Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

Atrodo tokios temos nėra 4u.gif

Jau diskutavom kokios moterys gražios MUMS, diskutavom kokie DRABUŽIAI patinka vyrams, bet nekalbėjom kokios moterys gražios vyrams...Manau kad tai gali skirtis nuo to, kokios gražios MUMS smile.gif

Atsakyt galit kokios JŪSŲ nuomone gražios vyrams, arba iš realios situacijos- pvz VYRAS SAKĖ, pažįstamas, draugas sakė, šiaip iš nuogirdų ir pan....

smile.gif

Na kažkaip su maniškiu neaptarinėjam merginų, tai bandysiu atsakyt pagal tai, ką girdėjau iš kitų vyrų (pažįstamų, bendradarbių, grupiokų, draugų ir tt)

Pvz:

Vienas pažįstamas eina iš proto dėl Kristanos Lokan tipo merginų:

user posted image

Dar vienas (tiesa, nepasižymi intelektu) sakė, kad jam patinka Pamella Anderson blink.gif lotuliukas.gif doh.gif

Dar kažką girdėjau apie Claudia Šifer

FHM vaikinai (o gal ir merginos biggrin.gif ) išrinko Godą Sabutytę kaip seksualiausią lotuliukas.gif Na gal tai ir nereiškia kad gražiausia, bet visgi seksualiausia biggrin.gif

user posted image


Atsakyti
maniskiam grazios
natalie imbruglia
user posted image
heather graham
user posted imageuser posted image
Anne Hathaway
user posted image

zinau kad vienam kursiokui laaabai jau grazi shannyn sossamon
user posted image
ir lietuviu aktore jurgita jutaite
user posted image

Papildyta:
Portalo Askmen vyru isrinktos. pirmas top 10(is 99)
1.Jessica Alba(man irgi ji labai grazi)
user posted image
2.Sienna Miller(man patinka)
user posted image
3.Angelina Jolie(igrisus jau)
user posted image
4.Adriana Lima
user posted image
5.Maria Menounos
user posted image
6.Charlize theron
user posted image
7.Jessica Biel
user posted image
8.Amerie
user posted image
9.Natalie Portman
user posted image
10.Eva longoria
user posted image


nu kaip ziuriu mano nuomone nelabai skiriasi nuo to kas grazu vyrams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 08 sausio 2007 - 08:37
gal permest šitą temą į vyrų skyrelį? mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vyrui gražiausios šios:

Julia Roberts ir Cameron Diaz


man nei viena iš jų nepatinka schmoll.gif

labai didelės foto gavosi, tai išėmiau. Visos žinom kaip šios dvi atrodo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 08 sausio 2007 - 09:46
Nu jo, pagal tai, kokios moterys patinka, galima spręsti apie vyrą. g.gif Maniškiam, deja, kaip ir daugeliui, patinka Giedrė Rusytė. Tikriausiai žinot apie ką aš. bigsmile.gif
Tačiau jam taip pat patinka mano favoritė aktorė Fani Ardant. smile.gif štai kas mus vienija. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madam Taro: 08 sausio 2007 - 10:40
QUOTE(madam Taro @ 2007 01 08, 12:02)
Nu jo, pagal tai, kokios moterys patinka, galima spręsti apie vyrą.  g.gif Maniškiam, deja, kaip ir daugeliui, patinka Giedrė Rusytė. Tikriausiai žinot apie ką aš.  bigsmile.gif
Tačiau jam taip pat patinka mano favoritė aktorė Fani Ardant.  smile.gif štai kas mus vienija.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


na tai nuspresk prasau apie maniski ir dar apie kursioka idomu butu paklausyt bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkaip ant smugio neprisimenu, kas maniskiui patinka, ko dar nepaminejot - Sienna Miller, Alba, Lima tai tikrai.
Bet va zinau, kad vienam MB draugui ziauriai patiko ta, kur Turkija Eurovizijoje atstovavo blink.gif nepamenu pavardes, bet daina buvo kazkas panasaus apie "superstar". As kai ja pamaciau, tai pamaniau, kad ten is tiurmos pabeges transvestitas, o vat jam ziauriai patiko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 01 08, 11:03)
na tai nuspresk prasau apie maniski ir dar apie kursioka idomu butu paklausyt bigsmile.gif


Tuoj bėgu ir nusprendžiu. bigsmile.gif Abiems (ir vyrui, ir kursiokui) priskirčiau aukštesnį nei vidutinis intelekto laipsnį t.y vyrai, kuriems rūpi ne tik krepšinis ir alus prie teliko. bigsmile.gif Beje, kursioko žvilgsnis į moteris šiek tiek originalesnis. bigsmile.gif mirksiukas.gif

Nors, tiksliausiai apie vyrą galima nuspręsti pamačius, kokią žmoną ans pasirinko. g.gif O pagal tamstos avatarą nu nieko negaliu pasakyt.... biggrin.gif Nors, aišku, galima būtų pamodeliuot situaciją. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madam Taro: 08 sausio 2007 - 10:40
paklausiau pusbrolio - scarlett Johansson
Atsakyti
Mano vyrui gražiausia Meg Rayan cool.gif

user posted image

O man - Shannyn Sossamon ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skeveldra: 08 sausio 2007 - 10:47
maniskiui tai milla jovovich pati mylimiausia
visada zvygauja ja pamates lotuliukas.gif
man ji irgi tokia super

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus: 08 sausio 2007 - 12:23
QUOTE(versus @ 2007 01 08, 13:12)
maniskiui tai milla jovovic pati mylimiausia
visada zvygauja ja pamates lotuliukas.gif
man ji irgi tokia super


Mano vyrui jinai nelabai, nors aš neįsivaizduoju kaip tokis grožis gali nepatikti. blink.gif g.gif
Atsakyti