Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmas ten... nėštumo metu

sveikos, mamytės. per paiešką žiūrėjau, tai lyg tai nėra dar tokios temelės smile.gif o jeigu aš neradau, tai gal galėtumėt nuorodėlę mestelt? ačiū 4u.gif
turiu tokią problemėlę ir nežinau, ką man daryti. vakar vakare pradėjo skaudėti vieną kirkšnį. pamaniau, kad gal taip nusėdėjau, ar šiaip kas. bet va ryte vos iš lovos galiu išlipti - skauda jau abu ir dar taip keistai, lyg temptų, lyg perštėtų. gal kuri žinot, kas tai galėtų būti? g.gif pas akušerę man antradienį - ji ir dirba tik tą dieną. net nežinau, ko dar be jūsų galėčiau pasiklausti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aurutele:) @ 2006 11 02, 13:26)
sveikos, mamytės. per paiešką žiūrėjau, tai lyg tai nėra dar tokios temelės  smile.gif o jeigu aš neradau, tai gal galėtumėt nuorodėlę mestelt? ačiū  4u.gif
turiu tokią problemėlę ir nežinau, ką man daryti. vakar vakare pradėjo skaudėti vieną kirkšnį. pamaniau, kad gal taip nusėdėjau, ar šiaip kas. bet va ryte vos iš lovos galiu išlipti - skauda jau abu ir dar taip keistai, lyg temptų, lyg perštėtų. gal kuri žinot, kas tai galėtų būti?  g.gif pas akušerę man antradienį - ji ir dirba tik tą dieną. net nežinau, ko dar be jūsų galėčiau pasiklausti.  blink.gif

Man atrodo tau gimdos raiščius tempia. Man tai užeina kartais ir tas skausmas perina į koją. Tai gydytoja nuramino, taip gali nutikt, nes gimda didele ax.gif
Atsakyti
ir mane kankino tokie skausmai. gal savaite negalejau istiesti koju atsigulus ant nugaros, guleti ant to sono, kur skauda.
radau knygoje ir paskui patvirtino, kad gimdos raisciai tempiasi. viskas del musu nestuke.gif
aisku, jeigu skausmas staigus, astrus, geriau pasirodyti gydytojai.
Atsakyti
Nors man dar tik pradziu pradzia 4u.gif , bet as butent jauciu toki pamaudenima kirksnyse, manau, kad tai nestuke.gif normalu.
Atsakyti
Tai vadinasi: gaktinės sąvaržos disfunkcija.
Man tas pats yra, tokia jau ta nestuke.gif klinika sad.gif

"Nėštumo biblija" knygoje rašo:

"Kad kūdikiui būtų lengviau gimti, hormonas relaksinas atpalaiduoja dubens raiščius. Tačiau jie gali atsipalaiduoti per daug, sukeldami dubens judesius, ypač jei dubenį veikia svoris. Ši būklė gali išsivystyti jei ilgai nejudėjote arba buvote per daug aktyvi.
Simptomai: skausmas sustiprėja, kai svoris perkeliamas ant vienos kojos, sunkesnis vaikščiojimas.
Gydymas: Deja, nėštumo metu negydomas, nes jį sukelia hormonai. SKausmas išnyksta pagimdžius. Būtina rūpestinga priežiūra, kad nepablogėtų. Kiek galima venkite svorį perkelti vienai kojai - rengdamasi atsisėskite, lovoje versdamasi ant kito šono laikykite kelius suglaudusi."


Taigi g.gif pagimdysim viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
Ir man prasidejo sitie skausmai kirksnyse. Diegliukai tokie. Paskaucius jusu info, pasidare ramiau. Bet kai stipriau padiegliuoja, tai net nezinau, kaip elgtis. Kazkaip sunerimstu, gal gydytojai pasirodyti.
Atsakyti
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 18:01)
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?

La. man eina 38sav. ir taip buna,nieko cia baisaus nesigasdink. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 18:01)
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?


o man nepanasu i vaikelio judesius g.gif gal geriau tu pasikonsultuok su gydytoja, kad neprasidetu prieslaikinis gimdymas
Atsakyti
Man pas daktarę už 4 dienų, tai galvoju palauksiu, bet jeigu nepraeis - šiandien pat važiuosiu į ligoninę kad pažiūretų...
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 19:18)
Man pas daktarę už 4 dienų, tai galvoju palauksiu, bet jeigu nepraeis - šiandien pat važiuosiu į ligoninę kad pažiūretų...

Zinoma, juk atsarga gedos nedaro, pasitikrinsi ir paciai ramiau ant sirdies bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agate @ 2006 11 16, 18:01)
Sveikos. Vakar suėjo 29 savaitės. Šiandiena pajutau labai keistą skausmą gimdos apačioje - lyg ir puslės skausmą - bet taip žemai, kad beveik makštyje. Ir skausmai nepastovus - paspaudžia lyg adata pora sekundžių ir atleidžia. Gal mažylis kojytėmis įsirėmė?


Man irgi buvo per visus tris nėštumus, kad taip geliančiai beveik makštyje suskausdavo, bet nuo to nieko neatsitiko. Su keliomis gydytojomis irgi konsultavausi tuo klausimu, jos man sakė, kad nieko bloga šie sugėlimai nereiškia ir aš pradėjau į juos nebekreipti dėmesio.
Atsakyti