Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip turėti gražu užpakaliuką

sveikutes,
kaip pagrazinti uzpakaliuko forma, kad jis butu didesnis, apvaliomis gundanciomis "puselemis", bet stangrus?
noretusi riesto uzpakaliuko, bet ko gero pratimais neimanoma to padaryti... blush2.gif o gal imanoma? bigsmile.gif pasidalinkite savo patirtimi ir patarimais :mirksiukas

aciukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 10 lapkričio 2006 - 14:45
Niu pratimais tai tik ir imanoma padaryti smile.gif
Savo pakeliau ir isrieciau akivaizdziai darydama pritupimus su stanga (placiai prazergus, maziau prazergus gaunasi priekinems slaunims..), o jei pradedanti, tai yra analgoiskas treniruoklis, bet su stanga zyyymiai efektyviau. Toliau su stanga pasilenkimai i prieki isrieciant uzpakaliuka kuo toliau. Tuomet prie treniruoklio prisisegus svorius koju traukiojimai atgal, galima siek tiek pasilenkti, galima tiesiai stovint. Analogiskas butu keturpesciai koju kilnojimai i virsu. Dar buna darau zengiant i prieki pritupiu su svoriais. Bet man daugiau cia dirba priekines slaunys, man ju uztenka.. Atsigulus ant nugaros, kojas sulenktos, peciu plotyje, uzpakaliuko kilnojimas. Tai visus situos darau, bet pagrindinis - pritupimai su stanga. Gali pradziai be nieko, po to su hanteliais, su laiku ir su stangos basliuku, o po to jau kaip priklauso.
Atsakyti
Nu, man tai padėjo įtupstai, ir valgymas blush2.gif gal ir truputį nelabai, kaip skamba, bet valgiau valgiau ir man bent pačiai jis gražesnis atrodo... lotuliukas.gif et bet čia kiekvienai kitoki pratimai tinka... g.gif manau, dar užpakaliuko sukimas, kraipymasis jam patinka, svarbu rūpintis ir mylėti ir vieną dieną pastebėsim, kad jis idealus 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės,už patarimus bigsmile.gif
esu labai labai jums dėkinga wink.gif
pasinaudosiu jūsų patarimais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2006 11 11, 16:24)
man tai padėjo įtupstai


niu va ir as turejau omeni pritupimus - itupstus.... kartais primirstu lietuviskus zodzius... geda.. negaliu... blush2.gif

QUOTE(Katė @ 2006 11 11, 20:44)
ačiū, mergaitės,už patarimus  bigsmile.gif


prasom i sveikata, tik norint raumenukus auginti, reikia ju nepagaileti mirksiukas.gif jei darai itupstus be svoriu ir matai, kad nesunkiai gali padaryti apie 10... jau reiktu svoriu, taip kad 7-ta/8-ta "isstenetum". Tik pradzioj nepersistenk, "apsilima" padaryk, t.y. kuri laika nesigriebk raumenuku auginimo
Atsakyti
QUOTE(Micha @ 2006 11 11, 22:21)
niu va ir as turejau omeni pritupimus - itupstus.... kartais primirstu lietuviskus zodzius... geda.. negaliu...  blush2.gif
prasom i sveikata, tik norint raumenukus auginti, reikia ju nepagaileti  mirksiukas.gif  jei darai itupstus be svoriu ir matai, kad nesunkiai gali padaryti apie 10... jau reiktu svoriu, taip kad 7-ta/8-ta "isstenetum". Tik pradzioj nepersistenk, "apsilima" padaryk, t.y. kuri laika nesigriebk raumenuku auginimo


as visus metus sportuoju, tik truputi savo raumenuku pagailedavau blush2.gif kita savaite pradesiu daryti, kaip Tu sakei, su trupuciu daugiau svorio, ir po truputi didinsiu mirksiukas.gif
gaila, neturiu gero trenerio, kuris patartu, bet uz tai esat jus wub.gif

Atsakyti
4u.gif

Katė, papasakok veliau jau kaip sekasi mirksiukas.gif


niu o cia siaip... uzejo noras bigsmile.gif ikvepe pasakymas, kad nera aplinkui geru treneriu... ax.gif
1. Itupstai, kai kojos peciu plotyje - ne ne ne... cia ne uzpakaliukui!!! Cia priekiniams slaunies raumenims.... siaip, kaip viena moteris trenere man patare, kad mum moteriskem atsikrai jiem pratimu daryti nereikia (juk negrazu kai jie ryskiai matosi ties kelienais.. schmoll.gif ) uztenka nuo vaiksciojimo, begiojimo - apsilimo ir kitu pratimu...
user posted image

2. Itupstai placiai prazergus kojas - bazinis (pagrindinis, paciu paciausias) uzpakaliukui, taip pat uzpkalinems slaunims, priekines ir kiek dirba... cia ir uztenka per akis priekinem.

