Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Mano mažoji darželinukė turi plaukučius netrumpus, ir tokią ne visai ataugusią "grifką". Nu bet aš visiškai nebemoku jos šukuoti. Tie plaukai man slysta, ir vienintelį ką aš išgaunu tai uodegą. Ir prisegi grifką, kad į akis nekristų. Ir sklastymo nemoku lygiai padaryti... O atrodo lėles tai šukuodavau ir drauges vaikystėj... O kitos mergytės tokios supintos vaikšto, įvairiais raštais g.gif Jau turbtū apsispręsiu ir kirpsiu jai vėl grifką ir truopinsiu plaukus.
O kaip jūs šukuojat dukreles? Ar lengvai gaunasi? Kaip manot, geriau ilgi ar trumpesni plaukai?
Atsakyti
Kai manosios grifka atauginėjo, aš jai priekyje pindavau lankelį eglute, tada susirenka visi plaukai. surišu šone, o paskui jau uodegą rišu ir tą "lankelį" įrišu kartu.
O eglute nesunku išmokti, pasipraktikuok ant Barbių wink.gif Ir sklastymą - imi plonas šukas ir brauki nuo kaktos link pakaušio laikydamasi vienos linijos. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
As tai megstu pakankint(taip vyras sako)savo mergyte,nors plaukuciai dar nera labai ilgi,bet prigalvoju visokiu budu,kad ir "eglute"supinu:padarau per viduri sklastyma,ir is vienos ir is kitos puses supinu ,o kartu ir grifkute prisipina.O,kad neisslystu plaukuciai,truputeli papurskiu vandeniu,ir gaunas liuks.
Dar pamegint gali vadinama"saulutes"pynima.Surisk virsugalvi ''bizite'',ir aplink apipink.Na nezinau ar kuom padejau? wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir man aktuali tema smile.gif
O gal kokiu nors psl. internete yra, kad ir su nuotraukom?
Suaugusiu sukuosenu pavyzdziu tai pilna, tai gal ir mergaiciu yra? g.gif
Atsakyti
Maniškės jau ilgos geltonos kasos. Ir gana storos. "Grifką", kirpėjos patarimu, jau priauginome, tik kartais nuo kasų vidurio tie galiukai ima neklausyti ir išlenda iš kaselių. Dažniausia šukuosena - dvi kasos. Rytais kiekviena minutė taupoma, tad eksperimentinėms šukuosenoms nėra laiko. O kai yra laiko - pana neleidžaia pešti plaukų. Tad ir turime gana nuobodžią šukuoseną. Kartais galvoju, kad gal ir nukirpti būtų visai nieko. Bet neleidžia. Draugės dukra - ilgakasė septintokė - šiemet mamai pareiškė: "Baigsiu muzikos mokyklą, jei leisi nusikirpti kasas". Manau, kad ir man vertėtų tas kasas kaip atsarginį variantą turėti...
Atsakyti
"grifka" mes auginom taip - ugtelejusius plaukus tiesog surisdavau i pora uodegyciu, tik tie plaukai ir dar truputi ilgesniu, tada situ uodegeliu plaukus ir likusius i viena uodega ir pirmyn. Sitaip bent iki vakaro daugiau maziau neisdarkyti plaukai likdavo, nes visie tie segtukai laikydavosi maksimum valanda, jeigu ji labai gera uzsiemima turi ir ramiai zaidzia. Kadangi tokiu svenciu budavo ypac retai, na ir dabar tas pats, tai vienintele iseitis kuo geriau suristi. Dvi kasytes laikosi g.gif na gal kokias 2 valanda dabar, o anksciau irgi apie valanda. Cia as apie normalia isvaizda kalbu tongue.gif
dar vienas budas kaip sukuoju - tai eglute supinu dvi kasytes. Sitaip supinti galima tik su salyga kad pana sedes ir ziures multikus, nes ramai reikia pasedeti bent 5 minutes, todel tokia sukuosena irgi itin retai buna. na ir aisku dar viena sukuosena - kuodas+ kruva segtuku ir smeigtuku - cia kai i sportus eina- daznokai tenka, bet sedi su salyga- nesedesi- nesusukuosiu- neisi sportuot, visada suveikia thumbup.gif
Atsakyti
rytais pries darzeli pynti neleigzia, nes tipo pesu, tai risu dvi uodegas, savaitgaliais, kai ziuri filmukus, galiu paeksperimentuoti wink.gif tada ir daug kasyciu pripinu ir eglute ir daug uodegyciu ir t.t. dar kartais grista is darzelio labai graziai supinta, viena aukletoja vis pasistengia smile.gif
Atsakyti
kendi aha visai buvau pamirsusi apie daug kasyciu - superine sukuosena, tik su salyga kai multikai eina laugh.gif viena diena pasikankini, po to keleta dienu sukuot nereikia tongue.gif clap.gif visiems ramybe
Atsakyti
QUOTE (Alambra @ 2004 10 29, 07:17)
Mano mažoji darželinukė turi plaukučius netrumpus, ir tokią ne visai ataugusią "grifką". Nu bet aš visiškai nebemoku jos šukuoti. Tie plaukai man slysta, ir vienintelį ką aš išgaunu tai uodegą. Ir prisegi grifką, kad į akis nekristų.

