Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynės priežiūra

Sveikos, gal kuri nors is jusu yra valiusios senas pukines pagalves ir kaldras?
Girdejau, kad "Jogleje" valo, bet neisivaizduoju kas bus po valymo. Gal kuri turi tokios patirties?
Atsakyti
As valiau pagalve. Tik is PAGALVES po valimo teliko pagalvele. Sumazejo ji labai blush2.gif
Atsakyti
TAIP AŠ VALIAU DVI PAGALVES sumažeti tai sumažejo ,pakeite impilus,pasidare puresnes bet nieko efektingo nebent dabar pati žinau kad valytos ,gal dulkiu mažiau g.gif
Atsakyti
tevai vale thumbup.gif kaip tik turiu isvalyta koldra, puri, lengva ir minkstute, nepalyginsi kokia buvo schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi valiau sausu valymu. Likau nelabai patenkinta, nes atrodo iš vakaro pagalvė išpurenta, minkštutė, o rytą kažkokia kieta, lyg akmuo.
Atsakyti
Viskas aisku, ko gero bent viena pabandysiu isvalyti, nes turiu labai daug, o kiek zinau nelabai daug kainuoja, tai geriau nei ismesti.

O beje kokiose valyklose valete?
Atsakyti
Puku valymas priklauso nuo valymo kokybes, kiekviena istaiga valo gana skirtingai bei kaina yra gana nemaza. schmoll.gif rolleyes.gif Kaina priklauso nuo senos pagalves puku kiekio. Pvz senos pagalves svoris 3 kg, uz tuos 3 kg reikia sumoketi, o atsiemi pagalve jau kokia apie 2 kg. Geriausia po valymo isvalytus pukus supilti i naujus impilus. Patarciau geriau nusipikrti nauja pagalve, nebent sena yra labai geros kokybes. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš turėjau labai labai didelę pagalvę. Nunešiau ją į Joglę. Man iš tos vienos padarė tris. Išvalė plunksnas, supylė į naujus impilus. Man tai kainavo virš 70 litų. Viska būtų gerai, jos dabar purios, gera miegot. Tik tie impilai kažkokie skysti, nes vis išlenda plunksnų
Atsakyti
Man rekomendavo pagalvių valyklą Vilniuje, Taikos 10. Pasiteisino 100 %. Pagalvė 70x70 kainavo 35.50. Į kainą įeina plunksnų valymas ir naujas kokybiškas impilas. Galima rinktis impilą paprastesnį - bus pigiau. Jei reikia papildo plunksnomis. Gali padaryti įvairaus kietumo. Padaro viską per 1-2 dienas. Aš jau visas pagalves išvaliau rolleyes.gif
Tokia senovinė valyklėlė, bet dirba thumbup.gif
Atsakyti
Turetu but galima savo impila nunest,kad i ji supiltu.Kazkada nesem,tad perpylimas kainavo tikrai mazai(net tuo metu)..kazkur apie 10Lt uz abi pagalves.
Atsakyti
kai mano mama nešdavo valyt, tai visada po dvi pagalves ir iš jų vieną padarydavo. Aiškino, kad valant kažkaip tų plunksnų sumažėja g.gif ir iš dviejų ti viena teišeina blink.gif
Atsakyti
Mes irgi valėme savo pagalves. Bet dabar jos labai nemielos miegui. Pasidarė kietos.
Atsakyti