Be nieko... su hanteliais - pradedanciosios, su stanga, jau kiek pazengusiom..
http://kbierek.powwe...plie-squats.gif

jei ****** padesite kampu i isore, darbuosis vidines slaunys (mum to reikia) (tas pats galioja blauzdom, kai darote apsilimui laiptukus ar spec. pretimus blauzdoms, dekite ****** kampu i isore, dirbs daugiau vidiniai blauzdos raumenys, kampu i vidu - isroniai - bet pastaruju mum ryskiu ir nereikia mirksiukas.gif )

Geriau nenaudokite stangos, kuri buna itvirtinta.
user posted image
Geriau mazesni svoriai, geriau maziau itupstu, bet tai bus efektyviau, nes idarbini raumenukus lyksvarai islaikyti. Tas pats liecia: 3.

3. Analogiskas itupstai su treniruokliu, svoriu stumimas - tinka pradedanciom su didensiais svoriais, bet jei jau sportuojate nemazai, patariu pereiti prie mazesniu svoriu, bet itupstu stovint, efektyviau. Vel gi galioja tas pats, labiau prasizergsit, labiau uzpakaliukas dirbs, maziau - priekines slaunims labiau prisides.
user posted image

4. Svoriu traukimas - labai mano megstamas pratimas, dirba daugiau virsutiniai uzpakaliuko raumenys (kad butu labiau riestas mirksiukas.gif ) Galite buti ir pasilenkus.
user posted image

Su tuo paciu treniruokliu nepamirsikite ir vidiniu slaunies raumenuku mirksiukas.gif , galima ir isoriunius, bet labai nepatogu, uztenka man atsigulus sonu kojytes pakilnoti, juk ten mum uztenka tik palaikyti tonusa,arba tik padeginti lasinukus, ania mirksiukas.gif

5. Analogiskas 4-tam
user posted image
Jei jau auginate raumenukus - uzpakaliuka - ir jau nesate pradedanti, tai cia tik apasilimui mirksiukas.gif arba, kaip pati megstu po visko, lasinuku deginimui.
Beje, pastebiu mergaites darant sita pratima (ar kita, kai kojos sulentos kilnojamos i sonus) labai isriecia nugara keliant kojas i virsu. Stenkites nugara islaikyti tiesia. Darykite sonu pries veidrodi, kad matytumet. Dar, galite tiesias kilnoti, galite sulenktas, galite sulenkus siekti krutine, galite vien tik tiesias kojas islaikant kilnoti. Labai aukstai nekelkite, uzfiksuokite jas virsuje ( o ne mosikuokite su pagreiciu), pajauskite, kaip sutraukiate raumenis. Uzfiksavimas galioja visuose pratimuose.

6. Pasilenkimai i prieki, vel gi pradedanciom be nieko, toliau hanteliai, toliau stanga... galite ja laikyti rankose, galite ant paciu. Stenkites su uzpakaliuku pasiekti kuo toliau, o nugara islaikyti tiesia. Kojos peciu plotyje.
user posted image
Pav. su treniruokliu, bet vel gi, efektyviau, kai pati lyksvara islaikai laikai. Maziau, bet efektyviau.

