Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės

turbut jau supratot apie ka sneku. nu ir dabar sugalvojau kad reik man tos rozes zydros butinai, bet parduotuvese niekur neradau. gal zinot kur man ja rasti arba kaip ja pasidaryti, gal turit ideju bent jau kur ja pirkt, gal kur matet kaune?

pasidaryciau ir pati, bet nesuprantu is kokios cia medziagos reiktu? nes man reikia prie mini sijono ant kokio dirzelio prideciau... g.gif

laukiu jusu ideju clap_1.gif
Atsakyti
galiu pasiulyt megztos rozes schema ... Tokia tik dvigubai ar net trigubai mazesne nusimezgiau prie megztinio atskiromis rankovemis (apie toki kalbama mezginiu moterims temoje 3-4 psl...)

newyear.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo afera: 19 gruodžio 2004 - 22:10
afera, efektnas megztukas. Laaaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
na stai pagaliau "atkasiau" viena is rozes darymo variantu (zinau,kad ir kita turejau bet kur g.gif laugh.gif )
cia skiriama dovanu pakavimui ir daroma is juosteles bet.... paemus norima medziagele ir pasitreniravus iseis tokia pat rozele ir rubu papuosimui thumbup.gif
beje,kotelis nebutinas,galima iskart zieda sukti wink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Afera, gal gali kiek patikslinti, kaip ta rožė gaminama. Ar čia tik lygi juosta norimo pločio mezgama, o paskui išraitoma, ar kažkaip kitaip?
Ačiūkas
Atsakyti
Vakar Magnuse (Kaune azuolyne) maciau labai graziu roziu. Tik neradau melynu. Buvo tokios grazios zalios, po 15Lt taip varciau varciau ziurejau ziurejau, bet kad neturiu prie ko derint visai, tai ir nepirkau sad.gif
Atsakyti
Ir man butu idomu gal dar kokiu yra variantu pasidaryt rozes...nesusukamas .
Man buvo padare tokia is rozinio lino vasara..Tiesiog prikarpyta kazkaip daug skirtingo dydzio geliu (taip kaip vaikai piesia pvz. su 6 lapeliais) ir visos susiutos i viena, o viduriukas pvz. koks karoliukas didesnis ar dar kas, jas sutvirtina..
Tai linas toks biski pabrizgo , pasiraite..tai labai originali gele atrode smile.gif
Man ir siaip labai grazu, atgyvina ruba ir mielai pati prisidaryciau ivairiu...
O ta megzta tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2004 12 20, 15:06)
Afera, gal gali kiek patikslinti, kaip ta rožė gaminama. Ar čia tik lygi juosta norimo pločio mezgama, o paskui išraitoma, ar kažkaip kitaip?
Ačiūkas


as mezgiau lygia juosta, o paskui bandziau raityti pagal ta duota schema g.gif , gavosi panasiai ir visai graziai smile.gif ... Ir dar pridejau du vaseliu nertus lapelius , man pasirode, kad bus graziau rolleyes.gif ...
Atsakyti
Na stai radau labai nuodugnu aprasyma su paveiksleliais kaip padaryti roze.Manau po sito mokymo kursu pabandyt susigundys ir niekad nebandziusios ir kaip sako nieko nemokancios. Nors mokoma roze daryti is juosteles kaip jau kazkada minejau galima imti bet kokia medziagele. Sekmes!!!
http://www_wyldwmn_c.../rose1step1.htm
Atsakyti
gal kam teko daryti tokiu panasiu kaip seniau buvo daromos vestuvem nes tos geles prisegamos turetu but daromus tokiu pat principu???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Keliu į viršų kaip pasidaryti rožes ant rankinuko.
Atsakyti
Mačiau įvairių dydžių ir įvairių spalvų rožyčių Kaune, stoties turguje, kioskeliuose kur siūlai, įvairūs pakabukai. ax.gif ax.gif
Kaina: nuo 3Lt
Paprastos, bet pakankamai gražios ax.gif ax.gif
Atsakyti