten yra labai graziu, kainos tokios pacios kaip Gariunuose, tai, kad neverta salti turguje, galima ir siltai ta pati nusipirkti, o gal dar pigiau....
Atsakyti