Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Vilniuje

Sveikos, nesciukes,

Gal galite pasidalinti savo patirtimi apie kursus nesciosioms, sveikatingumo mokyklas- ar reikalingas, naudingas reikalas.

Mane labiau domina kursai Kaune, o ypac R.Semetos sveikatingumo mokykla nesciosioms - gal kas lankete, ar lankote.


------------------------------

Administracijos informacija:

user posted image

Dėmesio!
Visoms turinčioms supermama.lt klubo nuolaidų korteles ir ketinančioms jas užsisakyti: su klubo nuolaidų kortele Mokymai jauniems tėvams motinystės ir tėvystės mokykloje "Sveika pradžia" kainuos 15 proc. pigiau!

Apie mokymus skaitykite va čia:

Apie SUPERMAMA.LT KLUBO NUOLAIDŲ KORTELĘ skaitykite čia:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperMama: 19 liepos 2007 - 12:53
As lankiau Semetos kursus Vilniuje ir visoms besilaukiancioms patariu. Ten tiesiog viskas pasidaro aisku.
Taip pat buvau viena diena nuejusi i Jurgos kursus (vilnietes turetu zinoti. Ji propoguoja gimdyma vandenyje). Bet jie buvo ne mums su vyru, nes mes pasijutome kaip kokioje sektoje. Taip pat apsilankiau Seskines poliklinikoje, bet ten nuejau is neturejimo ka veikti, bet galiu drasiai sakyti, kad jei pries tai pas Semeta nebuciau palankiusi tai tikrai buciau nieko nesupratusi apie ka vyksta kalba.
O Semetos kursai bent jau Vilniuje kainavo praeita rudeni 180 litu. ir i juos patariu eiti tik su vyru.
Atsakyti
Alfa o kada tu kursus lankei?
Ir kur tu gyveni? Seskinej gal? NEs as irgi apie seskine spoliklinikos kursus gidejau kad "pavirsutiniski ir neaiskus" nors desto geri gydytojai (-jos). Bet matyt tame ir reikalas kad gydytojos, o ne destytojos. :smile.gif
Atsakyti
Semetos kursus as lankiau lapkricio gale, o i Seskines poliklinika ejau po Naujuju metu. Apie gimdyma pasakojo tokia pagyvenusi gydytoja (neatsimenu pavardes). Ji gal viska ir teisingai papasakojo, bet labai neissamiai. Tiesiog buvo idomu palyginti tai ka ji sake, su Semeta. Paskaitoje apie maitinima buvo parodyti visiems zinomi du filmai (juos ir pas Semeta rode), po tu filmu atejo akusere ir paklause ar viskas aisku. Kur ten nebus aisku, kai visi neaiskumai prasideda po gimdymo. Ir tu klausimu tiesiog nekyla. Na ir buvau toje paskaitoje, kuri vyksta karta per menesi apie kudikio prieziura- gavome dovaneliu. Visai idomi ta paskaita buvo - apie viska greitai ir apibendrintai.
O as pati gyvenu Pilaiteje.
Atsakyti
Mano aplankyti "valdiski" nesciuju kursai Antakalnio moteru konsultacijoje( pries du metus) kazkoks grynas nesusipratimas:
atejo gydytoja is Nuko, atsinese reklaminiu megineliu kosiu ir arbatu ir kalbejo visa valanda. Kosmaras ir tiek..

Vilniuje be Semetos nesciuju kursu veikia dar keli:
Seimos medicinos centre Pylimo g. - susideda is triju daliu, gali lankyt visas arba po viena. Mokami
Seimos planavimo centre - nemokami, jei nemeluoju
Anksciau rinkdavo grupes ir Paramos vaikams centras Zveryne. Dabar nezinau.
Na dar yra Jurgos Svedienes nesciuju kursai tiems, kurie noretu gimdyti namuose..
Atsakyti
Manau tikrai verta (as cia parasiau ir i skyreli apie ankstyvaji ugdyma). Juolab kad gerai ne tik tau paciai (pasirengi gimdymui, susitvarkai gyvenimo su pilvu ritma, ir t.t.) bet ir VAIKUI - cia n zurnalu rase apie teigiama poveiki intelektui, sveikatai ir t.t. As pati buvau ir pas Semeta, bet paskui lankiau mamos muzikos mokykla naujininku poliklinikoje. Ten mes daugiau praktika uzsiiminejom: pacios dainavom spec daineles, grojom, pratimus atlikinejom kartu su vyrais, piesem. kas be ko, daug info apie sveika mityba, gyvensena, psichologija. Man, pvz, patiko klausytis muzikos pagal spec programas: atsipaiduodavom, kalbedavom man rupimom temom.
Taip kad pasistenkit savo vaiku labui!
biggrin.gif
Atsakyti
Gelyte, norejau paklausti del mamos muzikos mokyklos Naujininkuose. Kas cia per daiktas? Kaip i ji pakliuti? Ar kainuoja? Labai idomiai aprasyta. Plius nemoku jokiu spec. daineliu vaikams smile.gif, noreciau pasimokyti...

