Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

ruci prašymu atidarau temą apie karpinius.
nuoroda kuria atrado ruci http://www.stencil-library.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirenute: 25 sausio 2007 - 11:31
Ačiū thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif Truutį vėliau įdėsiu kelias schemas ir lauksiu kitų minčių ir schemų.
Atsakyti
ruci, puikūs tavo karpiniai thumbup.gif Vis atsiverčiu ir dar, ir dar kartą peržiūriu wub.gif

Man reikėjo dukrai į mokyklą kalėdoms angelus pjaustyt, aišku įrankio tai jokio padoraus neturėjau, bet pats procesas labai užkabino blush2.gif Tai vat noriu paklaust gal gali papasakot ar prodyt kokiu daiktu naudojiesi? O gal kas matėt bent kokį rusišką saitą apie tai, nes su anglų taip smarkiai dar nedraugauju, kad suprasčiau subtilybes blush2.gif O popierių paprastą naudoji ar kokį įpatingą, o gal kokias plėveles?
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 12:44)
ruci, puikūs tavo karpiniai  thumbup.gif Vis atsiverčiu ir dar, ir dar kartą peržiūriu  wub.gif
Ačiū wub.gif
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 12:44)
Man reikėjo dukrai į mokyklą kalėdoms angelus pjaustyt, aišku įrankio tai jokio padoraus neturėjau, bet pats procesas labai užkabino  blush2.gif  Tai vat noriu paklaust gal gali papasakot ar prodyt kokiu daiktu naudojiesi? O gal kas matėt bent kokį rusišką saitą apie tai, nes su anglų taip smarkiai dar nedraugauju, kad suprasčiau subtilybes  blush2.gif  O popierių paprastą naudoji ar kokį įpatingą, o gal kokias plėveles?
Pjaustau su specialiu peiliuku, kurį galima laisvai nusipirkti raštinės prekės - vėliau įkelsiu nuotrauką. Pjaustiniui perku fakturinį popierių, nes paprastas, skirtas spausdinimui plyšta. Kartą bandžiau pjaustyti iš lipnios plėvelės - nepasisekė, nes smulkios dalys iš karto atsiklijuoja. Šiaip su internetiniais ištekliais anglų kalba šiek tiek problematiška, bent jau man kol kas blush2.gif , nes realiai tai radau tik vieną nemokama psl. (žr. nuorodą pirmame post'e), o kitur arba labiai maži arba mokami. Rusiškuose ieškoti nebandžiau, nes truputį yra problemų su kalba... blush2.gif O ir nežinau, kaip šiuos rankdarbius pavadinti... blush2.gif Help!
Atsakyti
Niu pagaliau sulaukiau šios temos clap_1.gif
Aš jau spėjau visą krūvą schemučių prisirinkti, tai tik laukiu progos į parduotuvę išlėkti popieriaus nusipirkti assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 25, 12:49)
Ačiū  wub.gif
Pjaustau su specialiu peiliuku, kurį galima laisvai nusipirkti raštinės prekės - vėliau įkelsiu nuotrauką. Pjaustiniui perku fakturinį popierių, nes paprastas, skirtas spausdinimui plyšta. Kartą bandžiau pjaustyti iš lipnios plėvelės - nepasisekė, nes smulkios dalys iš karto atsiklijuoja. Šiaip su internetiniais ištekliais anglų kalba šiek tiek problematiška, bent jau man kol kas  blush2.gif , nes realiai tai radau tik vieną nemokama psl. (žr. nuorodą pirmame post'e), o kitur arba labiai maži arba mokami. Rusiškuose ieškoti nebandžiau, nes truputį yra problemų su kalba...  blush2.gif O ir nežinau, kaip šiuos rankdarbius pavadinti... blush2.gif Help!



tai kad tas stencils-library mokamas unsure.gif ar tu tiesiog issitrauki paveiksleli, ji isdidini ir pagal tai karpai?
Atsakyti
Aš tai "nusikopinu" ir persikeliu į word'ą, o tada belieka tik atsispausdinti mirksiukas.gif Labai thumbup.gif nuoroda.
Papildyta:
Beje radau labai gražų tigrą, tik nemoku čia paveiksliuko įkelt, tai rašau nuorodą blush2.gif

http://www.papercutt...rg/gallery.html

O ten dar įlindus į "links and references", manau, ir daugiau galima ko rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai geras puslapis, grąžūs karpiniai.
Aš irgi buvau susižavėjusi karpiniais, grąžiai galima papuošti namus pvz. Kalėdoms. Ieškojau karpinių internetinių puslapių, bet kažkaip nieko gero nepavyko surasti, o šis puslapiukas tikrai vertingas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Džiugu, kad ne vien mezgimas ir nėrimas rankdarbių temoje gyvas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 01 25, 12:54)
Niu pagaliau sulaukiau šios temos   clap_1.gif Aš jau spėjau visą krūvą schemučių prisirinkti, tai tik laukiu progos į parduotuvę išlėkti popieriaus nusipirkti  assa.gif  assa.gif  assa.gif
Tai rodyk paveiksliukus arba dėk nuorodas biggrin.gif thumbup.gif Kaune perku popierių Daukšos g.-vėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 25 sausio 2007 - 12:38
Tai kad dauguma iš tavo parašytos nuorodos ax.gif
O kitus radau tame kur įkėliau nuorodą mirksiukas.gif

Tu, ruci, gal įmesk ir šioj temoj savo darbelius, manau čia užsukę mamytės ir pamatę tas grožybes iškart "kablį" pagautų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 01 25, 12:57)
tai kad tas stencils-library mokamas  unsure.gif ar tu tiesiog issitrauki paveiksleli, ji isdidini ir pagal tai karpai?
Taip, dauguma karpinių yra mokami, bet kai kurie yra tinkamo dydžio. Aš spaudžiu dešinįjį pelės klavišą ant patikusio piešinio, pasirenku "Save as..." išsisaugau, o paskui atsispausdinu. Kartais pati darau schemą pagal patikusį paveiksliuką, tačiau tai šiek tiek sudėtingiau...
Čia mano pjaustinių įrankis:
user posted image
Atsakyti
Aš dar dėl popieriaus noriu pasiklausti: sakei perki faktūrinį popierių - tai čia tą tokį plonytį? Aš kaip tik galvojau kad storą reikia pjaustinėti... g.gif
Atsakyti