Įkraunama...
Įkraunama...

Krapų ruošimas žiemai

atejo laikas ruošti krapus. Šaldytuvo kamera ne per didžiausia - ką pasiūlysite? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 19:54
QUOTE(vauga @ 2007 06 24, 19:23)
atejo laikas ruošti krapus. Šaldytuvo kamera ne per didžiausia  - ką pasiūlysite?  mirksiukas.gif

Sausus supjaustau ir i dezute,maiseli-i kamera.Jokios druskos nereikia.Laikosi iki pavasario. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 24 birželio 2007 - 19:44
As saldau,labai skanu i kokia sriubyte ziema....
Atsakyti
as irgi saldau supjaustytus kameroj.Gal kas papasakos kaip juos reikia sudyti ar taip pat kaip rugstynes? blush2.gif
Atsakyti
Sūdymui irgi sausus supjaustau,tada dedu į mažiuką stiklainiuką pakaitom krapų ir druskos ir su kuo nors ten juos reik suspausti. O ant viršaus truputį aliejaus,kad oro neįlįstų ir į šaldytuvą. Laikosi gerai ir dedant į sriubą tai druskos nededu,o tų sūdytų krapų.
Atsakyti
vakar prisikarpiau krapu ir dziovinu. paskui pabandysiu sudyti.... o šaldytus darysiu turbut rudeniop wink.gif
Atsakyti
šaldau visą laiką rudeniop. nuplaunu, tada dedu ant maistinės plėvelės, susuku tokias dešrasir sudedu į šaldiklį.
Atsakyti
nusprendziau visus tris budus isbandyti wink.gif
Gal dar zinote kas nors kokiu sūdymo receptu?
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2007 06 25, 09:14)
Sūdymui irgi sausus supjaustau,tada dedu į mažiuką stiklainiuką pakaitom krapų ir druskos ir su kuo nors ten juos reik suspausti. O ant viršaus truputį aliejaus,kad oro neįlįstų ir į šaldytuvą. Laikosi gerai ir dedant į sriubą tai druskos nededu,o tų sūdytų krapų.

Aš taip pat sūdau, bet tada jau druskos tai nededu į sriubą. Ir užsišaldau, išplaunu susipjaustau idedu į celofaninį maišelį ir į šaldyklį.
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2007 06 25, 09:14)
Sūdymui irgi sausus supjaustau,tada dedu į mažiuką stiklainiuką pakaitom krapų ir druskos ir su kuo nors ten juos reik suspausti. O ant viršaus truputį aliejaus,kad oro neįlįstų ir į šaldytuvą. Laikosi gerai ir dedant į sriubą tai druskos nededu,o tų sūdytų krapų.

Aš ir taip darau. Labai skanu, kai ant virtų bulvių pabarstai nedaug. essen.gif
Atsakyti
aš krapus tik šaldau, tai geriausias variantas biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka džiovinti krapai. Bandžiau dėti šviežius į kamerą, tai kai atšilo, gavosi košė. Draugė patarė dėti į šaldiklį, sakė, kad krapai tada būna traškūs, labai patiko.
Atsakyti