Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

Kaip tik nuo gegužės men. vidurio kažkur Lietuvoje turėjo būti pradėtas atlikinėti viso kūno rezonansinis tyrimas, nes kaip tik gautas toks aparatas. Šio tyrimo metu ištiriamos visos kraujagystės, kraujotaka, širdis. Šis tyrimas labai populiarus užsienyje, nes žmogus gali išsitirti visą savo kraujotaką, gyd. mato net mažiausius kraujagyslių susiaurėjimus, užsikimšimus, širdies pakitimus ir t.t. Per medicinos laidą minėjo, kad jau turi būti pradėti tokie tyrimai daryti Lietuvoje, bet nepasakė kur ar Kaune ar Vilniuje ir kokioje ligoninėje. Žinau kad tyrimai mokami ir gana brangūs, bet gal kas žinote kur tas aparatas yra g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Na negi niekas apie šį tyrimą Lietuvoje dar negirdėjote g.gif
Atsakyti
Man magnetinio rezonanso tyrimas buvo atliktas Centro poliklinikoje, Vilniuje (Pylimo g. 3/1), internetinis puslapis www.pylimas.lt. Jie giriasi, kad vieninteliai Lietuvoje turi toki, tam tikromis charakteristikomis pasizyminti aparata (galingas ir pan) smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif nemaniau kad suauge moterys vis dar tiki pasakomis(neisizeiskit) bet cia tikrai yra nesamone. man kazkada dare tad tyrima tik as niekaip nesuprantu kaip gali rasti ligas uzdejus tik ausines schmoll.gif .siaip as esu nemazas ligu maisas ir siaip turiu viena didele beda apie kuria dabar nepasakosiu ir kai man padare ta tyrima nustate kad as turiu kirmeliu ir atsiet kai as jas isvarysiu tai visos bedos dings biggrin.gif tai geriau vaistus nuo kirmeliu, ir dabar kas puse metu profilaktiskai geriu ir kaip manot ar jauciu pagerejima? ogi ne biggrin.gif taigi nepasitikekit tokiais tyrimais ir pagailekit pinigu nes jis pries poira metu 100 kainavo
Atsakyti
kiek žinau, dabar toks tyrimas kainuoja 600Lt, O jei su siuntimu, tai tik 300 Lt. Gana nepigus malonumas. Maza to, pvz Santariskese eilė šiam tyrimui nusidriekusi min 6 mėn į priekį.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 08 20, 13:50)
biggrin.gif nemaniau kad suauge moterys vis dar tiki pasakomis(neisizeiskit) bet cia tikrai yra nesamone. man kazkada dare tad tyrima tik as niekaip nesuprantu kaip gali rasti ligas uzdejus tik ausines schmoll.gif .siaip as esu nemazas ligu maisas ir siaip turiu viena didele beda apie kuria dabar nepasakosiu ir kai man padare ta tyrima nustate kad as turiu kirmeliu ir atsiet kai as jas isvarysiu tai visos bedos dings biggrin.gif tai geriau vaistus nuo kirmeliu, ir dabar kas puse metu profilaktiskai geriu ir kaip manot ar jauciu pagerejima? ogi ne biggrin.gif taigi nepasitikekit tokiais tyrimais ir pagailekit pinigu nes jis pries poira metu 100 kainavo

Manau tu cia kalbi tikrai ne apie magnetinio rezonanso tyrima,nes tokios kainos niekada nebuvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 08 30, 17:50)
Manau tu cia kalbi tikrai ne apie magnetinio rezonanso tyrima,nes tokios kainos niekada nebuvo blink.gif

zinok bijau pameluot bet man atrodo kad tas tyrimas taip ir vadinosi. o gal kazka susimaisiau g.gif vienu zodziu jei apgavau jus tai atsiprasau visu blush2.gif
Atsakyti
magnetinį rezonanasą turi tik centro poliklinika LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 03 31, 22:14)
magnetinį rezonanasą turi tik centro poliklinika LT  mirksiukas.gif




Magnetinį rezonansą turi ir Santariškių klinikos, ir Med. diagnostikos centras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 01 balandžio 2006 - 11:24
ir Siauliai ji turi va smile.gif
Atsakyti
as turiu paskyrima siam tyrimui,bet beda ta kad nezinau ar pas mane yra metaliniu implantu..tyrimo labai bijau..
Atsakyti
man darytas pries metus blink.gif
Atsakyti