Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Skaičiau jūsų pasisakymus apie mėnesienas. Man "romantika" sugrįžo 7 savaitę po gimdymo. Vis tikiuosi, kad viskas vyks bent jau nereguliariai (dabar kaip tik turėtų prasidėti antrąkart), nes tos dienos buvo sunkesnės ne tik man, bet ir mano mažiukui. Matyt, pienelis pasidarė nebe toks skanus. Esu girdėjus, kad tokioms kaip aš nelemta ilgai maitinti. Ką žinote ar esate girdėjusios šiuo klausimu?
Atsakyti
Nieko negirdejau apie tai, istikruju idomu ar tai tiesa. Man prasidejo , berods, dar greiciau. Tomis dienomis vaikui visada puca pilva  ir ji nerami. Ir taip iki siol - 6.5 men. Tikiuosi, kad maitinsiu ilgai...tikiuosi.
Atsakyti
Man tie dziaugsmai prasidejo, berods, po dvieju menesiu. O maitinau 9 menesius. Ir dar buciau maitinus, bet maze nusprende, kad jai jau gana.
Atsakyti
Mėnesinės atsirado 11-tą mėnesį.Maitinu iki šiol- leliui jau greitai 1m.4mėn.Kažkokio skirtumo maitinant per mėnesines nepajutau.
Atsakyti
Pas mane buvo kaip laikrodukas, gimdziau 11d. o kito men. 12d. susirgau. Mano ginekologe sake, kad daznai taip buna, sake, kad tomis dienomis pasikeicia pieno skonis ir vaikas tampa labai neramus, bet mazdau vaikui suejus 6 men. jis taip stipriai nebereaguoja i tuos pasikeitimus. Tokios jau mes moterys
Atsakyti
tai jums gerai kad taip greit atsiranda tos dienos, nes kai per ilgai ju nera, tai irgi ne kas. As savo dukryte maitinau iki 2 metuku, na "mano dienos" prasidejo kai jau maitinau metus ir 4 menesius. Tai nera labai gerai, nes pas mane visiskai sutriko hormonu veikla ir prie kairiosios kiausides uzaugo  :o cista, tokio didumo kaip 2 menesiai nestumo.
Tai net nezinau kaip cia su tais maitinimais, poto tipo nuo per ilgo maitinimo krutiniu uzdegimai kazkokie buvo, nu vienu zodziu :-[. Tai ir suprask zmogus kad nori kaip cia, kas cia ir su kuo.
Atsakyti
Urte, o tai cia ta cista tau butent nuo tokio ilgo maitinimo atsirado?   :otaip gydytojai ir isaiskino tau?
Keista kazkaip net, atrodo turetu but juk vien tik teigiamas poveikis zindymo, tiek mamai tiek kudikiui.
Ar operavo tau ta cista?
Atsakyti
 Pirma vaika maitinau iki 2 metu. Menesines prasidejo, kai jam buvo 1m 3men. Buvo gera tiek ilgai nesirgt. Absoliuciai jokiu problemu neturejau. Jokiu. Kai pagimdziau antra irgi tikejausi to paties. Deja... Susirgau 7-ta sav. Na, nepastebejau, kad mazylei per "tas" dienas kas nors butu ne taip.
Atsakyti
QUOTE
Urte, o tai cia ta cista tau butent nuo tokio ilgo maitinimo atsirado?   :otaip gydytojai ir isaiskino tau?
Keista kazkaip net, atrodo turetu but juk vien tik teigiamas poveikis zindymo, tiek mamai tiek kudikiui.
Ar operavo tau ta cista?



Tai vat kad taip mano gydytoja ir sake kad kas per daug tas nesveika, bet as vistiek su ja nesutinku.
Juk ilgas maitinimas taip sveika ir vaikui ir dar girdejau ilgai maitinancias motinas snekant, jok ilgas maitinimas ir nuo gimdos vezio ir nuo krutines vezio apsaugo ir dar kad menopauze ne tokia sudetinga buna... Va o cia eme ir atsirado ta cistule, didele ji buvo, pilva taip pamauzdavo apacioje, laiptais lipant tai rimtai net kliunksedavo, nefaina. Operuoti nereikejo, labai daug hormonu, antibiotiku, leidziamu vaistu suvartojau ir ji pasisalino taip pat kaip atsirado, tik va vel beda, neaisku ar ilgam :-[
Zodziu geriausias man dabar gydymo pratesimas butu kuo greiciau pastoti. [smiley=000177.gif]
tai tad tikiuosi kad po antro kudikelio nebebus taip :'(
Labai nemalonu, bet ka gali zinoti zmogus ir nezinau kuo cia tiketi, bet ar taip ar kitaip antra vaikeli irgi noreciau ilgai maitinti, buve nebuve tu cistu, man kudikelis mazutelis svarbiau [smiley=000308.gif] Tai vat..
Atsakyti
 Urte, geriau pasirink kita gydytoja. Mano drauge maitino 3,5metu, ir yra lygiai tokia pat sveika kaip ir as. Tavo bedos tikrai ne nuo to.
Atsakyti
Kuzia, o kai jau prasidėjo 7-tą savaitę, ar viskas vyko reguliariai kaip laikrodukas? Man turėjo prasidėti vakar, maudė pilvą. tik gulėt tenorėjau, bet ir šiandien nieko nėra, pilvo spazmų taip pat.  ???
Atsakyti
Mano vaikui jau 9,5 menesio, bet as vis dar nesulaukiu...Maitinu - ir naktimis, ir diena pakankamai daznai, tai gal todel.. VIsai nieko pries, kad taip testusi ir ilgiau wink.gif
Atsakyti