Įkraunama...
Įkraunama...

Knarkimas

Noriu paklausti, ar jūsų neerzina artimo žmogaus knarkimas, o gal jūs taip kietai miegat (tada pavydžiu), kad to negirdit  :smile.gif
Kokių triukų imatės, kad nesinervintumėt ir neįskaudintumėt kito?
Atsakyti
Mane tai labai erzina, nes mano vyras irgi knarkia. Manes netenkina tas variantas, kad nakti kelis kartus zadinciau vyra, jog jis apsiverstu. Man toks miegas nepilnavertis. Problemos sprendimas - vyras gana daznai miega kitam kambary  :D
Atsakyti
Na ar padeda tie kamstukai. Nors mano vyras neknarke, arba as negirdziu, nes vakare kaip krentu i lova, tai ryte vos is jos islipu. Bet siaip idomu, ateiciai   biggrin.gif
Atsakyti
na as su tuo kovoju ,kas nakt sad.gif ,labiau neisivaizduoju,kas galetu erzint unsure.gif .tai va visa nakti ir kocioju vyra nuo sono ant sono,o kas pikciausia,kad kaip pajudinu,klausia ko nori?sakau neknark gi mad.gif ,atsakymas buna tau cia jau vaidenas,tik uzmerkia akis,ir vel ta linksma muzikyte mad.gif
Atsakyti
As irgi saviskio neitikinu, kad jis knarkia. Ir diktofono, kaip tycia, neturiu, irasyciau... Tai pasiemiau skaitmenini fotika, o ten filmavimo su garsu galimybe iki 2 minuciu. Na, nutariau kad man tam reikalui 2 minuciu uzteks rolleyes.gif Pasidejau ta fotoaparata salia lovos, vyras klausia, kam. Sakau, va kai tu imsi knarkt, as nufilmuosiu ir turesiu daiktini irodyma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir ka, suveike, pagal visus kiaulystes desniu ta nakti jis neknarke. Taikiau kita nakti - vel neknarkia! O tik nunesk kur nors fotoaparata - iskart pradeda. Isdykelis... rolleyes.gif Tai dabar as laikau fotoaparata salia lovos, vyras miega tyliai ir visiems gerai thumbup.gif
Atsakyti
kiek zinau jau ishrastos plokshteles gomuriui. jas itvirtinus daugiau niekada neknarki smile.gif
Atsakyti
tai gal geriau pakulom uzkist?! g.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 03 13, 16:38)
Tai dabar as laikau fotoaparata salia lovos, vyras miega tyliai ir visiems gerai thumbup.gif

cia tai geras! thumbup.gif psichologinis spaudimas laugh.gif bet padeda!
Atsakyti
thumbup.gif geras thumbup.gif nu ir prisijuokiau
pas maneirgi namuose ta pati problema, girdejau kad kazkokiu vaistu yra kur reikia purkst i gerkle pries miega, gal kas isbandet tongue.gif
Atsakyti
maniskis knarkia kaip tankas mad.gif Ir irasiau as ji, bet jis vis tiek netiki, kad tai jo knarkimas, sako, kad sufabrikavau laugh.gif

Bet jam kazkada jaunystej nosis buvo sulauzyta ir neteisingai yra sugijusi. KAd neknarktu, reikia padaryti plastine nosies pertvaros operacija. O ji kainuoja apie 2000 litu. Kazkaip siuo metu tokius pinigus rastume kur kitur isleist g.gif
Atsakyti
Aš tai taikau pirma uzmigti, wink.gif jei pasiseka - gerai, jei mylimasis uzmiega pirmas tada sakes. Knarkia kaip koks - gerai Smurka sakai- tankas laugh.gif
Atsakyti
Maniskis irgi kartais knarkia, ir tiki. Bet man kazkaip labai smarkiai jo zadinti nereikia: tik pasakau, apsiversk ir to uztenka.
Atsakyti