Įkraunama...
Įkraunama...

Osteoporozė (kaulų retėjimas)


Gal susidūrėte (niekam nelinkiu verysad.gif ) su osteopoze? Ar liaudies medicina turi šio baubo gydymo priemonių? Pasidalinkite, prašau, turimomis žiniomis ir /ar patirtimi, nes labai labai reikia... unsure.gif

Is anksto ačiū.
Atsakyti
Liaudies priemone viena .Gerti kiausiniu lukstus.
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2006 10 27, 17:59)
Liaudies priemone viena .Gerti kiausiniu lukstus.

Taip, reikia "gerti" kiaušinių lukštus, bet neparašėte kaip. Visų pirma reikia susirasti kokią pažystamą moterėlę, kuri augina vištas. Šios turi būti šeriamos "natūraliu" maistu, ne visokiais pirktiniais pašarais, pagardintais įv. koncervantais ir pan. T.y. kiaušiniai turi būti "ekologiški", kiek tai įmanoma. Prieš naudojant kiaušinius, jų lukštus reikia labai gerai nuplauti. Jų turinį panaudojus pagal paskirtį rolleyes.gif lukštus dar kartą gerai praplauti ir paskleidus išdžiovinti.
Pririnkus saujelę kitą lukštai užpilami šviežiai spaustomis citrinų sultimis. Lukštai jose ištirpsta. Vartojamas tas skystis, kiekių nežinau, bet galiu pasidomėti.
Atsakyti


Ačiū, mergaites.
Dykuma, jei turi galimybę, parasyk, kaip tą lukstų skystį vartoti.
Atsakyti
Išsiklausinėjau viską. Galima naudoti "žalių" ir virtų kiaušinių lukštus. Kiaušinius plauti su muilu. Nuo lukšto iš karto pašalinti plėvelę, nes lukštui išdžiuvus ji sunkiai nusiima. Nuplautus ir išdžiovintus lukštus sumalti su kavamale į miltus. Taip juos galima laikyti. Dėl dozavimo, tai į dieną vartoti maždaug vieną arbatinį šaukštelį miltelių, kuriuos užpilti citrinos sultimis (ne vienos citrinos sultimis, mažiau), tada viskas suputoja blink.gif lotuliukas.gif Tą marmaliuką ir suvartoti užsigeriant vandenuku. Jei negali žmogus naudoti citrinų sulčių (alergija, pvz.), tiesiog tuos miltelius užsigerti vandeniu. Taip patogiausia vartoti ir dozuoti 4u.gif
Atsakyti

Viską supratau ax.gif. Bėgu ieškoti "ekologiškų" vištų rolleyes.gif .
Dėkui.
Atsakyti
o kas būna nuo šios ligos ? ar yra akivaizdžiai matomų požymių pvz .ant kojų [blauzdų kaulų] ?
Atsakyti
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila schmoll.gif juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 03 04, 08:53)
o kas būna nuo šios ligos ? ar yra akivaizdžiai matomų požymių pvz .ant kojų [blauzdų kaulų] ?



QUOTE(Faustinata @ 2009 03 23, 12:45)
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila  schmoll.gif  juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif  Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų  verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif


Na, kur jūs, mano likimo drauigės? Dalinkimės savo patirtimi. Juk tai labai rimta problema. Skaičiau, kad viena iš greičiausiai padedančių stabdyti kaulų tankio retėjimą, tai bėgimas thumbup.gif Aš jau tai pradedu įgyvendinti ir visai patinka. Kas dar su manim? g.gif
Atsakyti
As irgi geriu tuos vaistus kur i savaite 1 karta.Vasara bus jau metai.Man is karto buvo ostopenija,o pasitikrinus pries metus jau atrado osteoporoze,pas mane buvo 2.Mat as turiu astma ir labai jau daug metu vartoju tam tikrus vaistus,kurioe veikia kaulus neigiamai.Dar nepradejus gerti vaistu,man skaudedavo viena ranka,dabar jau praejo.Tai sakau gal jie ir gydo,ne tik pristabdo kaulu retejima.O liaudisku priemoniu jokiu nevartoju,neprisiruosiu.



Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2009 03 23, 16:45)
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila  schmoll.gif  juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif  Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų  verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif




Faustinata, atsiliepiu 4u: 4u.gif Mano panasi padetis, skydliauke isoperavo pries 3 metus, daug visokiu pablogavimu prasidejo, tarp ju koju skausmai. Pasidariau kaulu tankio tyrimus - akurat, reteja. Pradzia, bet jau yra. Man ne jaunyste, bet ir ne visiska senatve -50 metu. kadangi visokiu kitokiu bedeliu turiu, nepriejau dar prie vistu ar putpeliu biggrin.gif , bet jau moraliai renguosi. Tada isijungsiu i diskusijas aktyviau.
Atsakyti
QUOTE(luxs @ 2009 04 13, 18:22)
Faustinata, atsiliepiu  4u:  4u.gif  Mano panasi padetis, skydliauke isoperavo pries 3 metus, daug visokiu pablogavimu prasidejo, tarp ju koju skausmai. Pasidariau kaulu tankio tyrimus - akurat, reteja. Pradzia, bet jau yra. Man ne jaunyste, bet ir ne visiska senatve -50 metu. kadangi visokiu kitokiu bedeliu turiu, nepriejau dar prie vistu ar putpeliu  biggrin.gif , bet jau moraliai  renguosi. Tada isijungsiu i diskusijas aktyviau.


Daug drąsiau kai atsiranda panašaus likimo draugių biggrin.gif Luxs, man šiek tiek daugiau metukų negu tau, bet mano ir problema didesnė. Tiesiog nežinau ar teisingai elgiuosi , kad nevartoju tai ligai skirtų vaistų g.gif Bus kaip nebus, dar laukiu vieno mediko, ne tos srities atsiliepimo. Kol kas nieko neskauda. Viena aišku, kad reikia vartoti kuo dauigiau daržovių, kurios yra tamsiai žalios spalvos, pvz. brokoliai, juose yra daud kalcio. Nemažai perskaičiau K. Vaištarienės straipsnių. Man atrodo, kad daug duoda mityba ir judėjimas.
Atsakyti