Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

sena tema čia

toliau šnekame apie šiuos medelius
user posted image


p.s. gal gėlytės šeimininkė nesupyks,kad pasinaudojau jos foto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringyte: 11 gegužės 2007 - 09:49
Pastebejau kad mano pinu medi kazkas uzpuole. Zodziu tokie mazi mazi, aguonos grudu dydzio balti padareliai daugiau zemeje ir sokineja. Kas cia gali buti? kuo patartumete palaistyti kad isnaikinti tuos parazitus, nes pora lapu pagelte yra.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 05 11, 15:04)
Pastebejau  kad mano pinu medi kazkas uzpuole. Zodziu tokie mazi mazi, aguonos grudu dydzio balti padareliai daugiau zemeje ir sokineja. Kas cia gali buti? kuo patartumete palaistyti kad isnaikinti tuos parazitus, nes pora lapu pagelte yra.

pabandyk paliet kalio permanganatu.. net nzn. o lapai gelsta nes perlieji.
Atsakyti
sveikutes. pagaliau ir i mano kiema atejo svente - gavau dovanu pinigu medi biggrin.gif ir visai nemaza, o gan didoka thumbup.gif .bet vat iskilo toks klausimelis. pastebejau, kad koteliu apacioje yra kazkokiu rudu sudziuvusiu, na net nezinau, kaip pavadinti, lapu ar panasiu i svoguno lukstus liekanu. tai dabar mastau, ar galiu jas pasalinti, t.y. nuimti.nusiima lengvai, bet ar medeliui nepakenks? g.gif kaip manot?
Atsakyti
Labai grazi nuotrauka, o koks ziedas wub.gif

irgi turiu toki medeli, bet turiu beda verysad.gif visi lapeliai lipnus ir su juodais taskeliais unsure.gif ka daryti? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Nespejau senoje temoje pasisakyti,kad ir maniskis labai sparciai auga, todel visai tiketina,kad po poros metu gali buti irgi toks didelis...
Gerai,kad nama nusipirkom... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kpkc,o tavo pirma irgi maziukas buvo,ar iskarto dideli gavai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atgaja @ 2007 05 11, 08:39)
Kazkaip nenoriu tikėti, kad yra skirtingų rūšių, juolab, kad savojo rūšies irgi nežinau. O augo jis pas mane erkeryje, kur saulės gaudavo iš trijų pusių, o ir pats erkeris pietinėje pusėje. Visąlaiką augo universalioje žemėje ir jei ne šis forumas net neįtarčiau, kad jį reikia sodinti kaktusų žemėje. Tai va, nei burtų, nei paslapčių neturiu. Pastebėjau tik vieną dalyką, kad jei jis pasodintas perdideliame inde, tai tada jis neleidžia lapų, o ko gero, visą energiją skiria šaknims. Maniškis dažniausiai augo, aplinkinių nuomone, per mažame vazone, gal todėl jo ir šakos išėjusios daugiau į šonus, o ne stiebiasi aukštį. Esu girdėjusi, kad šie augalai mėgėjai susprogdinti permažus vazonus. Nu man taip nebuvo atsitikę. Kadangi, man jo dydžio per akis, tai dabar pasodinau į l.didelį vazoną, bet žiūriu, vėl trys lapai kalasi...


Maniskis jau 2 menesiai kaip persodintas i dideli vazona, ir neauga visai sad.gif persodint daznai irgi nesinori, tai ir laukiu, gal pagaliau prades augti...

QUOTE(Lalaa @ 2007 05 11, 20:22)
Labai grazi nuotrauka, o koks ziedas  wub.gif

irgi turiu toki medeli, bet turiu beda  verysad.gif visi lapeliai lipnus ir su juodais taskeliais  unsure.gif ka daryti?  4u.gif


Nebusi skydamariu pasigavus? Pabandyk ta taskeli nukrapstyti, jeigu nusikrapsto, tai greiciausiai skydamariai ir bus... Reikes Actara laistyt arba as dar su Schultz berods naikinau, bet jis virs 20Lt kainuoja, Actara - 4Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
mano piniguotis kad auga, kad bujoja wub.gif gražu žiūrėti , o auga saulėtoj pusėj, tik labai jau jis į vieną pusę tą saulės palinkęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 12, 13:56)
mano piniguotis kad auga, kad bujoja  wub.gif  gražu žiūrėti , o auga saulėtoj pusėj, tik labai jau jis į vieną pusę tą saulės palinkęs  g.gif


Maniskis irgi palinkes buvo, tai apsukau biggrin.gif
Ir irgi ant saules stovi dabar, bet kad augtu, tai nea schmoll.gif
Atsakyti
Frosted, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 05 12, 13:05)
Maniskis irgi palinkes buvo, tai apsukau biggrin.gif
Ir irgi ant saules stovi dabar, bet kad augtu, tai nea  schmoll.gif


Nezinau ar tiesa sake geliu pardej,kad megsta siaurine puse ir nepatinka jam saule mirksiukas.gif
Atsakyti
jei apsuku, tai žaliuzės nebeužsidaro normaliai (vertikalios), tai nebežinau ką daryt, o per kiek laiko jis išsitiesina g.gif
Atsakyti