Įkraunama...
Įkraunama...

Youtube

gal kas zinote, kaip galima butu isirasyti video is youtube?
Atsakyti
Žinau 4u.gif
Nueik į šitą puslapį ir įrašyk video url. Tada gausi tiesioginio atsisiuntimo nuorodą ir atsisiųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 17, 00:34)
Žinau  4u.gif
Nueik į šitą puslapį ir įrašyk video url. Tada gausi tiesioginio atsisiuntimo nuorodą ir atsisiųsi  mirksiukas.gif

dekui uz gera nuoroda drinks_cheers.gif
bet turiu viena problemele-man neatsidaro parsiustas video doh.gif su kokia programa reik atsidaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(soliux @ 2007 02 17, 15:17)
dekui uz gera nuoroda  drinks_cheers.gif
bet turiu viena problemele-man neatsidaro parsiustas video  doh.gif su kokia programa reik atsidaryt?  g.gif

aš tai su programėle 3GP video conventer pasikeičiu filmuko formatą. Nuoroda, kaip atsisiusti šitą programėlę yra temoje "Vaistukai programoms"
Atsakyti
aisku, bandysiu susirast konverteri. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(soliux @ 2007 02 16, 23:46)
gal kas zinote, kaip galima butu isirasyti video is youtube?

Labai paprastas dalykas yra pasinaudoti ŠITA nuoroda: dešinėje pasirenki saitą(youtube,googlevideos t.t. ...) atsidarai reikiamą filmuką, nukopini URL nuorodą, įstatai į platųjį tarpą ir spaudi DOWNLOAD, žemiau atsiranda download link ir vėl jį spaudi, atsiranda parsiuntimo lentelė, joje nurodai kur turi būti išsaugotas filmukas ir viskas, lauki kol parsisiųs, o paskui ieškok folderyje kuriame išsaugojai.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 19, 11:39)
Labai paprastas dalykas yra pasinaudoti ŠITA nuoroda: dešinėje pasirenki saitą(youtube,googlevideos t.t. ...) atsidarai reikiamą filmuką, nukopini URL nuorodą, įstatai į platųjį tarpą ir spaudi DOWNLOAD, žemiau atsiranda download link ir vėl jį spaudi, atsiranda parsiuntimo lentelė, joje nurodai kur turi būti išsaugotas filmukas ir viskas, lauki kol parsisiųs, o paskui ieškok folderyje kuriame išsaugojai.

pasrsisiust jau dabar zinau kaip, jusu deka, 4u.gif bet nemoku as konvertuotis tu FLV i avi ir pn. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(soliux @ 2007 02 19, 13:24)
pasrsisiust jau dabar zinau kaip, jusu deka,  4u.gif  bet nemoku as konvertuotis tu FLV i avi ir pn.    doh.gif

Taigi tų konverterių visokių yra. Galima parsisiųsti.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 20, 11:15)
Taigi tų konverterių visokių yra. Galima parsisiųsti.


O kaip nors paprasciau negalima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 03 05, 16:59)
O kaip nors paprasciau negalima?  ax.gif



Aš išsaugotus .flv failus (iš YouTube) žiūriu naudodama VLC player. Labai geras "plėjeris", tinka daugeliui formatų, nereikia nieko konvertuoti...
Atsakyti
Kaip siustis is youtube

chia psulapiukas kur yra keletas variantu, kaip siustis, tik reiktu pasinagrineti g.gif
Atsakyti
programele su kruia galima siustis

Dar vienas paprastesnis variantas
Atsakyti