Įkraunama...
Įkraunama...

Anginos operacija

Man paciai daznai uzkyla angina (letine), temperatura visada buna neauksta, bet be ntibiotiku neapsieidavau. Dabar jau 3 kartus issigydziau homeopatiniais, bet visus tris kartus labai kibo i sirdi... blink.gif Viena gydytoja siule issioperuoti angina, o kita (loriste) - jokiu budu nesioperuoti, nes tipo pas mane sukylantys streptokokai (kurie sukelia angina) gyvena zarnyne, ir svarbu yra kontroliuoti ju kieki ten. O isoperavus angina jie gali persimesti i plaucius ir dar kur kitur ir pridaryt dar daugiau zalos...
Gal kam yra isoperuota angina ir gali pasidalint patirtim - ar issioperavus problemu nebera, ar vistiek yra? Zodziu, dabar esu ant apsisprendimo ribos ir nezinau ka pasirinkt... sad.gif
Atsakyti
As operavausi budama 18 m ir tikrai be reikalo - nes daznai skauda gerkle,uzkimstu, gal todel tapo pazeidziami mano plauciai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2005 01 14, 21:07)

Gal kam yra isoperuota angina ir gali pasidalint patirtim - ar issioperavus problemu nebera, ar vistiek yra? Zodziu, dabar esu ant apsisprendimo ribos ir nezinau ka pasirinkt... sad.gif


Tikriausiai veiksminga, kai operuojama vaikystėje
Atsakyti
Man išoperavo 17 metų, bet jau labai reikėjo, nes ir širdelę paveikė. Viskas thumbup.gif
Širdis nebekankina, dusulio priepuoliai baigėsi. Angina nebeatsinaujino. Tiesiog labai save saugojau, kad neperšalčiau. Ir nepasakyčiau, kad kosėju dažniau nei namiškiai. Nežinau kaip tau, bet man jau kitos išeities nebuvo. Sirgdavau po kelis kart per metus.
Atsakyti
Man isoperavo 16-17 metu, angina sirgdavau daznai ir ilgai, 2-3 kartai per menesi saltuoju metu laiku. Prasidejo problemos su sirdimi, sanariais, temperatura pastoviai apie 37'C... Trauktis nebuvo kur blink.gif
Issioperavus viskas susitvarke thumbup.gif
Geriau neprisizaisti, juk letine angina - tai pastovus uzdegimas organizme, komplikacijos nekokios nusimato tada sad.gif
Atsakyti
Vaikysteje daznai sirgdavau angina,kartais labai blogai budavo sad.gif .Paskui apie 12 m. man ja isoperavo, tai tada ir baigesi vargai thumbup.gif . bet praejus daugeliui metu vel ji sugryzo pas mane:angry:. Pasirodo ataugineja blink.gif Taip loriste doctor.gif sake, nes pastovi kliente esu su skaudama gerkle. Daro poliklininkoje kazkokius prisaldymus fear.gif, ir kaip tik suskausta gerkle tuoj griebiu tepaliuka, jodo pagrindu ir tepu, nelaukiu kol skaudes labiau. Taip kad net neisivaizduoju kuri situacija geresne operuoti ar ne g.gif . Vis delto manau, reik operuot.
Atsakyti
Man irgi vaikysteje operavo angina, gal kokiu 8-9 metu. Jei gerai prisimenu tai kazkas sanariams negerai buvo ir neklause nori ar ne operavo. schmoll.gif
Tai vat 20 metu jokiu problemu nera buve, net persalimo ligom sergu kas kokie 5 metai. thumbup.gif
O va sesei neoperuoja, tai net vasara po ledu porcijos temp 40, ir taip per metus iki 10 kartu gali kartotis.
Atsakyti
Man operavo priesh metus. Pati nusprendziau, nes jau nebegalejau kentet - sirgdavau po kokius 4 kart i metus, gerdavvau antibiotikus, pastoviai 37 su dalelem ir tt.. Operacija (ty po operacijos) tai mama mijo - nenoriu prisimint, bet siaip esu labaij patenkinta, temp neber, antibiotiku po operac negeriau ne kart, gerkle paskauda kartais, bet uztenka paciulptt kokiu Farengosept ar pan ir praeina smile.gif
Atsakyti
Man operavo angina kai buvau 20-ties. Man labai padejo, nes buvo letine, beveik visada gydytojai matydavo pulius, rytais atsikelus mane net pykindavo nuo tu puliu. Gerkle daznai skaudedavo, daznai uzkimdavau, kartais net visai balsas buvo dinges blink.gif , laikydavosi temperatura.
Dabar viso to nebera, sveika kaip ridikas ir labai dziaugiuosi atsikraciusi tu puliniu beee.gif Siaip kiek zinau tie puliai labai kenkia ir alina sirdi, tai manyciau bet kokiu atveju geriau issioperuoti, tegul jau paskiau su plauciais sirgti nei susigadinti sirdi, juk sirdis pagrindinis zmogaus organas.
Atsakyti
Operavo man mažai, kažkur trejų metų buvau- ataugo zaraza. Ne tai, kad ataugo, bet kažkur kitoj vietoj užsiveisė. Blogiausia tai, kad buvau rami, jog angina man tikrai jau neagli būti...O buvo... buvo tokia, kad iki grabo tetrūko 24val....Pūlinga angina nualino širdį , komplikavosi ir sukėlė sepsį...Kai gydytoja nustatė, kad angina- nepatikėjau, sakiau negulsiu ligoninėn- nesąmonė (buvo graži vasara, o kas nori tokiu metu ligoninėj gulėt). *****, paskui visą savaitę kas porą valandų subinėn antibijotikus varė...bet atgriebė, o tiek nedaug trūko...Gerai, kad ėjau pas gydytoją per pažystamus- tiesiai į ligoninę- gera specė pasitaikė- liepė skubiai gult. Bet , kad gult reikėjo siuntimo iš poliklinikos. Nuėjau pas savo rajoninę, o ta tik akis išpūtė- "tau ką, rimtai liepė ligoninėn gulti? Pirmą kartą girdžiu, kad su angina guldytų?". Vat pagalvoju, kas būt buvę jei būčiau iš pat pradžių pas ją nuėjus... juk valandos jau buvo suskaičiuotos...
Atsakyti
Man anginą operavo kai buvau kokių 8 m., nes buvo pūlinga, o širdelėj ūžesiukus aptiko. Ar tai susiję ar ne, bet visą gyvenimėlį vargstu su gerkle. Va ir dabar tabletė burnoj wink.gif
Atsakyti
Ir as tikriausiai neisvengsiu. Pasidalinkit patirtim apie pooperacini laikotarpi ir ar uzmigde per operacija
Atsakyti