Kai mano dukrytei buvo 3 metai buvo panasi problema: as labai norejau atauginti jos kirpciukus, o ji labai nenotejo pasedeti vienoje vietoje ilgiau 1 minutes. Tada pasinaudojau vienos kirpejos patarimu: nusipirkau daaaug mazu spalvotu gumyciu (minkstu), ir priekyje padarydavau vainikeli siu gumyciu pagalba: sone surisu maza uodegyte, paskui prie tos uodegytes prijungdavau sruoga laisvu plauku ir t.t. Krypti, tankuma pasirinkdavau pagal nuotaika (mano ir dukros smile.gif). Ir kuo gumytes tankiau, ir kuo daugiau spalvu - tuo linksmiau. Dar su gumytemis darydavome tinkleli per visa galva. Na, kai gumytes sachmatine tvarka surenka plaukucius per visa pakausi, o pabaigdavau kokiomis 4-5 kasytemis. Bet tai jau sventine sukuosena, nes reikalauja daug laiko.

O per metus plaukai ataugo, tad gumytes beveik uzmirsome, o zaidziame su ivairiais "egluciu" variantais. Bet tai jau per ilgai papasakoti smile.gif Galiu pasikviesti i konsultacija smile.gif
Atsakyti
O maniske dievina palaidus plaukus....Jos plaukuciai gana ilgi, grifka irgi bandom prisiauginti, bet kiekviena ryta pykstamesdel sukuosenos.....Jei issideru, kad plaukus surisim, tai aksesuarai netinka... smile.gif laugh.gif sad.gif .....Zodziu.....PANOS....
O siaip kiek ziuriu darzely tai populiariausia pas mus-paprastai suristos dvi uodegytes, na kartais sklastimas zigzaginis...Man tai visai grazu... smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1099167424[/mergetime]
Dina, saunus tavo pasiulymai thumbup.gif Reikes pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 10 30, 06:56)

na ir aisku dar viena sukuosena - kuodas+ kruva segtuku ir smeigtuku - cia kai i sportus eina- daznokai tenka, bet sedi su salyga- nesedesi- nesusukuosiu- neisi sportuot, visada suveikia thumbup.gif

mums sita sukuosena thumbup.gif thumbup.gif
tik mes kartais supenu KUODUKA is mazu kasyciu arba su suktu thumbup.gif o jei darau paprasta tai istraukiu pora sruogeliu wub.gif
dar maniskiai patinka kaip is priekio su jami dvi kasytes ir surisi gale o gale palaidi:D ir siaip kaip reikia puostis taI per daug nevarkstu,nes plaukucia stambiai garbanoti ir dar juodi wub.gif pablizginu ir thumbup.gif ,bet man labai patinka jei visokias suukuosenas daryti turim sukuosenu knygu pora thumbup.gif
o internetiniu puslapio ir man reiketu g.gif
Atsakyti
Tai gal vis delto kas nors zino kokiu nors psl. internete kaip paneles sukuoti?
Atsakyti