Del Semetos kursu: buvau sia vasara. Kaina ta pati - 180 Lt. Buvome su vyru ir abu likome labai patenkinti.
Papildomai buvome Seimos medicinos centre, tema apie nestuma - is tikruju, sie kursai man pasirode gerokai silpnesni ir pavirsutiniski nei Semetos...
--------------
23 sav.
Atsakyti
Limbute,
pakliuti i Mamos muzikos mokykla gali manau visi (t.y. visos nescios smile.gif) As suzinojau is zurnalo, pasiskambinau, nuejau i Naujininku poliklinika uzsiregistruoti (4 aukstas, pas direktores sekretore). Sie kursai aisku yra mokami - 200lt menesiui, t.y. 3 kartai per savaite po 3 val. Detalesne info yra adresu www.mmm.tik.lt, bent jau toki esu nurodziusi kelioms draugems... Ten turetu buti visi kontaktiniai duomenys. Pasiskambinusi galetum suzinoti tiksliai apie tas spec daineles ir kita veikla. wink.gif
Atsakyti
Mano viena drauge labai agituoja eiti i JURGOS ŠVEDIENĖS kursus, labai jau giria. Butu idomu isgirsti atsiliepimu. Bet kokiu atveju as galesiu eiti tik lapkricio antroje puseje - dabar mokslai spaudzia.
Atsakyti
Na, ar nebevaikstote niekas i kursus? tongue.gif
As tai turejau toki nora, pasiskambinau Semetos kazkokiai akuserei, tai po pokalbio su ja visas noras isgaravo mad.gif Taip "maloniai" su manim pakalbejo, kad neklauskit... Gal moteriskei PMS'as ar klimaksas, ar siaip kazkuo gyvenime nepatenkinta, bet su ja susidurti daugiau neturiu jokio noro. Ar ji ten buna tuose kursuose, ar vienas Semeta viska desto?
Man jau 8-tas menuo i pabaiga, kazkaip nelabai jau aktualu klausytis apie nestuma, tuo labiau, kad issedeti tikrai butu sunku, bet kaip supratau, jei jau nori lankyti, privalai isklausyti viska.
Atsakyti
Turbut pataikei kabetis su Kristina, kuri irgi padeda Semetai vesti tuos pacius kursus bei gimus leliukui praktiskai namie rodo masazus, manksteles ir nardinimo pratimus, o Semeta tik stebi procesa. biggrin.gif Na, is tikro Kristina yra labai kategoriska ir griesta moteriske, kelios mano drauges karta su ja susidurusios telefonu ar issikvietusios i namus del mankstu, irgi nebenorejo daugiau bendrauti. dry.gif Taciau tai turbut priklauso nuo kiekvieno zmogaus. As asmeniskai lankiau daug visokiu kursu pries pora metu Kaune ir esu patenkinta. Nieko blogo nuo to nebus, o kad gausi informacijos apie tai, kas taves laukia - juk reali nauda. Ir Semeta patiko, nors ne viskas man buvo priimtina, ka jis snekejo, bet juk is gausybes informacijos gali issirinkti tai, kas tau priimtiniausia. Ir mano vyras dziaugesi daug suzinojes, ko nezinojo ir suprates ka jam reikes daryti. laugh.gif Taip pat labai daug geru zodziu galiu pasakyti ir apie "Mamos mokykla" Aukstaiciu g. http://www.gyvybe.lt/mm/mm.html. Mes iki siol su jom ir musu leliukais palaikom rysi, nuostabios destytojos! Vaiksciojau kursus ir moteru konsultacijoje Krikscioniskuose: labai sausai, trumpai, drutai - taciau jei nieko nezinai, taipogi labai naudinga.
Atsakyti
QUOTE (Linda @ 2004 01 23, 16:24)
Na, ar nebevaikstote niekas i kursus?  tongue.gif
As tai turejau toki nora, pasiskambinau Semetos kazkokiai akuserei, tai po pokalbio su ja visas noras isgaravo mad.gif  Taip "maloniai" su manim pakalbejo, kad neklauskit... Gal moteriskei PMS'as ar klimaksas, ar siaip kazkuo gyvenime nepatenkinta, bet su ja susidurti daugiau neturiu jokio noro. Ar ji ten buna tuose kursuose, ar vienas Semeta viska desto?
Man jau 8-tas menuo i pabaiga, kazkaip nelabai jau aktualu klausytis apie nestuma, tuo labiau, kad issedeti tikrai butu sunku, bet kaip supratau, jei jau nori lankyti, privalai isklausyti viska.

Na tikrai su Kristina susidurei... biggrin.gif Kartais tikrai griezta pasirodo, ir gana kategoriska, bet nekriepk demsio, as nuejau i kursus ir ji man patiko, net labai.
O del kursu kainos tai teks butewnt su Kristina tartis rolleyes.gif , ji ten tuos visus reikalus tvarko. As nebuvau vienoj paskaitoj, apie nestumo pradzia (jau ruosiausi gimdyt rolleyes.gif ), tai nemokejau tu 45Lt, atrodo, kiek pamenu unsure.gif
Atsakyti