Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

Sveikos visos nestuke.gif ,kurios darėt šį testą,
Ar yra kam būtų cukrus pasiekęs aukščiausią normą? Na,kad iš ryto be gliukozės siektų 6. Mano toks didelis cukrus,iki nėštumo aš neturėjau problemų dėl cukraus g.gif Dabar bandžiau mažinti cukraus kiekį maiste, atsisakiau saldumynų,bet kiekis nemažėja. Kažkur girdėjau,kad stresas irgi turi poveikį cukrui. Kažin ar tiesa? Man ėmė 2 kartus kraują tyrimui ir abu kartus aš buvau po streso, naktį nemiegojus ir t.t...
Nors gydytoja mane ramina, sako, kad nieko tokio,kad neturėtų atsirasti diabetas. Kai sumažinau cukrų-sumažėjo svoris, sako negalima dabar jokių dietų laikytis...
Nežinau ka daryti, dar sakiau bandysiu kartą tikrinti tą cukrų kraujyje,bet kai būsiu geroje nuotaikoje,pailsėjusi...Jei kuri susidūrėt su panašia situacija,pasidalinkit patirtim. Kaip jūsų gydytojos reaguoja į tokį cukraus kiekį? Ką pataria?
Ačiū visoms,kurios atsiliepsit heart.gif
Atsakyti
Na, jei gydytoja sako, kad nieko baisaus, tai gal nieko baisaus. Cia tokiu atveju sako, kad del padidejusio cukraus kiekio, vaikucio svoris iki gimimo gali gerokai isaugti.
Man irgi buvo atliktas tas tyrimas, kai buvo 20 savaiciu nestumas. Bet man ji atliko del to, kad mano prosenele buvo diabetike (cia labai atsizvelgia i tai, ar giminaiciai neserga kokiomis ligomis). Bet rezultatai buvo geri. Beje, cia pries atliekant ta tyrima, turi buti 10 valandu NIEKO nevalgiusi (jeigu rukai, tai ir nerukiusi).
O siaip jau, vien del to, kad ribosi cukraus kieki savo mityboje, tai vaikuciui tikrai nepakenksi. Tai ne dieta. Cukrus, tai toks produktas, kuris neturi savyje jokiu vitaminu ir siaip naudingu medziagu. Tai tik tuscios kalorijos, vien tik kazkam pasaldinti. Todel jo vartojimas ar nevartojimas jokios itakos nestumui neturi.
Na, del viso pikto, dar pasikonsultuok su gydytoja...
Sekmes... smile.gif
Atsakyti
Na va paskaiciau ziuriu ir mano situacija panasi,man ryte kai dare ta tyrima rado cukraus kraujyje 6,3 o po dvieju valandu 7,8 tai skaitytusi dar norma,bet jau gali but kad prasides nestuminis diabetas.Nors pries pora savaiciu tyre siaip cukru kraujyje tai buvo 5,1.Nezinau kaip is tiesu cia skaitysis lauksiu kitu gyd. nuomones nes siuncia konsultuotis i kauno klinikas.
Atsakyti
Aš vakar buvau pas endokrinologą ir mano cukrus buvo normoj. Ryt dar eisiu pakartotinai...Aš manau,kad mano ankstesnius rezultatus įtakojo stresas.
Iewa, nepergyvenk dėl to cukraus viskas bus gerai...Išvis visos nestuke.gif turi stengtis vengti stresų,tada viskas bus puiku...Nes stresas tikrai daro neigiamą įtaką visam organizmui. Aš dar iki šiol tuo abejojau,bet dabar žinau,kad tai tiesa. Nedarykit tų tyrimų po stresinių situacijų,geriau atidėkit,nes rezultatai bus iškreipti...
Visoms gero nestuke.gif heart.gif Būkit ramios ir laimingos!!!
Atsakyti
Pas mane ryte buvo 5.1, po to 6.7. Tai cia gydytoja sake, kad dar norma. O as siaip cukraus beveik nevartoju. Arbata geriu be cukraus, saldainiu is vis nemegstu. Nestumo pradzioj kai dare cukraus kiekio tyrima tai pas mane jo beveik nebuvo.
Atsakyti
Mano rezultatai mazesni buvo 4.2 ir 4.9 berods. Nors saldumynus labai megstu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Man irgi dare ta gliukozes tolerancijos tyrima visai nesenai - 25 savaiciu. Dare todel, kad mano senele serga diabetu, nors ir tuo senatviniu, bet vis tiek sake reikia issitirti.
Tai vat, gal kas isivaizduojat tokia situacija, is pat ryto kai dare ta pirma tyrima, tai buvo kazkur 4,5 o jau kai dare veliau, isgerus gliukozes, tai buvo kazkur...3,7.
Mano ginekologe sake, kad siaip jau normaliai turetu buti atvirksciai - pirmas skaicius mazesnis, o paskiau didesnis, bet vat pas mane sitaip.
Ji sake, kad konsultavosi su endokrinologais, ir sake, kad jeigu buciau nutukusi, tai gal tada butu ir kazkokia gresme, bet kadangi taip nera, tai nera ir del ko rupintis.
Nu bet man paciai vis tiek kazkiek neramu, nes siaip jau tas debiatas tikrai daug zalos gali ir man ir leliui pridaryti.
Padekit kas nors, gal ka nors apie tokia situacija girdejot???
Atsakyti
Man siandien ta testa dare.Atsakymu dar nezinau.O jei nustato cukralige?Kas tada? Reiks vaistus gerti ar tik maista ziureti? g.gif
Atsakyti
As ta testa darysiu kita savaite... blink.gif
Atsakyti
As vakar dariau si testa fui karsta.gif tai pirmas buvo 4.14 o jau po dvieju valandu 3.83, bet cia matytkad po valandos issivemiau (sorry) karsta.gif , tai nezinau ar pavykes sis tyrimas skaitosi g.gif , na ziuresiu ka daktere pasakys pamaciusi blink.gif
Atsakyti
Man dar jo nedarė ir net nieko neužsiminė apie jį unsure.gif
gal pačiai reik paprašyt , ar čia ne kiekvienai daro??
Atsakyti
Aš darysiuos tą testą sausio 19 dieną blink.gif kažkaip man labai neskaniai skamba, ir dar ant tusčio skrandžio blink.gif
Atsakyti