Niu pagrindiniai tokie. Sudejau tuos, kur praktiskai nedirba priekines slaunys isskyrus 1. Zinoma, dar visokiausiu yra lengvesniu, bet ten palaikyti tonusui, norint uzsiauginti kazka matomo, reikia svoriu. Dar yra treniruoklis atsigulus kilnoti svorius. Niu nemegstu as tu treniruokliu, nera ten ko juos ir megti ax.gif Pilnai uztenka 2. 4. ir 6. kaip bazinius tokius. Visi kiti - prieskoniniai biggrin.gif Tuos tris tinkamai padarius, buni soti mirksiukas.gif

Tai tiek tam kartui. Tikiuosi visi paveiksliukai matysis ax.gif



Atsakyti
Saunuole, Micha! bigsmile.gif
aciu Tau wub.gif
Atsakyti
Prasom i sveikata! 4u.gif
Niu ir dar keletas svarbiu patarimu, apie kuriuos visai vakar pamirsau ax.gif .

1. Duokit raumenukams (siuo atveju uzpakaliukui) pailseti pora dienu. Jei i savaite darysite po pora kartu vienai raumenu grupei - per akis. Ttai galioja ne tik uzpakaliukui ir ne tik auginant raumenukus.
2. Tarp priejimu darykite ilgesnes pertraukas, nei paprastai 1-2min.
3. Cia nuomoniu yra ivairiu, bet mano manymu, tempimo pratimai yra labai svarbu. Skirkite jiem tiek pat demesio, kaip ir patiems pratimams, nepagailekite 15 ir min. Kodel? - tempimo metu i tuos raumenenukus patenka daugiau deguonies, tokiu budu jusu atliktas darbas bus efektyvesnis. Geriausias/efektyviausias tempimas - statinis, ne pusluojantis. Raumenukai bus graziau formuojami, "taisyklingiau"/ proporcingiau. Taip pat siek tiek numalsinsite galima raumenu skausma, jei svoriu padauginot arba esate pradedanti (zinoma, tempimus atliekant ir galima persistengti). Niu ir zinoma ax.gif , busite lankstesnes/grakstesnes kai kur ir kitur.... blush2.gif (jus neisivaizduojate, kaip priesingos lyties atstovus zavi lankscios graziosios lyties atstoves mirksiukas.gif ) Stai du pagrindiniai uzpakliuko tempimo budai:
user posted image
Atliekant sita, galite visai i prieki atsigulti, priekine sulenkta koja nebutinai turi buti labai smarkiai i sona (priklauso, ar jauciate tempima ar ne)
Niu ir:
uf... nerandu nuotraukos... unsure.gif zodziu, atsiseskite ant zemes, viena sulenkta koja, uzdekite ant kitos slaunies, pasilenkite ir siekite pastarosios kojos (kuri gali buti tiesi arba kiek sulenta) blauzda su rankomis. Tai vat ta pati padarykite, tik atsigulus ant nugaros, o kojos iskeltos i virsu, traukyte istiestaja (na kuri gali buti ir kiek palenkta) koja prie krutines.

Dar va toks visai neblogas:
user posted image
mirksiukas.gif
Atsakyti
Micha,

nu tu saunuole, tiek info ir su pavyzdziais.
Man treneris irgi sakydavo, kad pagrindas - pritupimai su stanga, pasilenkimas su stanga (mirties trauka), kojos atmetimas atgal, itupstai (i prieki arba atgal). Dar yra neblogas pratimukas ant suoliuko, taip pat kaip nugaros apaciai, tik reikia atrama sureguliuoti ne ties dubeniu, o ties slaunimis - lenkiesi zemyn, o tada atgal i virsu ir itempi raumenukus.
Na, bet tavo pasiulytu pratimu sociai dailiam, riestam uzpakaliukui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katė @ 2006 11 10, 16:46)
sveikutes,
kaip pagrazinti uzpakaliuko forma, kad jis butu didesnis, apvaliomis gundanciomis "puselemis", bet stangrus? 
noretusi riesto uzpakaliuko, bet ko gero pratimais neimanoma to padaryti... blush2.gif o gal imanoma?  bigsmile.gif pasidalinkite savo patirtimi ir patarimais  :mirksiukas

aciukas


dar uzpakaliukui gerai toks pratimas
atsiguli ant zemes
kojas pakeli aukstyn ant suoliuko pvz pastatai peda
ir itempus uzpakaliuko raumenukus kiloji ji aukstyn
man po sito pratimo visada uodegyte skauda
tik kad pas mane ji is gamtos riesta tai daugiau net ir nezinau ko
Atsakyti
Oi Misha,TU AUKSAS! Tik,kad valios uztektu nusliauzt i sale....
Atsakyti