Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

Turejau cistas ant vienos kiausides, padare laparoskopija, lyg viskas susitvarke. kadangi tai prima mano operacija ir dar moteriska - buvau issigandusi ir prisigalvojusi visokiu nesamoniu - net vezi unsure.gif
Po poros metu atsirado tos cistos ant kt kiausides mad.gif ,ginekologe paskyre mercilona,padejo,po poro menesiu lyg dingo, echoskopija dare,nebuvo g.gif
Bet gi vel-prigasdino ohmy.gif ,sako sunku pastoti, o man jau pradeda vaidentis kad jau isvis per tas cistas neturesiu vaikuciu o dar +visokios bakterines vagineozes sad.gif
Papasakokite,kuri turi/turejo cistas,kaip issigyde,ar pastojote?
Atsakyti
pazistama turejo,kol vartojo kontrceptikus-viskas buvo ok,bet tik cistu atzvilgiu...jai paciai praktiskai jokie KT netiko...tik baigus vartot-atsirasdavo is naujo...ginekologe pasiule pastot,nes tipo tada dingsta. ji sekmingai pastojo,dabar jau 8 men jokiu cistu wink.gif
Atsakyti
Žiūrint kokios ten cistos. Jei tai diagnozavo kiaušidžių policistozę, tai pastoti iš tikro sunkiau. Ką siūlo ginekologai, tai tik kontraceptikai (jei tuo metu neplanuoji pastoti). Jei planuoji - tai jau kitas gydymas. Bet jei jokių hormoninių sutrikimų neturi, nemanau, kad bus labai sunku sulaukti 2.gif
Atsakyti
As turejau tas cistas ir tebeturiu smile.gif Policistines kiausides smile.gif O du vaikus pagimdziau, su pastojimu nebuvo absoliuciai jokiu problemu smile.gif

Pries pirma vaika nezinojau, kad jos ten yra, bet turbut buvo, nes ginekologai kazko niurnedavo apie hormonus ir sunkumus pastoti, ale kai tiksliai nepasake, kad nepastosi, tai as, to nezinodama, ir pastojau mikliai smile.gif Po to pora daktaru mane echoskopu ziurejo, abu pradejo mane ruost niuriai bevaikes daliai, kol neisaiskejo, kad siek tiek paveluotai, mat jau turiu vaika smile.gif Abu nustebo smile.gif Aisku, paskyre kontraceptiku, kuriuos naudojau ilgai ir pastoviai, bet va padariau pertraukele menesio laiko - ir stai jums prasom, antras vaikas smile.gif
Dabar vel ziurejo echoskopu, sake vel, kad pastojant gali kilt problemu... Cha laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 lapkričio 2004 - 11:43
Ac merginos uz nuomone ir palaikyma rolleyes.gif
Dar kokius metelius pusantru pagersiu ir bandysim 2.gif nors as dar netekejusi,bet kad 25 jau tuoj ir jau laikas butu ir noriu... 2.gif labai labai
Atsakyti
Na man irgi tos cistos tai atsiranda tai isnyksta, tik nezinau kokios rusies, bet greiciausiai geltonkunio ar folikulines. Su pastojimu tikrai nebuvo problemu, kaip tik dar "bajeris". Per apziura sako kad yra dvi cistos, viena net gimda "pritraukus" i desine puse. Pasiskaicius kad sunku pastot, ai ka cia nuodysi save hormonais. Vel po kiek laiko nueinu pas ginekologe - cistu nebera (pries savaite kita ginekologe dar mate viena).. Bet nesusergu, po 2 sav. pasidarau testa - nestumas yra smile.gif Nueinu apziurai, salia vaiko vel cista smile.gif Taip buvo ir su pirmu vaiku. Po 12 sav. kazkaip jos isnyksta, tik dabar svarbu kad neuzisuktu ta cista ir netruktu, nes butu persileidimas.
Atsakyti
Kurias issuade per laparoskopija - tai cia buvo dermoidines cistos,o dabar yra jos ar ne nzn,geriu kontraceptines.Reiks eiti pasitikrinti unsure.gif
Atsakyti
sveikutės,
Mano draugužei diagnozavo cistą ant kiaušidės, tai ji jau į paniką įkritus guodžiau ją kad nieko blogo, bet kai geriau pagalvojau pati nieko nežinau apie ją blush2.gif gal kas susidūrėt? kas tai yra? kaip gydytis?gal nuorodą internete kur plačiau parašyta žinot?
Atsakyti
pas mane buvo kiausides cista, padare laparaskopija, nu ir jau geguzes men. bus metai kai tfu tfu tfu nieko nera. Dabar bandysiu pastoti, tikiuosi viskas bus gerai. Cia aprasoma apie kiausidziu cistas
http://www.sveikas.l...23&id2=&linkID=
Atsakyti
Na as tik pradedu savo moteriska sveikata tirtis, nes nesenai mano pirmas planuotas nestumas baigesi persileidimu. Bijau kad nerastu kokiu baisybiu...

Sakykit, ar yra kokie nors simptomai, jei kiausidese kazkas netaip? Pvz ar pykina, lyg kaista, lyg maudzia... As taip jauciuosi dabar. Po abrazijos praejo poa savaiciu. Jau savaite nekraujuoju, bet gerai nesijauciu...
Atsakyti
pas mane irgi jos veisiasi. g.gif tiesa, jos ishnyksta po menesiniu.
gydytoja kaip gydyma siule kontraceptikus pagert, taciau nebegersiu to brudo. schmoll.gif
shiaip kazkokiu ypatingu pojuciu nejauciu, tiesiog ciklas nenormaliai ilgas buna ir link menesiniu man tai shona tempia. g.gif
kiekviena karta galvoju, kad pastojau, bet.... verysad.gif

antras gydymo variantas - pastoti. tai vat planuojam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuka @ 2005 02 21, 23:46)
Na as tik pradedu savo moteriska sveikata tirtis, nes nesenai mano pirmas planuotas nestumas baigesi persileidimu. Bijau kad nerastu kokiu baisybiu...

Sakykit, ar yra kokie nors simptomai, jei kiausidese kazkas netaip? Pvz ar pykina, lyg kaista, lyg maudzia... As taip jauciuosi dabar. Po abrazijos praejo poa savaiciu. Jau savaite nekraujuoju, bet gerai nesijauciu...



Na man tai sona ziauriai skaudedavo cry.gif ir kai paspaudi ta vieta irgi skaudedavo..Tfu tfu dabar lyg viskas susitvarke. Dar tiesa kraujas pasirodydavo laikas nuo laiko-tai man buvo sokas didziausias sad.gif
Atsakyti