Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliosios arbatos ekstrakto kapsulės

Pradėjau naudot žaliosios arbatos ekstrakto kapsules. Matyt, reklama ne visai atitolus nuo relybės. Energijos tiek daug, kad norisi visur bėgte bėgt, šokinėt. Net keista. Ar naudojat? Pasidalinkit patirtimi? Koks jums poveikis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 14 kovo 2007 - 14:46
Geriu ir aš ir vyras tokias kapsules. Tikrai jaučiasi poveikis. Vasarą jėgų natūraliai padaugėja, tačiau pavasarį sunku... Geriu po vieną kapsulę rytais, nes kai gėriau dar ir vakarais, tai negalėdavau miegoti koks darbingumas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2007 03 14, 14:46)
Geriu ir aš ir vyras tokias kapsules. Tikrai jaučiasi poveikis. Vasarą jėgų natūraliai padaugėja, tačiau pavasarį sunku... Geriu po vieną kapsulę rytais, nes kai gėriau dar ir vakarais, tai negalėdavau miegoti koks darbingumas buvo  smile.gif

Taip, vakare aktyvumą didina, todėl užmigt sunku. Aš geriu po 2 kapsules rytais kas antrą - trečią dieną. LIUKS thumbup.gif
Atsakyti
Geriu sias kapsules jau kokius 2 metus ir man thumbup.gif Kadangi pas mane anemija ir per mazas kraujo spaudimas, todel jauciu amzina letini nuovargi doh.gif Ir sios kapsules labai padeda, beje, jos skatina ir virskinimo procesus. Geriu viena kapsule ryte ir viena po pietu, darbingumas tikrai didelis smile.gif
Atsakyti
Mes naudojam jau treti metai latviškas Natur Pharma kapsules, vienoj kapsulėj 250mg arbatos ekstrakto. Kažkur skaičiau, kad viena kapsulė atitinka 10 puodelių pačios arbatos. Beje, mano aplinkinių labai daug kas tas kapsules naudojam, darbe prie kompų išdėliota, sakom, mūsų dopingas smile.gif
Atsakyti
O kiek jos šiaip kainuoja?
Atsakyti
Aš moku 13,70 už 60 kapsulių
Atsakyti
Radau info apie tas kapsules:
http://www.sanitas.l...etes/zaliosios/
Aš perku lietuviškas, "Sanito" gamybos. Pakuotėje yra 60 kapsulių, kaina apie 17 Lt.
Atsakyti
Lietuviškos 200mg, latviškos 250mg, skirtumas tik toks.
Aš šitas geriu Aptiekas produkcija
Atsakyti
o gal kam nors padėjo ir svorį metant? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 14, 16:42)
o gal kam nors padėjo ir svorį metant?  bigsmile.gif

Kakuriame iš forumų apie lieknėjimą skaičiau atsiliepimus, kad padeda.
Atsakyti
idomu , idomu gal ir aš kada išbanysiu. Mes su vyru tai beveik vien žaliąją arbatą geriam, kikevienąkart po puslitrinį puodelį, bet juk 10 puodukų į dieną tikrai neišgeriam.
Papildyta:
Bet man svorio kaip tik reik priaugt, o ne mesti ax.gif
Atsakyti