Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Stai musu nauji namuciai, kai uzbaigsim ana tema, prasom visas cia 4u.gif
Senos temos:
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
drinks_cheers.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 27 balandžio 2007 - 18:41
na rašau į naują temą. Čia žadėtos nuotraukytės iš mano akmenyno ax.gif blush2.gif bigsmile.gif
http://i166.photobuc...ed/P4271160.jpg
http://i166.photobuc...ed/P4271162.jpg
http://i166.photobuc...ed/P4271161.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma27: 28 balandžio 2007 - 18:49
QUOTE(vilma27 @ 2007 04 28, 19:45)
na rašau į naują temą. Čia žadėtos nuotraukytės iš mano akmenyno  ax.gif 

Nu gražūs ir įspūdingi Jūsų akmenys thumbup.gif
O veja tai ir tokia ne labai lygi blush2.gif Čia tipo noriu pasiguosti,kad ne pas mane vieną visa duobėta. cry.gif

Tikriausiai jolaxus teisingai pastebėjo,kad drėgnas gruntas,nes pas kaimynę nors ir vejos nėra bet po žiemos ir duobiu doh.gif kurių anksčiau nebuvo.
Kad pjauti kryžmai ir pilti žemes,tai man taip visą veją reikia pakelti kaip kilimą ir papilti,nes lygios vietos nėra schmoll.gif tai geriau vėlai rudenį ant viršaus užpilsių žemes,gal tuomet jau nesušus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 04 28, 20:16)
Nu gražūs ir įspūdingi Jūsų akmenys  thumbup.gif
O veja tai ir tokia ne labai lygi  blush2.gif  Čia tipo noriu pasiguosti,kad ne pas mane vieną visa duobėta. cry.gif

Tikriausiai jolaxus teisingai pastebėjo,kad drėgnas gruntas,nes pas kaimynę nors ir vejos nėra bet po žiemos ir duobiu  doh.gif  kurių anksčiau nebuvo.
Kad pjauti kryžmai ir pilti žemes,tai man taip visą  veją reikia pakelti kaip kilimą ir papilti,nes lygios vietos nėra  schmoll.gif  tai geriau vėlai rudenį ant viršaus užpilsių žemes,gal tuomet jau nesušus  ax.gif

Pilk dabar kai zole auga, nes rudeni 100 procentu susus. Dabar tikimybe mazesne.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 04 28, 20:49)
Pilk dabar kai zole auga, nes rudeni 100 procentu susus. Dabar tikimybe mazesne.

aciuks.gif
Kai auga tai išlys pro tas žemes,o ant žiemos gal tikrai sušus ax.gif
Atsakyti
Geliu myletojos, ana tema dar neuzdaryta schmoll.gif Griskime ten, nes gausim velniu nuo moderatoriu blush2.gif
Atsakyti
sveiki, mes su vyru atliekame apzeldinimo darbus: veja, alpinariumai, dekoratyviniai kriokliai, augalu sodinimas.klaipdeje.
del informacijos rasykit i az

Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2007 04 29, 22:53)
sveiki, mes su vyru atliekame apzeldinimo darbus: veja, alpinariumai, dekoratyviniai kriokliai, augalu sodinimas.klaipdeje.
del informacijos rasykit i az

Nu nereklamuok kiekvienoj temoj, jau skaitem zinom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 30 balandžio 2007 - 10:26
Labukas 4u.gif ,
Kaip smagu , žiūriu nemažai nuotraukyčių pridėta thumbup.gif wub.gif
Wolke o kur čia toks gėlynas yra g.gif
Atsakyti
Kaip grazu pas silinge tai sakes, saunuolyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šilnge ir ko dabar slepei taip ilgai toki grozi nuo musu unsure.gif
"Grazu" pasakyti butu per silpnai, ziuri ir akis dziaugiasi, o dar turbut smagu buti kai aplinkui toks grozis wub.gif thumbup.gif

O dabar as biski ilisiu su savo pomidorais blush2.gif hihihi.gif Vienas is bijunu kelintus metus daro toki poksta - sukrauna pumpurus, mazycius tokius, ir jie isdziuna nespeja issiskleisti. Na taip...as tuos bijunus daznai persodindavau, kelis metus is eiles, taciau kiti tai krumai zydi kuo puikiausia, ir dabar pumpurai matosi dideli, o sis ziuriu vel mazucius turi unsure.gif
Kame reikalas? g.gif Visi auga vienoj vietoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju-Ju: 30 balandžio 2007 - 16:16
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 30, 17:13)
Šilnge ir ko dabar slepei taip ilgai toki grozi nuo musu  unsure.gif
"Grazu" pasakyti butu per silpnai, ziuri ir akis dziaugiasi, o dar turbut smagu buti kai aplinkui toks grozis  wub.gif  thumbup.gif

O dabar as biski ilisiu su savo pomidorais  blush2.gif hihihi.gif Vienas is bijunu kelintus metus daro toki poksta - sukrauna pumpurus, mazycius tokius, ir jie isdziuna nespeja issiskleisti. Na taip...as tuos bijunus daznai persodindavau, kelis metus is eiles, taciau kiti tai krumai zydi kuo puikiausia, ir dabar pumpurai matosi dideli, o sis ziuriu vel mazucius turi  unsure.gif
Kame reikalas?  g.gif Visi auga vienoj vietoj.


Su bijūnais ir man buvo taip,kai pasodinau nežydėjo ,po metų vėl persodinau-nežydėjo,tai kaimynė pamokino kad nekilnočiau jų,tai dabar jau kelinti metai labai gražiai žydi. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti