Įkraunama...
Įkraunama...

Nušalusios rankos

Labas mielos panytes ir moterytes wink.gif
pirmiausiai tai sveikinu su mamos diena 4u.gif
turiu toki galvos skausma... saltas kaip varles rankas. cia dar palyginus nieko, nes jau pripratau ne tik as bet ir visi draugai zino kad tokios saltos ir jau nebesistebi.. bet kas man baisiausia, ir visuomet slepiu rankas jei esu kompanijoje, ir net pats graziausias manikiuras nepagerina padeties, nes jos igave SLYKSTU melyna atspalvi angel_sadangel.gif
kazkur skaiciau kad gelbsti parafino voneliu proceduros. tik galvoju ar cia ne reklaminis triukas... gal jau esate bande sia procedura, ar siaip kovoje su melyna ranku oda?.. g.gif
Atsakyti
O nerukai? nes nuo to galunese suprasteja kraujotaka..
Atsakyti
Man irgi tas pats sad.gif Tik dar dermotolgė man pripažino alergiją šalčiui blink.gif Aš atradau, kad man per šalčius padeda kremai, kurių sudėtyje yra glicerino... ax.gif
Atsakyti
mano irgi rankos daznai kaip varles saltos blush2.gif kazkada buvau skaicius, kad reikia voneles kazkokias daryti (dabar net nepamenu kokias). buvau jas dariusi. bet kai nepadejo, tai ir meciau ta reikaliuka. del to kad saltos, dabar ir nebesuku sau galvos. vasara buna siltos hihihi.gif

o kad melynos tai unsure.gif gal tu jas buvai vaikysteje ar kada nors nusalusi g.gif gal del to tas melynumas unsure.gif
Atsakyti
Ir aš turiu šią ''bėdą'',tika pas mane ir kojos šaltos(mažiausiai val.reikia kol atšils), doh.gif Ir šiaip pamėlynuoja ne tik rankos,bet ir veidas(ypač lūpos ir tose vietose kur kažkada buvo spuogeliai)...nerealiai erzina,nes tik išeinu į lauką (ar patalpoj šalta)ir būnu pamėlus verysad.gif Tiesa,kol laukiausi ir po sūnaus gimimo rankos truputį pasitaisė,seniau net violetinės tokios buvo verysad.gif
Atsakyti
As irgi turiu tokia beda, sla ne tik rankos, bet ir kojos.
Rankos tai net pamelynuoja nuo salcio, o cia kaip silciau buvo tai as vaiksciojau su pirstinem lotuliukas.gif ir visi i mane kreivai ziurejo blink.gif
Atsakyti
mano rankos ir žiemą ir vasarą mėlynos ax.gif buvau kažkada seniai nušalusi tai dėl to taip ir yra.kiek esu girdėjusi pagrindinė šaltų ir pamėlusių rankų priežastis yra kraujotakos sutrikimas. o kaip gydyt tai net neįsivaizduoju. man tai mano visad pamėlusios rankos diskomforto nesukelia. svarbiausia reikia žiemą saugoti rankas po šiltom pirštinėm, bet šita ir taip visos žinot lotuliukas.gif
Atsakyti
ech, ne vasaros metu mano galunes:ir rankos ir kojos buna ledines verysad.gif tik kas keisciausia,kad kraujo apytaka pas mane yra tikrai ne leta...ir tu ikirsk, zmogau, kodel cia taip yra... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievaa @ 2007 05 23, 11:14)
ech, ne vasaros metu mano  galunes:ir rankos ir kojos buna ledines verysad.gif  tik kas keisciausia,kad kraujo apytaka pas mane yra tikrai ne leta...ir tu ikirsk, zmogau, kodel cia taip yra... blink.gif

gali buti ne leta, o tiesiog taip prasta... na siredele nebenuvaro kraujo iki paciu galuniu...

o man tai kojos visada sala... tai ziema buvau nusipirkus toki kremuka sildanti.. droge buvo. tai vakare pries einant miegot issitepdavau, greiciau susildavo kojos ir del to uzmigdavau gericiau mirksiukas.gif gal ir rankom tiktu... g.gif
Atsakyti
as tai toki netradicini buda bandziau: su putuku pries eidama pasisildydavau, issisildydavau patalus- ir mars i lovyte lotuliukas.gif o koki tu cia krema buvai nusipirkus? g.gif
Atsakyti
vat turiu problemėlę rankos, kojos nuolat šaltos, atrodo pačiai nešalta, bet ...
Atsakyti
QUOTE(slinke @ 2008 09 23, 19:41)
vat turiu problemėlę rankos, kojos nuolat šaltos, atrodo pačiai nešalta, bet ...


greiciausiai tavo zemas spaudimas, suletejusi kraujo apytaka. Pas mane tas pats, bet jau nuo vaikystes, tai seniai pripratau, kad galunes saltos net karsciausia diena (ir nosies galiukas blush2.gif ). Tinka viskas, kas kelia tonusa: kontrastinis dusas, sportas ir deja, kava biggrin.gif
Atsakyti