Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Sveikos mamkos, nesenai lankiausi pas ginekologę ir ji pasakė, kad gimdos kaklelyje yra žaizdelė, kurią reikės "užšaldyti". Gal žinote kas tai per procedūra ir kaip poprocedūrinis laikotarpis - ar ilgai gyja ir tt.
Atsakyti
[smiley=000189.gif] [smiley=rog.gif]
Moterys ir merginos, tai kas gi per vienas tas žaizdelių užšaldymas ir ar normalus liaukocitų padidėjimas iki 35 (norma yra 20)turin žaizdelę gimdos kaklelyje...
Atsakyti
Alvinija, tas gimdos zaisdeles daugeliui randa. Ir uzsaldymo procedura nera jau tokia baisi kaip gali atrodyti. Nusipirkau brangius vaistus, kuriais per du kartus uzsalde ta zaizdele. Nepatogumas buvo tik tas, kad apie 5 minutes turi "ant lektuvo" palaukti kol kaskas isdziuna. Vienas kursas yra du tepimai. Po to gydytoja tau pasako ar uzgijo ar ne. Jei ne-dar karta kartoji ta kursa. Taip kad daugiau drasos ir viskas bus OK! ;D
Atsakyti
turiu as si malonuma ir jau gan seniai. Kol kas nieko nedarau - vis neprisiruosiu. O pries bet koki gydyma reikia padaryti pries vezini tyrima. Tiesa galima ir nieko nedaryti, tik ta zaizdele stebeti ir kas puse metu daryti tyrimus. Nepatartina po uzsaldyma greitai pastoti, nes lieka ant kaklelio randas ir kol jisai nera elastingas yra labai sunku isnesioti kudiki.
Tiesa, man ginekologe kazka puse lupu buvo uzsiminusi, kad kol yra zaizdele, geriau santykiautu su prezervatyvu, kad kokia infekcija nepatektu
Atsakyti
O tai kiek tie vaistai kainuoja? Ar jie nėra kompensuojami. Gydytoja sakė, kad geriausiai užšaldymą daryti po karščių nes gali blogai gyti.
Atsakyti
Turiu ir as gimdos kaklelio zaizdele, bet niekad man nesiule jos degint ar saldyt. Tiesa ji pas mane igimta yra, ir gal del to nesiulo. Nezinau, pasake gydytojai kad tiesiog reiktu stebet nuolat, daryt tyrimus, o gydyt kadaise bande su polyginax kapsulem, bet nieko jos nepadejo, tai ir sedziu sau laiminga, tikiuosi nieko blogo is to neissivystys tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE
Turiu ir as gimdos kaklelio zaizdele, bet niekad man nesiule jos degint ar saldyt. Tiesa ji pas mane igimta yra, ir gal del to nesiulo. Nezinau, pasake gydytojai kad tiesiog reiktu stebet nuolat, daryt tyrimus, o gydyt kadaise bande su polyginax kapsulem, bet nieko jos nepadejo, tai ir sedziu sau laiminga, tikiuosi nieko blogo is to neissivystys tfu tfu tfu


Negi Polyginax žvakutės gydo žaizdeles? Man jų dabar išrašė profilaktiškai prieš užšaldymą. Manau, kad tos žvakutės, kuriomis tau gydė žaizdelę tik šiaip nuo infekcijų ir bakterijų, profilaktiškai. Nors ką aš žinau, ne medikė.
Atsakyti
Speju kad man jas buvo israse butent zaizdeles gydymui, nes be zaizdeles tuomet jokiu kitu "problemu" neturejau. :smile.gif
Atsakyti
j
QUOTE
Sveikos mamkos, nesenai lankiausi pas ginekologę ir ji pasakė, kad gimdos kaklelyje yra žaizdelė, kurią reikės "užšaldyti". Gal žinote kas tai per procedūra ir kaip poprocedūrinis laikotarpis - ar ilgai gyja ir tt.



sveika.man taip pat yra gimdos kaklelyje zaizdele.10 dienu vartojau gyjima skatinancias zvakutes ir geriau kazkokius priesuzdegiminius vaistus nuo skausmo.
is karto po menesiniu reikia eiti pas gydytoja.ir jei zaizda nebus uzgijusi ,tai ja reikes uzdeginti elektra.o jei,tai padarys ,6 savaites negales tureti lytiniu santykiu :-[
Atsakyti
Polygynax vaginalinės kapsulės tikrai neturi jokio ryšio su žaizdelės gydymu.Žaizdelė -tai ne koks nors uždegimas ar grybelis,ką gydo Polygynax,tai tiesiog "neteisingai" pradėję augti kaklelio epitelio audiniai,o visokie prišaldymai azotu ar vaistų pagalba sustabdo "blogo" epitelio augimą toj vietoj ir padeda gleivinei tą vietą "padengti" tinkamu epiteliu.Man kažkada ginekologė bandė apie tai populiariai paaiškinti,bet kad viskas būtų pilnai suprantama ir ne medikui,tai reiktų nupiešti,kaip vienas epitelis perauga į kitą.
Atsakyti
QUOTE



sveika.man taip pat yra gimdos kaklelyje zaizdele.10 dienu vartojau gyjima skatinancias zvakutes ir geriau kazkokius priesuzdegiminius vaistus nuo skausmo.
is karto po menesiniu reikia eiti pas gydytoja.ir jei zaizda nebus uzgijusi ,tai ja reikes uzsaldyti elektra.o jei,tai padarys ,6 savaites negales tureti lytiniu santykiu :-[


Mano tepinėlio tyrimai normalūs todėl skyrė tik žvakučių profilaktiškai. Tiesa gydytoja sakė, kad užšaldymo procedūrą geriau daryti praėjus karščiams, mat geriau sugis. Tiesa, sakė, kad mylėtis negalės iki trijų, keturių savaičių.
Atsakyti
tiesa, man ginekologe siule ne saldyti zaizdele, o ja prideginti, t.y. ispjauti ta gleivines dali.
Atsakyti