Įkraunama...
Įkraunama...

Greitpuodis

Sveiki, po savaitės skubiai reikia dovanos -greitpuodžio. Tačiau susidūriau su problema, kažkada turejau baltarusišką, senovinį ir jis man buvo thumbup.gif Tačiau dabar nieko panašaus nerandu. g.gif
Todėl papasakokit , prašau, kokios firmos turite? kokia kokybė? kiek kainavo? ir kur pirkote?

gal ir daugoka klausimu, bet buvau Berghof firminėj, tai jie ten turi ir kazkokių kinietiškų kaina 186 atrodo, bet pardavėja sakė, kad nekokie (gal norėjo, kad brangesnius pirktume), Bergner atseit didziausias pasirinkimas yra pamenkalnio gatvej, nuvaziavus radau tik 1 greitpuodį, ir tas pasirodė kažkoks skystas, nu ne toks kaip senieji - rusiški.

Gal perdaug noriu, bet reikia dovanos mamai jubiliejaus proga wink.gif

P.s. veiksmas Vilniuj, kitur nuvažiuot neturiu galimybės.
Atsakyti
Turiu Fagor firmos greitpuodį, tikrai labai geras dalykas. thumbup.gif Pirkau TAIP LENGVIAU parduotuvėje, nes kitur Fagor technika neprekiauja. Tiesiog pirkome šaldytuvą irgi Fagorą ir akys užkliuvo už puodų, kuriems tuo metu buvo taikoma 20 proc, nuolaida. Puodų tuo metu nereikėjo, bet greitpuodžiu rimtai susidomėjome. Dabar esu labai patenkinta. Kainavo jis apie 140 su nuolaida.

Tikiuosi mama bus tikrai patenkinta gavusi tokią dovaną. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
radu baltarusiską clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule @ 2005 01 07, 15:11)
radu baltarusiską clap.gif


Kur radai? Kiek mokėjai? Ir kas do velnias tas greitpuodis? blink.gif
Atsakyti
parasiau i asmenine.
Atsakyti
QUOTE(Ingule @ 2005 01 14, 19:06)
parasiau i asmenine.


Ingule, parasyk ir man wink_3.gif
Atsakyti
Baltarusiska radau kalvariju turgavietej, parduotuvelej, mokejau 130lt
Atsakyti
Mano dailioji pusė irgi užsinorėjo greitpuodžio. Noras labai praktiškas ir visiems naudingas essen.gif , todėl negaišdamas pradėjau dairytis.
Pas mus Berghoff puodai jau labai seniai (gal 7 metai) smile.gif
Šeimininkės giria, atrodo gražiai (močiutė sakydavo - blizga kaip katino p...) todėl kai Kauno Elix'e radau Berghoff greitpuodį (žr.http://www.berghoff-...re-cooking.html, tą, kur 5 dalių)- daug nesvarsčiau ir nupirkau.
Nepigu - 300 Lt, bet patogi komplektacija: 10 litrų greitpuodis, kurį gali naudoti kaip paprastą puodą (yra stiklinis dangtis), 3 litrų keptuvė, kurią gali naudoti kaip mažesnį greitpuodį, ir dar indėklas gariniam gaminimui.
Atrodo - saugus: darbinis vožtuvas, avarinis vožtuvas, užraktas, ir dar kažkas nuo blogo dangčio uždėjimo.
Ir kaip sykis tinka prie kitų puodų. Išbandžiau su vandeniu - viskas veikia.
Dabar laukiu savaitgalio - brangioji prižadėjo atlikti bandymus su tikrais produktais essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Ir aš gavau dovanų greitpuodį. Tik... nemoku juo naudotis... blush2.gif Patarkit! help.gif
Atsakyti
o koki gavai?
Atsakyti
Aš net gerai ir nežinau, bet man rodos rusišką. 4u.gif Puodas blizgantis, dar jį ten reikia susirinkti, nes jis išardytas. Mačiau yra dangtis, rankenėlės, kažkoks "švilpukas"... 4u.gif Koks to puodo veikimo principas? blush2.gif
Atsakyti
Na naudojimas tai jo paprastas. Idedi tai ka nori virti, uzpili vandeniu, sandariai uzdarai, uzkaiti biggrin.gif
Kai puodas uzverda, pradeda svilpti, tada sumazini ugni, uzspaudi svilpuka, kad nebesvilptu. Paverdi koki pusvalandi ir palieki, atidarineji, tik tada, kai atsala puodas.
Sakykim jautiena as paverdu apie 40 min, ir palieku. Puodo veikimo principas toks - kadangi garai niekur neiseina, verda greiciau viskas.
Na , gal kiek padejau rolleyes.gif
Atsakyti