Įkraunama...
Įkraunama...

Blauzdos

turiu problema- storas blauzdas. niu ir nzn ka daryt, pati neturiu virsvorio, sveriu lb normaliai (1,72m 63kg) bet va su blauzdom? mad.gif net batu ilgu negaliu nusipirkti, nes blauzda netelpa! padekit, kaip jas nors kiek pamazint huh.gif
Atsakyti
Na, sakyciau svoris nera idealus. Mano toks pat ugis, bet sveriu 56 kg. As irgi nesu nei stora, nei liesa, bet kojytes turiu vistiek stambokas. Cia turbut paveldimumas. Na, visi siulo sportuoti, kreiptis pas treneri, kuris konkreciai siai problemai sudarys pratimus. Kreipiausi, sportavau, o dabar turiu dar storesnes kojytes, nes raumenukai uzaugo:)
Atsakyti
ir mano kojites anksciau buvo labai net nieko.bet kai pradejau sportuoti blauzdos sustorejo.dabar niekas nepadeda. sad.gif
Atsakyti
QUOTE
Na, sakyciau svoris nera idealus. Mano toks pat ugis, bet sveriu 56 kg. As irgi nesu nei stora, nei liesa, bet kojytes turiu vistiek stambokas. Cia turbut paveldimumas. Na, visi siulo sportuoti, kreiptis pas treneri, kuris konkreciai siai problemai sudarys pratimus. Kreipiausi, sportavau, o dabar turiu dar storesnes kojytes, nes raumenukai uzaugo:)
nevaryk cia zmogui kompleksu, kur jau svoris jos ne idealus blink.gif blink.gif blink.gif , cia tu jau per kuda, nu ciut ne manekene tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 22 lapkričio 2004 - 21:10
Na tikrai suprantu Jus visas, nes tokia pat "problemele" turi ir mano sesute. Jai tik 23 metai ir figuryte tikrai menekeniska, bet blauzdos.... mad.gif ......
Tai tikrai jau toks sudejimas............

Nenusiminkite forumietes clap.gif clap.gif .....kaip as sesiai sakau : "kai dievulis dalijo blauzdas, tu tuo metu stovejai prie grozio!!!!!!". laugh.gif laugh.gif
Taip kad o jau ka bepakeisi........ wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Skruzdeliukas @ 2004 11 22, 16:45)
Na, sakyciau svoris nera idealus. Mano toks pat ugis, bet sveriu 56 kg. As irgi nesu nei stora, nei liesa, bet kojytes turiu vistiek stambokas. Cia turbut paveldimumas. Na, visi siulo sportuoti, kreiptis pas treneri, kuris konkreciai siai problemai sudarys pratimus. Kreipiausi, sportavau, o dabar turiu dar storesnes kojytes, nes raumenukai uzaugo:)

nu jo...palaikanti zinute...tiesiog ikvepia pasitikejimo savimi---ir storos blauzdos ir dar svoris "per didelis".siaip storos blauzdos-ir mano kompleksas. ir ne tiek blauzdos, kiek srambi kojos keltus (nariukas). visa gyvenima sveriau 62-63(ugis 173 cm.)tai , kaip besikudinciau-siknuke ir blauzdos visada likdavo stambios.del to:
1. neturiu nei vieno sjono (ir aciu dievui, kad vestuvine suknele pagal tradicija-ilga)
2. papludimyje kompleksuoju t.p. vengiu bet kokio koju apnuoginimo.
bet, kaip pastebjau, cia tiesiog mano kompleksas-nes kas pamato tas blauzdas, ne taip ir pasibaisi. mane isvadina ligoniu ir neturincia prie ko kabinetis (tiesa, po gimdymo sveriu 59, bet blauzdos, vargu ar suplonejo) mad.gif
Atsakyti
Ir aš turiu šią problemą mad.gif Pastoviai kankinuos batus pirkdama. Turiu dūtinai pirkti trumpus- iki kauliuko, nes aukštesni neužsitraukia. Nebent pirkčiau su raištukais sad.gif O taip norėtųsi ilgų batų sad.gif Sako, kad blauzdos stambėja, jei nešioji aukštakulnius g.gif Na aš nedidelio ūgio- tai auštakulniai man kaip ir būtini, nes ir kojos mano trumpos, tai taip optiškai apgaudinėju kitus tongue.gif
Atsakyti
Mano irgi storos blauzdos. Turiu zieminius batus, kurie uzsisega iki puses. Taip ir vaikstau doh.gif
Atsakyti
Jeigu sakot, kad nuo sporto jums storeja blauzdos, reiskia renkates arba ne ta sporto rusi arba ne taip atliekate pratimus. Gal tada kuno stangrejimui ir lieknejimui rinkites tempima, joga, pilatesa ir pan. Siaip treniruokliai irgi gerai, tik jokiu svoriu ir mazesne apkrova kojoms.
Atsakyti
Ir mano problema ir kompleksas - blauzdos.Visa jaunyste( kai buvau vaikas- nerupejo) be sijonu, pliaze atsigulus arba begom i vandeni, jokiu zaidimu kamuoliu...Ugis 1.68, svoris 56, bet batu ilgu ir as neuztraukiu.Ir virs kelenu tokio turto turiu. Ka tik buvau ilindus i plastines chirurgijos puslapi...Ai, jei ne tokios kainos- pasidovanociau sau kaledoms dovanele...
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 11 24, 15:41)
Jeigu sakot, kad nuo sporto jums storeja blauzdos, reiskia renkates arba ne ta sporto rusi arba ne taip atliekate pratimus. Gal tada kuno stangrejimui ir lieknejimui rinkites tempima, joga, pilatesa ir pan.

Esu jogos mokytoja, patikek- blauzdoms tai ne motais. Visa kunas stangresnis ir lankstesnis, bet nusmesti riebaliukus nuo blauzdu man per visa gyvenimeli nepavyko. sad.gif
Atsakyti
Dar karta noriu pasakit kad,reikia sulieknėti.Pažistama prieš mėnesi palaidojo artima žmogu,sukudo apie 5kg,dabar batai nesilaiko ant plauzdu. tongue.gif
Atsakyti