Įkraunama...
Įkraunama...

gyvenamosios vietos, turto deklaravimas

Situacija tokia:Testamentu paveldejau buta,bet jau antri metai del jo nagrinejama byla(del testamento pripazinimo negaliojanciu).Ieskini pateike mociutes vaikai.
Tai buto savininko siuo metu kaip ir nera...,nors su seima cia gyvenam(2 metai).
Tvarkant dokumentus del pasalpos uz vaika,reikalinga gyv.vietos deklaracija.Ar as galiu tai padaryti mirus buto savininkui ir kai yra tokia situacija?Ar man belieka laukti kol baigsis teismas?O jei jis baigsis po 5 metu???
Papildyta @ [mergetime]1079351142[/mergetime]
Tiesa,nei as ,nei vyras niekur neregistruoti.
Atsakyti
Pagrindine problema, kad deklaruojant gyvenamaja vieta ne savo nuosavame bute, reikia savininko sutikimo.
Siuo metu butas realaus savininko neturi, turi tik galimus teisiu peremejus. Kol byla neissispres, tol realaus savininko nebus.

Siulau pabandyti toki varianta. Nuvaziuoti pas notara ir pasiimti pazyma, kad jus kreipetes del palikimo priemimo, o konkreciai del to buto priemimo. Tada vaziuoti i pasu poskyri, kur reikia deklaruoti gyvenamaja vieta ir pabandyti paaiskinti faktine situacija. Gal moteriskes supras. Bet sansu mazai
Atsakyti
O ar galima deklaruoti gyvenamaja vieta uzsienyje? Ten kur gyvena vyras.
Ar taip pat reikia kazkokios pazymos, kad jis sutinka, kad jo gyvenamoji vieta bus ir mano su vaikuciu gyvenamoji vieta.
Ar po to nebus kokiu problemu del to, kad nuolatine gyv. vieta uzsienyje, pvz. isvezant vaika i uzsieni, gaunant lietuviska vaiko pasa?
Atsakyti
tu turi deklaruoti gyvenamaja vieta ten kur gyveni - yra ten tiksliai nurodyta, kad jei gyvensi Lietuvoje ilgesni laika, nei kazkiek dienu, tai privalai cia deklaruoti savo gyvenamaja vieta

Papildyta @ [mergetime]1082048456[/mergetime]
va ir radau atvykę gyventi į Lietuvos Respubliką ilgiau kaip 183 dienoms per metus;

www.migracija.lt
Atsakyti
Del gyvenamosios vietos deklaravimo uzsienyje nieko negaliu pasakyti, nes reikia imti konkrecios valstybes teises aktus, reglamentuojancius deklaravima ir ziuret. Gyvenamosios vietos deklaravimas yra zmogaus pasakymas, kad as nuolat cia gyvenu ir tai jis turi pasakyti toje valstybeje, kur gyvena
Atsakyti
QUOTE (mamaLina @ 2004 04 15, 15:47)
O ar galima deklaruoti gyvenamaja vieta uzsienyje? Ten kur gyvena vyras.
Ar taip pat reikia kazkokios pazymos, kad jis sutinka, kad jo gyvenamoji vieta bus ir mano su vaikuciu gyvenamoji vieta.
Ar po to nebus kokiu problemu del to, kad nuolatine gyv. vieta uzsienyje, pvz. isvezant vaika i uzsieni, gaunant lietuviska vaiko pasa?

Jei teisingai supratau klausima, tu nori suzinoti, ar gali deklaruoti Lietuvoje, kad gyveni uzsienyje?
Gali, uzpildai isvykimo deklaracija, ten yra punktas "numatomas adresas uzsienyje", sutikimu nei dokumentu nereikia, net nesu tikra, ar jie registruoja ta adresa, svarbu salis. Pavyzdziui kai veliau issiiminejau pazyma apie gyvenamaja vieta - man irase, kad mano gyvenamoji vieta - salies pavadinimas, nieko konkreciau

Keblumu deklaravus isvykima is Lietuvos siek tiek padaugeja. Lietuvoje daugelis reikalu tvarkomi pagal gyvenamaja vieta. Man teko keisti pasa del pavardes pakeitimo, tai is manes paeme asmens tapatybes kortele, sake gyvenantiems uzsienyje nepriklauso. Taip kad atvykus pasisveciuoti i Lietuva, neturiu Lietuvoje galiojancio dokumento.

Skambinausi i policija del vairuotojo pazymejimo pakeitimo i nauja, man atsiliepes policininkas paaiskino, kad turiu kreiptis i policijos komisariata pagal gyvenamaja vieta, o kadangi gyvenu ne Lietuvoje, is manes niekas Lietuvoj dokumentu nepriims. Tipo grizk i Lietuva, deklaruok adresa Lietuvoje, o tada ir kreipkis. As tiesa tuo nepatikejau, eisiu su jais gincytis pirmadieni mad.gif

Pasa vaikui gauti ne problema, nes islieki Lietuvos pilieciu net ir negyvendamas Lietuvoje. O vaiku vykimo i uzsieni tvarka kiek zinau negalioja, pasienieciui pateikus dokumenta, irodanti, kad negyvenate Lietuvoje.
Atsakyti
pratesiant Jukos isvardintus punktus:
negalesi registruoti automobilio pati viena, nes velgi yra reikalinga deklaruota gyvenamoji vieta.

Taip pat pasalpos, gimus kudikiui, yra tvarkomos pagal deklaruota gyvenamaja vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 18 balandžio 2004 - 11:16
Kaip supratau, vis delto geriau dar "pagyventi" Lietuvoj lithuania.gif
aciu
Atsakyti
Noriu paklausti kaip yra su vaiko gyvenamosios vietos deklaravimu? Vyras ir aš registruoti ten kur ir gyvename. Tik nežinau ar mums reikia kur nors užregistruoti ar deklaruoti vaiką?
Atsakyti
anksciau vaiko automatiskai deklaruodavo pagal mamos gyvenama vieta. O dabar kaip yra, tai net nzn - kiek ziuriu saskaitas, tai mazoji vis neitraukiama, nors jai jau virs metu. Bet pati eiti tikrai niekur nesiruosiu - tuo labiau, kad ir kam tai reikalinga?
Atsakyti
Iškilo klausimas ir man - mes pervažiavome iš kito rajono į Vilnių. Tuo pačiu ruošiamės deklaruoti gyvenamąją vietą Vilniuje. Vaikui dabar mokama vaiko auginimo pašalpa 93 Lt. Ar po naujos vietos deklaracijos nereiks važiuoti į Vilniaus savivaldybę ir tvarkytis popierius, kad jie mokėtų šią pašalpą?
Atsakyti
QUOTE (mamaLina @ 2004 04 18, 17:14)
Kaip supratau, vis delto geriau dar "pagyventi" Lietuvoj lithuania.gif
aciu

Gal ir geriau, bet nuolatiniai LR gyventojai cia turi moketi mokescius, taip kad.. nezinau wink.gif
Atsakyti